NIE MA MOCY E-46

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WITAM MAM PROBLEM Z MOJA BEEMKA E46 316 MOTOR 1.9 TAKI DZIWNY BENZYNA OTóRZ DODAWAJAC POMAłU GAZU AUTO WKRECA SIE NA OBROTY NATOMIAST DODAJAC GAZU SZYBKO ALBO AUTO JAK JEST ZIMNE NA "SSANIU" PRAWIE WCALE NIE CHCE JECHAC JAKBY NIE MIAłO PALIWA. WYMIENIłEM FILTER PALIWA NO BO OD CZEGOS TREZBA ZACZAC I TO SAMO WCZORAJ WYMIENIłEM POMPE PALIWA I PROBLEM JEST TEN SAM, PODłąCZAłEM AUTO POD KOMPUTER I POKAZAłO BLAD W ZASILANIU PALIWA. I TERAZ MAM DYLEMAT CO TO MOZE BYC. PANOWIE MOZE KTOS MIAł PODOBNY PROBLEM I SIE Z NIM UPORAL LUB WIE CO TO. Z GóRY DZIEKI. POZDRAWIAM. MARCIN
  
 
Witam. A nie podłączałeś czasem ostatnio jakiegoś docięcia zapłonu lub coś podobnego??
  
 
taka drobna rada: sprawdz czystosc filtra powietrza i czy nie jest dziurawa guma przplywomierza. jezeli wszystko ok to odepnij przeplywomierz i zobacz czy sie nie poprawi
  
 
mi też kiedyś wariował i okazało się że jakimś cudem spadła mi guma od kolektra ta od przepływomierza. Niby była założona ale dołem nie doszła. no i jak poprawiałem to też myślałem że już założyłem a jednak nie. dopiero jak usłyszałem specyficzne klik to było dobrze