KJS 26.11.2006 !!! ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto się wybiera ?
  
 
mnie smieszą te seryjne tłumiki dlatego sa jeszcze dwie inne imprezy tego dnia

powodzonka
  
 
a kto powiedział że ja startuję ?
  
 
aaa no chyba ze tak

a ktoś ze znajomych jedzie czy ogólna olewka ?
  
 
No ja się zastanawiam. Na dniach mam otrzymać od producenta seryjny tłumik... jakośto tam nazywają Breda
  
 
Gdzie jest ta proba Eurostar1 i Eurostar2? No i co to sa te dwie pozostale imprezy w tym dniu?

Pozdrawiam,
Marcin Styczoo Styczen
  
 
Cytat:
2006-11-23 10:05:52, Styczoo pisze:
Gdzie jest ta proba Eurostar1 i Eurostar2? No i co to sa te dwie pozostale imprezy w tym dniu? Pozdrawiam, Marcin Styczoo Styczen



to po prostu dwa place na byłym Maxi Schrocie
  
 
Cytat:
2006-11-22 19:15:47, dommel pisze:
No ja się zastanawiam. Na dniach mam otrzymać od producenta seryjny tłumik... jakośto tam nazywają Breda



no i jak przebieglo zastanawianie sie ?

Cytat:
Styczoo pisze:
No i co to sa te dwie pozostale imprezy w tym dniu?

Pozdrawiam,
Marcin Styczoo Styczen



1. Bielsko
2. Tarnów
3. niby Tor Kielce mial byc ale odwołali bo zaloba narodowa(w sobote mialo to byc).

Tak czy inaczej na powyzszych mozna sobie startowac bez ograniczen glosnosci (oczywiscie wszystko w granicach rozsadku)

pzdr
  
 
Ja napewno gdzies pojade tylko nie wiem jeszcze gdzie. W Bielsku zapowiada sie ciekawie. Gdzie warto pojechac?
  
 
Zalezy czego oczekujesz od imprezy
Ani w tarnowie ani w bielsku nie bylem jeszcze ale tak:
- w bielsku masz roznorodnosc tras bo 4rodzaje po 3 przejazdy
- w tarnowie masz 1 trase i 3 przejazdy(moze i nawet 4)
- kesz : tarnow-40, bielsko-100
- pkt do licencji jesli takowe Ci potrzebne--->bielsko


pzdr
  
 
widzę że Majki wrzucił nam wszystko do jednego woreczka

Bielsko - KJS
Tarnów - Kręciołek

Taka różnica
  
 
Ja najprowdopodobniej bede w Bielsku. Ma byc jakis nocny przejazd :]

Narajdzie!!
Styczoo
  
 
lista zgloszen w Bielsku wyglada nastepujaco :
http://rajdy.org.pl/lista.php?id=352


@Konrad, wydaje mi sie ze na forum mamy ludzi inteligentnych i potrafia rozroznic kjs od kręciołka
  
 
http://www.automobilklub.krakow.pl/zalaczniki/Lista%20zgloszen.xls

pojawila sie lista zgłoszen na ten "nasz" kajtek... 21 załóg mowi chyba samo za siebie...
3 maluchy

pzdr
  
 
Cytat:
2006-11-24 15:40:05, MikeVTi pisze:
@Konrad, wydaje mi sie ze na forum mamy ludzi inteligentnych i potrafia rozroznic kjs od kręciołka



bez urazy ale nieraz przychodzą do mnie na mejla takie pytania i nieraz tutaj że zdziwiłbyś się

co do kjsu krakowskiego....jedynym plusem jest chyba tylko to że będzie krótki, bo co do tras z poprzednich eliminacji to nie wróżę chyba nic ciekawego ale może się mylę...
  
 
Z tego co patrzyłem na liste zgłoszeń, to jest tam kilka aut które nie mają seryjnego wydechu, więc lista startowa pewnie będzie jeszcze mniejsza.

  
 
raczej kilka które mają seryjny

jak tak dalej pójdzie w tym kierunku to Kraków będzie ewenementem w skali kraju gdzie punkty do licencji będzie można zdobyć startując tylko dupowozem pożyczonym od mamy a rajdówka bedzie stała w garażu
. Mam nadzieję że ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy bo to naprawdę przestaje być już śmieszne , rozumiem "dobre intencje" w stosunku do mieszkańców pobliskich terenów gdzie znajdują się próby, ale do cholery nie dajmy się zwariować, kjsów nie organizuje się codziennie !


[ wiadomość edytowana przez: Konrad_P dnia 2006-11-25 11:22:27 ]
  
 
byl ktos znajomy ? jakies wiesci ciekawe ?
  
 
przy 25 zalogach i 3 maluchach to jakich ciekawych wiesci ty sie spodziewasz? chyba ze babcia z bloku znowu po policje zadzwonila....
  
 
fotki http://rallyonline.pl/g.php?1&pg_[desc]=+DESC&modex=pokaz&T[id]=1988