Bmw touring m-fischer

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co oznacza napis m-fischer w moim bmw e-30 touring? domyślam się że jest to związane z modelem "m" ale auto ma bardziej sportową (fabryczną) kierownicę, bardziej wyprofilowane fotele itp. w papierach niemieckich wpisane jest "m-fischer"

[ wiadomość edytowana przez: m-fischer dnia 2006-11-28 19:55:35 ]
  
 
a to są jakieś naklejki fabryczne? bo czasem lirtka "M" i te charakterysytyczne 3 kolorowe paski są używane przez np. nazwy salonów samochodowych, mechaników, bądz komisy i np.
m-fischer to może być nazwa komisu samochodowego.
  
 
na fabrycznych alumach są oznaczenia "m" zamiast logo bmw i jest logo "M-fischer" na tylnej klapie

[ wiadomość edytowana przez: m-fischer dnia 2006-11-28 20:11:52 ]
  
 
a masz może jakieś zdjęcia tego? Bo loge M na felach to może znaczyć tylko tyle że masz felgi od Mki, a logi na klapie to zupełnie co innego. Widziałem już kilka takich znaczków różnych firm samochodowych, czy komisów, które wyglądały jak zwykły emblemat.
  
 
to nie są napisy komisów! w dokumentach auta (papiery z salonu) jest napisane "bmw m-fischer" a "m3" ma na alumach zwykłe logo bmw. a moje alumy mają logo m, i na tle logo pisze bmw motorsport (alumy orginalne bmw)
  
 
Cytat:
2006-11-29 13:56:31, m-fischer pisze:
to nie są napisy komisów! w dokumentach auta (papiery z salonu) jest napisane "bmw m-fischer" a "m3" ma na alumach zwykłe logo bmw. a moje alumy mają logo m, i na tle logo pisze bmw motorsport (alumy orginalne bmw)


Najlepiej było by, gdybyś zrobił jakieś fotki. Ja nigdy nie słyszałem o "m-fischer". Może to jakiś zakład co tuninguje BMW jak np. RUF przerabia Porshe?

Pozdrawiam.
  
 
jak byłem nim na zlocie ze 2lata temu to ludzie mi mówili że jest to limitowana wersja (200 sztuk) franka fischera (jakiś tam tuner taki jak abt, brabus) co o tym myślicie?
  
 
Pierwsze słyszę o czymś takim jak m-fisher. Osobiście wątpię by była to jakakolwiek wersja limitowana BMW, nie ma żadnych opublikowanych informacji na ten temat. Może po prostu ktoś lubił tym autem jeździć na ryby i sobie nakleił znaczek m-rybaka na klapę
Pozdr.
  
 
wątpię aby ktoś tym autem jeździł a ryby! auto jest po tuningu jakiegoś tunera! ma fabryczny silnik 2.9 i turbo (widział ktoś bmw z turbo w benzynie w tych latach?, i ta dziwna pojemność 2.9), choć sam już nie wiem!
  
 
Cytat:
ma fabryczny silnik 2.9 i turbo


Tak więc już wszystko jest jasne. Fabryczną to masz jedynie "budę". Jak możesz to podeślij jakieś fotki silnika w celach informacyjnych (choć widziałem już najdziwniejsze swap'y w BMW).
Pozdrawiam