SPRZEDAM - ODDAM - Strona 28

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moje ogloszenie wyżej już nie aktualne.
  
 
Sprzedam komplet sprzęgła kompletny SACHS NÓWKA cena 160 ( mniej niż połowa ceny co płaciłem)
to co widac na kolejnej fotce czujnik cisn, oleju plus zegar 40pln.

  
 
komplet 4ech sworzni robionych na zamówienie. srednica 22 mm, dlugosc 59mm, masy na zdjeciach. jeden z nich jest lzejszy ale da sie to skompensowac na tloku. sprzedaje bo okazalo sie ze za krotkie zostały docięte. Są to skracane sworznie z Żuka.
Sprzedaje poniżej kosztów zakupu i przeróbki. 60 pln sworznie, 40 pln obróbka - sprzedam za 70 komplet






  
 
koledzy sprzedam kolanko robione specjalnie pod gaznik fiata w moim przypadku do silnika 2.0 dohc. nadaje sie idealnie na gazniki weber 34adf 32adf. zainteresowani niech piszą na priv. dodam ze kolonko jest bardzo lekkie. w calosci wykonane z laminatu, wlokno szklane oraz zywica poliestrowa. do zastosowania pod filtr stozkowy ewentualnie filtr zewnetrzny z wkladką.


  
 
Sprzedam Łade Samarę. Zdjęcia poglądowe w profilu, wygląda trochę gorzej w rzeczywistosci, jak ktos był na ostatnim zlocie to widzial. Zdjęcia moge wysłać na maila. Rok 92, silnik 1,3 z LPG.
Jak to Łada - blacha w stanie średnim, lakier w stanie kiepskim (wyprawki pędzlem itp).
Technicznie w sumie ok. Minusy:
-brak przeglądu
-sprzęgło sie ślizga, mozna spokojnie ruszyć, ale z wyprzedzaniem to raczej kiepsko
-nie działa klamka kierowcy z zewnątrz
-brak wkładki w zamku bagażnika
-urwane gniazdo od haka (wisi na kablach)
-czasem zacina sie przepustnica
-nadmuch działa tylko na maksie
-słaby akumulator
Wnętrze troche brudne, plastiki popekane.
Gaz nie wbity w dowód, ale papiery są. Właściciel zmienił adres zameldowania ale w dowodzie rejestracyjnym jest poprzedni. Mam nadzieje, że to nie będzie problem. OC jakos do maja. Cena powiedzmy 500zł do negocjacji. Gratis bagażnik dachowy.
  
 
mam do sprzedania zestaw kompletny mechanizmów elektrycznych szyb od fiata 131, dywany przednie z blachy alu ryflowanej.
  
 
Sluchajcie, w Jastrzebiu bedzie do sprzedania samara 1,5 mojego znajomego. Auto ma b. maly przebieg, starszy czlowiek jezdzil. Blacha taka sobie, ale silnik super.
Szczegoly podam jutro.
  
 
Łada Samara 1500, 1993 rok produkcji, przebieg 102 tyś.
Pierwszy właściciel, kupiony w salonie, nie palone, nigdy nie był naprawiany blacharsko, garażowany.
Silnik pracuje naprawdę dobrze, samochód sprzedaje mój Teść (wiek 68 lat).
Samochód jest w Jastrzębiu Zdroju.
Samochód cały czas w użytku, ubezpieczenie ważne do końca roku.
Sprawa pilna !!!
Cena 1000 zł do negocjacji
Tel. 32 476 17 85 lub 608611062.
  
 
sprawne łóżko solarium. 36 lamp plus 3 extra na twarz, automatycznie
opuszczane z programatorem czasowym. używane nie najnowszy modela ale
sprawne w 100%

łóżko stoi we wrocławiu. jeśli ktoś chce to proszę o kontakt
  
 
Sprzedam resztę pozostałości z mojej ładnej 2107:

->kompletne sprzęgło (tarcza, docisk, łożysko). Sprzęgło jak nowe - przejechało około 15 - 20 km (nie tysięcy, tylko km - tyle co z pod domu do sklepu i z powrotem). Nawet się nie dotarło jeszcze do koła zamachowego. Zapłaciłem około 170 zł, sprzedam za 80 zł.

