Przechodze na Pb:D - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a ja dzis lalem PB za 3,45pln jestem w szoku bo pamietam jak byla po 4,40 pln
  
 
A ja wczoraj tankowalem 95 na oszolomie za 3.30 PLN .
Tankuje tam od dawna i paliwko jest OK. Oby tak dalej.
  
 
LPG w Kraku na Statoil po 2.07 - super sie na nim jezdzi - sprawdzono wlasnorecznie .... Wiec jak narazie PB odpada ....
  
 
Ja teraz tankuję po 3,59 PLN na Neste.

Paliwo dobre jakościowo, liczniki nie przekłamują jak na Auchanach.

Jedyna wada to dystrybutory są w gorszym stanie niż te na Shellu.

Niestety od stycznia podniosą akcyzę na benzynę o zdaje się 20%.
  
 
ja lalem za 3,60 vpowera racinga i teraz tez to zaleje bo auto naprawde lepiej jezdzi. Nawet kolega z ktorym jechalem to wyczul, i wtryskiwacze ciszej pracuja.
  
 
oplaca sie waszym zdaniem lac 98 do espero 1.5? czy to za stary silnik zeby to docenil?
  
 
Kuba, absolutnie się nie opłaca.

Opłaca się TYLKO do silników sportowych i półsportowych z podwyższonym stopniem kompresji.
  
 
Cytat:
2006-12-08 18:24:59, -JACO- pisze:
Kuba, absolutnie się nie opłaca. Opłaca się TYLKO do silników sportowych i półsportowych z podwyższonym stopniem kompresji.

reasumujac..ani mniejszego spalania ani lepszych osiagow nie uzyskam
  
 
Tak, jak mówiłam - jeżdżę na Pb, bo gazu nie mam.
Jeżdżę głównie na krótkich dystansach tak, że silnik rzadko pracuje w pełni dogrzany Potrafi wessać do 13 Pb
Fakt, że lekkiej nogi nie mam
Ostatnio do 155 km/h złojone 130 konne Audi A4 w gnoju o trzy długości ( z pomocą informacyjną DeeJay'a - kiedy zmieniać biegi )
  
 
Cytat:
2006-12-08 20:40:13, Caroline pisze:
Tak, jak mówiłam - jeżdżę na Pb, bo gazu nie mam. Jeżdżę głównie na krótkich dystansach tak, że silnik rzadko pracuje w pełni dogrzany Potrafi wessać do 13 Pb Fakt, że lekkiej nogi nie mam Ostatnio do 155 km/h złojone 130 konne Audi A4 w gnoju o trzy długości ( z pomocą informacyjną DeeJay'a - kiedy zmieniać biegi )

widac kolesiowi w audi nikt nie mowil kiedy biegi zmieniac
  
 
Wolne te diesle w Łodzi
  
 
heee pewnie koles mial TDI 90 konne tylko sobie znaczek zmienil na DI czerwone ostatnio u mnie na wiosce wiele ludzi to robi
  
 
Taka 130 na prawdę jeździ... I w życiu nie dostałaby 3 długości... W normalnych warunkach w każdym razie.
  
 
Z takimi wyścigami spod świateł, to jest tak, że nigdy nie wiadomo czy nasz "przeciwnik" naprawdę się stara i czy nie zaspał na starcie, bo nie był pewny czy nasze przegazowania wynikają z chęci wyścigów czy może mamy instalację gazową i słabo ustawione wolne obroty

Takie wyniki są mało wiarygodne, w ten sposób to KeyJey swoim super Espero "dwazero" łyknął nie jedną V6tkę
  
 
Cytat:
2006-12-09 00:47:20, Zoltar pisze:
Taka 130 na prawdę jeździ... I w życiu nie dostałaby 3 długości... W normalnych warunkach w każdym razie.



Katalog :

Mondeo MkI 136KM - 9,8 sek
Audi A4 90KM TDi - 12,6 sek
Audi A4 130KM TDi - 9,9 sek ( sedan, a ten był kombi )

3 długości auta to ile jest różnicy w sekundach przy tej prędkości ? 0,1 sekundy

[ wiadomość edytowana przez: Caroline dnia 2006-12-09 11:15:55 ]
  
 
ja tam i tak sadze ze np mondeo mk1 po tylu latach niema tych 9,8 sek a audi a4 to nowy bylo czy tez stare ???
  
 
Cytat:
a audi a4 to nowy bylo czy tez stare ???


stary zapewne... przy nowym to wogole takie cos komentowac bylo by bez sensu... wtedy jedno bylo by pewne koles ruszal z trojki
  
 
Cytat:
2006-12-09 09:51:40, -JACO- pisze:
Z takimi wyścigami spod świateł, to jest tak, że nigdy nie wiadomo czy nasz "przeciwnik" naprawdę się stara i czy nie zaspał na starcie, bo nie był pewny czy nasze przegazowania wynikają z chęci wyścigów czy może mamy instalację gazową i słabo ustawione wolne obroty





Normalnie tekst roku, Jaco!!!


  
 
Cytat:
2006-12-08 20:40:13, Caroline pisze:
Ostatnio do 155 km/h złojone 130 konne Audi A4 w gnoju o trzy długości ( z pomocą informacyjną DeeJay'a - kiedy zmieniać biegi )



"Ostatnio", to ja złoiłem.... maserati na niemieckich blachach!!!
Co prawda jechał w lekkim korku prawym wolniejszym pasem, ale zawsze się liczy....
A może skręcal do Wola Parku...?
Głuptas, nie usłyszał mojego piłowania do odcięcia na ostatnich światłah i "zaspał" na starcie...
  
 
Cytat:
2006-12-09 11:33:08, Outcast pisze:
ja tam i tak sadze ze np mondeo mk1 po tylu latach niema tych 9,8 sek a audi a4 to nowy bylo czy tez stare ???



Pewnie takie 3 letnie...

Teraz jest ślisko i trzeba mieć opanowane starty... Bo na początku moment wyrwie, assr zmuli auto i Ford moze być z przodu... Ale na suchym z całym szacunkiem nie ma szans na 3 długości.