Polski Fiat 125p Camping

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poszukuje wszelkich informacji nt. takiego prototypu 125p


Wydaje mi sie, że powstał również kiedys podobny projekt na Polonezie Trucku, ale mnie głównie chodzi o fiata. Jakie maił wyposazenie, jakie wymiary, czy powstał tylko jeden prototyp, czy może wiecej??
  
 
Normalnie jestem w szoku W życiu nie widziałem ani nie słyszałem o tym projekcie,chętnie się dowiem czegokolwiek na jego temat.
  
 
tez jestem w szoku tyle ze szok jest spowodowany nie tym prototypem, bo o nim slyszalem, tylko tym ze ktos chce taki niewypal wskrzesic
  
 
AFAIK camping na picku na fotce z jakiejś wystawy staaarej miał nieco inny kształt tej nadbudówki, ale moze dlatego ze z innej perspektywy było...
  
 
Dlaczego od razu niewypał?? Ważne żeby miał miejsce do spania dla 2 osób i pare schowków na ciuchy itp. rzeczy na biwaku.
Jak narazie wiem tylko tyle, że powstały dwa prototypy.
Samochód kempingowy powstał w 1973 roku w oparciu o samochód Polski Fiat 125 w wersji pick-up, czyli jeszcze tzw klasyk. A potem w 1980 Niewiadów zbudował drugą taką zabawke na MRze.

Jakby to zwymiarować, myśle że stworzenie zbudowy z płaskich płyt nie powinno być problemem. W środku tylko dwa spanaka i jakieś szafki-schowki i zabawka na letnie weekendowe wypady nad wode jak znalazł.
  
 
to kup sobie żuka wejdą 4 wyra i jeszcze sobie kibel przykręcisz a usuwanie nieczystości poprzez rozbryzg specjalnych łapek dospawanych do wału
  
 
polonezy wychodzily z taka buda, nawet w jednym takim kiedys siedzialem, moze dalo by sie bude zaadoptowac do kanta....
  
 
kiosk ruchu na pick-up'ie .... odrazu widac czemu tylko dwa takie zrobili ;P
  
 
super patent na zloty... mi się podoba
  
 
jechalem trasa tarnowskie gory poznan czyli 11stak i stal polonez z taka buda gdzies miedzy kepnem a olesnem teraz nie pamietam bo nazwa mi wyleciala z nazwy a jak szukam po mapie to znalesc nie moge na placu wrosniety troche w ziemie wiec mysle ze nie bedzie go problemu odnalesc jak cos bym jechal jeszcze ta trasa to wezne aparat zrobie pare fotek zwymiaruje jak bedzie ktos w domu stoi na placu czerwony po prawej stronie jak na poznan sie jedzie .

[ wiadomość edytowana przez: Maliniak dnia 2008-03-05 23:30:01 ]
  
 
A jednak można ze 125p zrobić zabawke na zloty, rajdy, wyscigi czy inne weekendowe wypady plenerowe!!

Camper

A teraz jeszcze jedna prośba, może ktoś ma możliwość pomierzenia ndbudówki z takiego trucka:


Chodzi mi głównie o wymiary podstawy dł/szer. Oraz długość tego kondona co nad kabiną kierowcy wisi.
  
 
kurcze fajnisty taki camp. bardzo by sie przydała taka wersia a szczeze to pierwszy raz widze takie cudo..
  
 
kiedyś wyszperane w necie ....


  
 
O widze jesion masz znowu jakis szalony pomysł wstaw lepiej jakies 2.0 co tego kanta co masz a nie wymyślasz
  
 
Cytat:
2008-03-11 18:16:22, KaKiGT pisze:
O widze jesion masz znowu jakis szalony pomysł wstaw lepiej jakies 2.0 co tego kanta co masz a nie wymyślasz



A co ma jedno z drugim wspólnego??
  
 
Camping to camping, ale jaki fajny cabrio! Czy jescze jakies DFy miały tak długie drzwi?
  
 
  
 
dobry patent - jakby zakładane tylko jak jest taka potrzeba na saba - normlanie seryjne auto do pracy na zakupy, a na wakacje zakładasz bude i camper pierwsza klasa
  
 
Wow..... very nice for longs travels!!
Here in Argentina there arent its.