Halogeny

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam serdecznie wszystkich!!
mam passata b4 z 96 roku i chciałbym dołoży mu halogeny zamiast odbłyśników z przodu. mam również kilkufunkcyjny przełącznik świateł czyli myślę że może kiedyś w nim były halogeny.
jakie byście mi polecili halogeny i jaki jest montaż ich (trudny czy majsterkowicz sobie poradzi)?
pozdrawiam. łukasz
  
 
potrzebaa Ci halogenów kabli przekaznika 12V/40 no i własnie tego przełacznika w srodku jak masz przełacznik z halogenami to pewnie masz samochod po stłuczce i instalacje pewnie masz musisz sprawdzic czy jest onaa w okolicach zderzaka i halogenów jesli tak to sprawa jest banalna tylno wpinasz nowe lampy do instalacji i juz jak nie to pisz

Ja tez mam sie z zamiarem załozenia halogenów dostane nowki po 53 zł za sztuke jakbys miał jakies pytania to pisz
  
 
jaak dostane kase to za 2 tygodnie dostane hlogeny i bede zakładał z tazem a on zapowiedział fotorelacje wiec jak cos to moze sie komus na cos przyda
  
 
Cytat:
2006-11-22 21:11:18, uszek pisze:
jaak dostane kase to za 2 tygodnie dostane hlogeny i bede zakładał z tazem a on zapowiedział fotorelacje wiec jak cos to moze sie komus na cos przyda


no wlasnie
ja tez chcialem sobie kupic ale narazie brak kasy
3 grudnia bedzie fotorelacja to sie wszytko dowiecie
  
 
troche pozniej jednak