A klasa stuki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wmojej a klasie co jakiś czas pojawiają się stuki metaliczne w okolicy kół raz z tyłu raz z przodu najczęściej jak jest mokro.Byłem na przeglądzie sprawdzono mi auto i okazuje się że jest OK ale stuki co jakiś czas pojawiają się .Może ktoś miał kiedyś takie objawy w swojej A klasie.POZDRAWIAM MIREK.
  
 
Mam pytanko czy jesteś zadowolony z tego autka? Oczywiście po za stukami które cie denerwują.
  
 
Cytat:
2006-11-09 18:30:58, polanka pisze:
Mam pytanko czy jesteś zadowolony z tego autka? Oczywiście po za stukami które cie denerwują.




Ja również jestem posiadaczem "tego autka" i wspomne że szczęśliwym oraz zadowolonym użytkownikiem MB "A"
  
 
Ja też mam A i póki co jestem na maxa zadowolony, mimo prawie 2 razy większej ceny niż podobne wielkościowo nowe rozdymane Clio, Yaris czy Corsa (jeżeli w ogóle można je przyrównać) to A-klasa bije je na głowę pod każdym względem, nie żałuję że dałem taką kasę i mam nadzieję, że za kilka lat będę mógł powiedzieć to samo
  
 
witam.
odgrzebuje stary wątek bo nikt nie odpowiedział na pytanie na temat metalicznych stuków. mam podobny problem w mojej A klasie. czy ktoś wie co się z tym dzieje? na przeglądzie koleś sprawdził i wszystko jest ok ale co jakiś czas słychać stuki metaliczne w przeednim kole w dodatku podczas cofania koło strasznie piszczy. nie wiem co to jest.