Rsturbo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
1,jaka jest kolejnosc przewodów paliwowych
bak regulator cisnienia-waga-powrót-bak?
2,są jakeiś z weżyki idące do turbiny- musze znać ich kolejność? czymoge podłączyc jak chce?
3,efi miał jakas puszke na opary paliwa czy cos takeigo za przednim zderzakeim koło koła
jeden węzyk idzie do baku drugi gdzie podłaczyc ?
moge pod kolektor? wyglada jakby miał isc do kolektora ale tam chyba idzie juz wezyk od czegos inego
4,który komp gdzie przychodzi jasny o1d strony pasażera czy kierowcy?
5,gdzie sie odpowietrza hamulce przednie wiem a tylnie? cos przy samoregulatorach tylniej belki musze kombinowac?
6,
  
 
up
bo chce odpalać
  
 
jezu chlopie....widze ze delikatnie z motyka na slonce

1.nie pamietam ale roznicy to chyba nie robi bo leja tak samo i tyle samo wiec jak ci pasuje...ja nigdy uwagi na to nie zwracalem i jest gites
2. musisz znac bo to jest od elektrozworu ktiry turbine tzn cisnienie reguluje.Srodkowy idzie do turbiny,gorny patrzac od przodu do wastegate (tej puszeczki przy turbo),dolny do filtra (ewentualnie mozesz to pominac laczac wastegate z turbina i zatykajac wezyk idacy od filtra ale wtedy musisz sam sobie ustawic cisnienie,generalnie nie polecam jezeli nie wiesz ocb)
3.tego to nie wiem bo sie nie spotkalem
4.od pasazera ecu czyli srebrny a od kierowcy komp od paliwa czyli czarny
5.tylne hamulce tak samo jak przod maja dzyndzle do odpowietrzania tylko pamietajj zeby to robic na ziemi tzn nie z lewarka bo wtedy regulator bedzie w akcji i zle odpowietrzysz
  
 
a'propos przewodow paliwowych to sorry bo myslalem ze ci chodzi o przewody od rozdzielacza do wtryskow

z tego co wiem to idzie tak:

pompa paliwa - kumulator cisnienia (z takim dzyndzelkiem po jednej stronie i dwoma wejsciuami z drugiej,jrst jakby przy samym rozdzielaczu) - filtr paliwa - wtrysk - - regulator (on ma 3 wejscia: 2na boku,duze i mniejsze oraz z tylu i to jest powrot) - bak

regulator jest taki bardziej podluzny a ten kumulator bardziej statek kosmiczny jak cos ci to pomoze


[ wiadomość edytowana przez: rex dnia 2006-11-06 12:14:58 ]
  
 
denerwuje mnie ta puszka na opary paliwa koło przedniego koła pasazera
moze ktos z EFI powie gdzie to podpiąc