Zabawa w Rc profesionalnie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Załózmy ze ktos chce sie zaczac w Rc ale na zasadzie treningi przez zime a potem zawody RC

Czy ktos móglby podac jakei sa klasy i jakie sprzety dominuja w danej klasie.
Pytam z czystej ciekawosci bo nudza mi sie kjsy a na góry brak kasy.
  
 
Elo

Z tego co sie zdazylem zorientowac to troche ciezko u nas z torowkami, raczej buggy, moze monsterek, gdybym mial kaske to kupilbym revo z traxsas ale to spore koszty niestety
  
 
ale to terenówka a to jest raczej nudnawe
wole mimo wszystko rajdówki


aha a wie ktoś coś o zabawach helikopterów.
Bo po przeanalizowaniu miejsc dostepnych w stalowej istnieje tez opcja zabawy modelami latającymi

[ wiadomość edytowana przez: CZUCZU dnia 2006-12-07 15:49:57 ]
  
 
W ktoryms WRC byl artykul o MP, 10 sekund na google daje
TO O modelach latajacych pisali w sztafecie i innych, ze jacys mistrzowie sa w naszych okolicach i smigaja w turbii.
  
 
trzeba bedzie pomyslec nad tym.
Juro przyjdzie helikoptere to zaczne nauke jak panowac nad tym czyms
  
 
Wiem ze modelami latajacymi od lat bawi sie wlasciciel sklepu z zabawkami U MARCINA (czy jakos tak) ale gdzie on mieszka to HGW.

Ale jak ktos chetny na zabawe to zawsze moze podejsc i popytac a kolo podobno ma niezle zabaweczki (tak wiem ze slyszenia)
  
 
Cytat:
ale to terenówka a to jest raczej nudnawe
wole mimo wszystko rajdówki



wierz mi ze nie jest nudnawe. poki co mam model torowy, wprawdzie za duzo nie smigalem ale jak zobaczylem revo w akcji to zmienilem zdanie o terenowkach, a myslalem tak jak ty wczesniej, tak ze nad kupnem onroad sie zastanow....
  
 
usa ty ta on roada masz spalinówke? czy elektryka?
  
 
spalinka ofn'y
  
 
to nawet nie miał bym startu do ciebie no chyba że w drifcie )) w tym myśle że mógłbym posmigac
Znalazłeś już jakiś placuk do jazdy? czy nadal lipa?
  
 
no dzis wreszcie posmigalem ofna.... do czasu az nie dala buziaczka w kraweznik, ale oczywiscie warto bylo. postaram sie to szybko wyreperowac i moze by cos w stali sie spiknac poki sniegu nie ma ??
  
 
jakby co to piszecie co i kiedy jak będzie pogoda to sie zjawie o ile czas mi pozwoli
  
 
rc1
rc2
rc3
rc4
  
 
Dobre to jest! Nawet Ci wychodzi jazda bokiem. Ale zapierdziela. Ja jestem pod wrażeniem.

Pozdro Czaruś
  
 
niestety poki co to bokiem dopiero sie ucze jezdzic, wiec nie wychodzi, no moze czasem.
natomiast co do przyspieszenia co zbiera sie nacodzien 2razy szybciej. na filmikach tego nie zobaczycie bo opony przerobione sa do driftu, wiec sa sliskie jak cholera. a jak sa sliskie to wiadomo, zabardzo sie nie zbiera :/