KENWOOD good???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
udało mi sie znalesc kupca na moje zabawkowe radyjko sony i zastanawiam sie nad kupnem nowego albo kenwood albo jvc

JVC KD-G421 jvc

kenwood kdc-w4034a kenwood

czy ktos z was miał okazje słuchać tych modeli i ewentualnie polecic ktorys z nich??
Jak to jest teraz z tymi kenwoodami tak wogole to w miare przyjemnie graja??
pozdrawiam!
  
 
Cytat:
2006-11-14 15:44:33, VCQ pisze:
Witam! udało mi sie znalesc kupca na moje zabawkowe radyjko sony i zastanawiam sie nad kupnem nowego albo kenwood albo jvc JVC KD-G421 jvc kenwood kdc-w4034a kenwood czy ktos z was miał okazje słuchać tych modeli i ewentualnie polecic ktorys z nich?? Jak to jest teraz z tymi kenwoodami tak wogole to w miare przyjemnie graja?? pozdrawiam!


JVC

  
 
Kenwoody sa czesto niedoceniane ja sie nigdy nie zawiodłem na nich Jako alternatywe proponuje dorzucic jeszcze clariona ktory byłby najlepszym wyborem
  
 
oki zastanawiam sie teraz tez na jakims claironem choc troche nie pasuje mi stylistyka tej firmy...no ale ona ma ładnie grac nie musi ladnie wygladac!

a Arsen pytanko do Ciebie bo widze ze polecasz czesto jvc wiec pewnie miales duzo do czynienia z tymi grajami otoz czy jest jakas roznica w jakosci dzwieku z radia JVC KD-G321 a JVC KD-G421??
Bo to pierwsze kusi mnie niska cena ok 300pln...
Pozdrawiam!
  
 
Do clariona trzeba sie przyzwyczaic ale z czasem radio nabierze uroku i dostrzeżesz zalety takiej stylistyki i to ze ma swój urok Co do JVC To pomiedzy tymi modelami nie ma zadnej roznicy w dzwieku Jedyna roznica jest w opcjach model 421 posiada wiacej bajerow