->nowe, nie zakładane jeszcze tłoki Gorzyce, wymiar 79.36, 100zł

->alternator, jak łada jeszcze jeździła to działał ok, jakieś 70zł

->silnik kompletny 1.3, z gaźnikiem itd. Generalnie po ustawieniu zapłonu, wymianie kabli i kilku pierdółek jeździł naprawdę dobrze. Nie wiem czy bierze duzo oleju czy mało, bo za mało z nim jeździłem. Jest sprawny, nie jest zatarty itd, nic nie stuka i nie rzęzi. Cena hmm ze 170 zł ? Do odebrania w Gdowie koło krakowa. Mogę dowieźć po kosztach paliwa.
Jeśli znajdzie się kilku chętnych na jakieś części z niego to mogę rozebrać i sprzedać na części.

->pasy bezpieczeństwa przód / tył (tanio, cena do uzgodnienia)

-> fotele przednie i kanapa tylna z podłokiernikiem - 20zł / szt

-> szyny pod fotele - 20zł na jeden fotel

-> maska przednia + grill chromowany - cena do uzgodnienia

-> zostały mi jeszcze różne plastiki z wnętrza, np tylna półka, chyba tylne boczki drzwi, wszystkie plastiki z bagażnika, osłony przeciwsłoneczne dla kierowcy i pasazera itd.
  
 
sprzedam felgi alu od poloneza te z wieloma szprychami tzw OZz oponami 165/75R13 sciagniete z mojej lady sprzedam rowniez same felgi alu sa na fotkach z poraja i innych zlotow jakby ktos zainteresowany cale kola za 200 zeta same felgi oddam za 100 telefon 509568998
  
 
Cytat:
2008-12-20 14:23:39, Casper pisze:
sprzedam felgi alu od poloneza te z wieloma szprychami tzw OZz oponami 165/75R13 sciagniete z mojej lady sprzedam rowniez same felgi alu sa na fotkach z poraja i innych zlotow jakby ktos zainteresowany cale kola za 200 zeta same felgi oddam za 100 telefon 509568998 te OZ mam komplet kol czyli cztery kola plus felga na zapas lacznie piec felg cztey opony i drugi komplet same felgi

  
 
[quote]
2008-12-20 18:55:51, Casper pisze:
Patrzac jeszcze na pozostalosci po ladzie mam gaznik do samary uzywany ale dobry gaznik do 2105/2107 lusterka samarowskie zbiornik spryskiwacza nowka nie zakladany bo w miejscu zbiornika byl gaz,blende w miejsce tablicy rejestracyjnej zwrotnice do samary troche przelacznikow jakby byl ktos zainteresowany prosze o telefon bo do netu mam dostep tylko w wekendy
  
 
Oddam, pokrywę bagażnika do 2105 - przetłoczenia, kolor niebieski, stan - prosta, nie pordzewiała jedynie od spodu koło podswietlenia przejechac papierkiem i pomalować, bez dziur, szkoda wyrzucać bo naprawde ładna. Odbiór osobisty z racji gabarytów.
  
 
Witam SPRZEDAM Łade Samare 1500 benzyna + gaz, 150 tys przebiegu. Auto jest w idealnym stanie dosłownie igła, pierwszy lakier nie bita, zero korozji, po konserwacji profili zamkniętych i podłogi, po wymianie wszystkich filtrów i płynów, rozrządu i tylnego zawieszenia. Nie bierze ani nie pali oleju! Do auta moge dołożyć tylne lampy typu lexus, deske ala baltic oraz opony zimowe na stalówkach, a letnie na alustach 13". Auto w 100% sprawne nie wymaga wkładu finansowego tylko tankować. Cena jaka mnie interesuje to 3 tys zł. Więcej info pod numerem 693158718. Poniżej zamieszczam linki do zdjęć.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/37f41a308b42056d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f0401b911c6edf4.html
  
 
siemanko, mam do sprzedania nówke sztuke rozrzad do 1,5 i 1,6 do klasyka. mialem zakladac do swojego silnika ale kupielm 2,0 turbo tydzien puxniej i plany silnika ladowskiego sie rozwialy :

w skald rozrzadu wchodza nowe :
3 kola lancuchowe
ploza napinacza
slizgacz drgan
lancuch
uszczelka pokrywy
uszczelka pod pokrywe zaworow



  
 
Mam parę kartonów części do łady 2106, także jeśli ktoś coś potrzebuje to pisać (i najlepiej niech okresli ja kto coś wyglada, bo ja się nie znam na tym, może być fotka )
  
 
Witam ogloszenie powyżej odnośnie Samarki już nie aktualne
  
 
Wycieraczki reflektorów do klasyka
www.allegro.pl/item517034845_wycieraczki_reflektorow_lada_2105_2107.html
  
 
wskaźnik paliwa okrągły, bdb stan