SPRZEDAM - ODDAM - Strona 33

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ile ci złomiarz zaproponował , szukam łady bo koledzy do kazachstanu chcą jechac czy jakoś tak

jak by dał radę kupić za cenę co dostaniesz na złomie + kratka piwa to było by miło
  
 
Cytat:
ile ci złomiarz zaproponował


Jeszcze złomiarza nie pytałem.
Ale stan nie najlepszy:
silnik do remontu napewno(pierscienie zwlaszcza), poobijana, wiec nie oplaca sie jej robić.
Zdjecia moge na priv wysłać.
  
 
Ale sie telefony rozdzwoniły . Klocki już sprzedane, poszły do Piotrkowa, nadal aktualna reszta:
(...) mam też kompletny silnik z 2107 i przednie lampy, z czego jedna nowa (2-3 tygodnie na aucie była), zegary i tylne lampy (te to gratis dorzucę komuś jak zechce). Jeśli ktoś by potrzebował zapraszam na priv.

pozdr
  
 
to bardzo fajne klocki
  
 
Mialem, jezdzilem, sa gowniane, piszczaly i mocno pyliły.....

Rok poznij kupilem lepsze, ktore moge polecic - TRW (byly Lucas). Nieba a ziemia. No ale teraz to juz po ptokach.
  
 
kolektor aluminiowy pod webery 45 DCOE do Łady 2101-2107
stan bardzo dobry
450 pln
  
 
Pozbywam się elementów od 2106. Potrzebuję duuużo wolnego miejsca. Może komuś się przydadzą. Ponieważ 6 lat leżały na półce są delikatnie mówiąc przykurzone.

Maska przód i tył – zestaw tunningowy. Cena ze spojlerem 50 zł, bez – tyle co złom.

Image Hosted by ImageShack.us Image Hosted by ImageShack.us

Lampy tył 2 szt, stan zadowalający. W jednej lampie ukruszona szpileczka mocująca. Cena 2x10=20zł (do negocjacji )
Image Hosted by ImageShack.us

Lampy postojowe przód 2szt. Stan kiepski. Stanowią bonus do lamp powyżej.
Image Hosted by ImageShack.us

Kierownica kolekcjonera – bezcenna..
Image Hosted by ImageShack.us




[ wiadomość edytowana przez: A13 dnia 2009-04-07 15:21:35 ]
  
 
Witam
sprzedam łade samare rocznik 1991 -zdjecia w profilu.klubowiczowi b. tanio. szczegóły w uzgodnieniu telefonicznym
0-515 555 616
  
 
1. Obudowę tylniego mostu (bez mechanizmu różnicowego, półosiek, hamulców itp.)
2. Tylnią szybę (bez ogrzewania)
  
 
dwie półośki do lady. wyglądają na nowe.
  
 
Sprzedam komplet felg aluminiowych w bdb stanie wraz ze śróbami specjalnymi do alu 13 cali z rozstawem śrób 4x98. Miałem je założone w Samarce. Cena za komplet 400 zł do uzgodnienia. Poniżej podaje link do zdjęcia.
  
 
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd46895bff67b325.html
  
 
kierownice na wzór OMP Corsica, 350mm, 90mm odsadzenie, klakson OMP, nowe, skóra 190 pln, zamsz 230pln




  
 
Witam.
Ponawiam swoje ogłoszenie dotyczące zaworu nagrzewnicy do 2107 które jest na 27 stronie tego wątku.
Ilość dostępnych sztuk: 2
Cena: 45zł szt.
  
 
Kumpel ma do sprzedanie ATS-y. Były kiedyś zamontowane w oplu. 15x7, 4x100, ET 38. Felgi są proste, opony też w porządku. Trzy opony mają bieżnik lekko ponad 4 mm, jedna 3mm.
Opony to 2szt Marangoni i 2szt Continental, rozmiar 205/55

Cena: 600 zł



Więcej fotek wrzucę jak tylko net będzie u mnie działać normalnie
  
 




  
 
4 fele z oponami d124 "na dojazd" od 2106
proste trysniete srebrzanką
80zl
Warszawa
  
 
tylni spojler na klape VFTS, odlew laminatowy, porobione dziurki pod nity, wycięcie na zamek, w białym podkładzie, 120 pln
  
 
No i buba z odbudowy- sprzedam 2107, rocznik 1988,skrzynia IV, 1.3 z gazem, po wymianie sworzni, końcówek, łożysk z przodu, aparatu zapłonowego i naprawie altera i rozrusznika. Sprzedaję z powodu znalezienia 2103 i braku kasy na nią, a dwóch aut nie utrzymam:/ W 2107 zrobienia domaga się podłoga, błotniki mają trochę braki w strukturze. Fotki w wątku w klubowych autach. Auto jeździ bezproblemowo, jedynie na gazie, bo gaźnik trzebaby zregenerować. Zbiera się żwawo. Cena do ustalenia.
  
 
mogę puścić pełny kit ospojlerowania VFTS tzn spoiler klapa, 6 cześci łuków nadkoli + 3 częściowy spoiler przedni + dokładam do tego wlot na maskę VFTSowy. całość zakładana tylko do przymiarki na auto, wszystko w podkładzie. cena jaka mnie interesuje to 600 pln