SPRZEDAM - ODDAM - Strona 86

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam szeroką stal z mojej lady:
http://olx.pl/oferta/szeroka-stal-4x98-fiat-125p-polonez-lada-dekle-chrom-CID5-IDbiM39.html

Dla LKP 100zł zniżki i wysyłka w cenie
  
 
.Sprzedam Mercedesa C-klasę lub zamienię na Ładę 2103 w dobrym stanie (sztuka za sztukę). Więcej info o aucie w ogłoszeniu:
Cena za Mercedesa 6500 zł do niewielkiej negocjacji.
Mercedes C-klasa 2.2 CDI
Serdecznie pozdrawiam.



[ wiadomość edytowana przez: Rafako dnia 2015-08-20 10:11:51 ]
  
 
Witam !
Mam do sprzedania Ładę 2107 moje oczko w głowie. Łada jest w stanie idealnym bez rys otarć rdzy dziur wgnieceń. Wnętrze utrzymane tak jak by świeżo wyjechała z salonu. Cały czas garażowana. Odpala na dotyk. Warto sprzedaję ją z powodów rodzinnych. Polecam do konesera, który po kupnie nie będzie musiał wydawać ani złotówki a autko wyglądać i jeździć będzie jak nowe.
Kontakt telefoniczny 662-210-012
Wszelakich niezbędnych informacji udzielę telefonicznie, po rozmowie podeślę też zdjęcia na E-mail
Zachęcam do kontaktu. Bardzo dobra CENA.
Polecam bo warto
Z poważaniem
Pawłowski Marian
  
 
sprzedam komplet mattig 7 cali na 13 , malowane chyba proszkowo jakiś czas temu, od czasu piaskowania i malowania raczej nie jezdziły, jedynie stało na nich auto. ja kupiłem razem z autem, są odpryski lakieru ale nieliczne i jeszcze długo felgi powinny być bardzo ładne.
w komplecie opony, jutro zobaczę jakie.

cena 500 zł

do tego ATS classic 6 cali na 13 ET 30 raczej do renowacji, choć znajdą się i tacy co założą i będą jeździć

cena 350 zł












  
 
ATSy 4x100 czy 4x98?
@lex
  
 
A czy 4x98 kiedykolwiek były produkowane?
  
 
były 4x98

moje zarówno mattig jak i ATS to 4x100
  
 
takie ogłoszenia z dużą ilością części na OLXie wiszą

jedno ogłoszenie i drugie ogłoszenie
  
 
Sprzedam jedyneczkę: http://allegro.pl/show_item.php?item=5670116134 .
Zainteresowanych oczywiście zapraszam. W auto włożono tony wysiłku i kilka serc.
Pozdrawiam,
@lex
  
 
To co mi się zawsze podoba w aukcjach Alexa to opisy wystawianych aut. Fajnie się to czyta, jednym tchem.

Sorry za off-top.
  
 
ATS-y aktualne?
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
jest gość na ebay'u z rosji, ma w h.j fajnych rzeczy, chromy i inne wynalazki
ale ceny ............... to nawet w kosmosie takich nie ma


  
 


Ma nawet taki rarytas ale pokazuje mi za niego cenę, która przewyższa moją średnią pensję.
  
 
Ten znaczek, to jeden pierwszych. Ma swoją wartość. Raczej nie do zakładania na auto, a do trzymania w domu pod szybą i może na specjalne wyjazdy zlotowe. Ma ten człowiek dużo fajnych gratów. W Polsce, raczej nic nie warty znaczek, bo Polak nie kuma o co kaman. To są smaczki.


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-09-16 09:39:05 ]
  
 
Cytat:
jest gość na ebay'u z rosji, ma w h.j fajnych rzeczy, chromy i inne wynalazki
ale ceny ............... to nawet w kosmosie takich nie ma


To za mało powiedziane.
Gość jest z lekka pier...lnięty.
Ciekawe czy coś wogóle sprzedaje...
  
 
Uwierz mi, że sprzedaje. A ceny nie są aż tak wysokie, w porównaniu oczywiście do zachodu. On nie celuje sprzedawać do PL, bo tutaj każdy grosza liczy. Za nowy zderzak 200 euro, dużo? Dzień pracy dla Niemca. To tak samo jak u nas by kosztował 100 zł. Więc jest ok, ale nie na nasz rynek.
  
 
Akurat ten zderzak to faktycznie nieduże pieniądze, wiadomo ile by kosztowało sprowadzenie go do Polski ?
  
 
jest koleś nie daleko mnie i ma kilka blach :
- maska przednia 2103/6
- wzmocnienie pasa przedniego do 2103/6
- poszycia błotników z podłużnicami klasyk L+P
- błotnik tylny lewy 2107
- pas tylny 2107
- szyby przenie 2 szt
- próg wewnętrzny ze wzmocnieniem ale niewiem która strona

  
 
Cytat:
2015-09-17 10:07:30, bing17 pisze:
Akurat ten zderzak to faktycznie nieduże pieniądze, wiadomo ile by kosztowało sprowadzenie go do Polski ?



Około 40$
  
 
Mam parę gratów do sprzedania:

1) Zestaw na przód Bilstein B6 + skrócone sprężyny z niwy. Stan bardzo dobry. Cena za całość: 600 zł



Auto na tym przednim zawieszeniu zachowuje się tak:
Link do Youtube


2) "Szpera" phantom-grip do Łady wraz z koszem satelit (montaż do dyferencjału już ułatwiony). Rzecz ta spisywała się naprawdę dobrze. Wiadomo nie spina tak mocno jak szpera płytkowa, ale jest dużo lepiej niż z otwartym dyfrem (i nie ma wad zaspawanego na stałe). Zdjęcia zrobię wkrótce. A działanie mozna zobaczyć tutaj - na przyczepnej nawierzchni na slicku można całkiem sprawnie beczkę obcjechać:
Link do Youtube
Cena: 400 zł

3) 16szt. sprężyn pozostałych po moich eksperymentach z wysokością i twardością zawieszenia. Sprężyny z różnych aut jak łada, polonez, chyba jakiś mercedes itd. Jedne przycięte inne nie. Dla kogoś kto też chce poeksperymentować z rzuceniem łady na glebę .
Cena: 200 zł za całość.



4) Komplet 4szt opon deszczowych Avon w rozmiarze: szerokośc 7 cali - 18 cm, średnica zew. 22 cale (56 cm), na felgę 13 cali. Stan bardzo dobry. Dużo bieżnika, równomiernie zużyte w małym stopniu. Cena: 700 zł




5) 2szt. Slicków Dunlop 190/550/13. Ok 1,5 mm, ale trzymają bardzo dobrze. Cena: 200 zł


6) 6 szt slcków w stanie od 0 do 1 mm. 2x dunlop 180/550/13, 2szt michelin 200/540/13 i 2 szt kumho 180/550/13. Cena 300 zł za całość (czyli 50 zł za oponę - na trening jeszcze oblecą)


7) 2szt slicków dunlop 230/550/13. Super ekstra stan 3,5 - 4mm - jak nowe. Cena: 600 zł



[ wiadomość edytowana przez: Andrew01 dnia 2015-09-29 19:10:20 ]

[ wiadomość edytowana przez: Andrew01 dnia 2015-09-29 19:52:26 ]