Zawieszenie espero - obnizenie utwardzenie rozpórki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich. Mam pytanie do uzytkowników espero z zmodyfikowanym zawieszeniem to znaczy jakie sprezyny jakie amorki ewentualnie z jakich aut dopasowac cos mozna. czy ktos próbowal wstawiac gwintowana zawieche. mam zalozone 19 cali w moim esperaku i zalezalo by mi na dobrym zawieszeniu i twardym. bo zwykle gazowe amorki i obnizone sprezyny niedaja sobie rady.
  
 
19cali jak ty jezdzisz po szczecinie ja na 16 nie dałem rady
  
 
dawaj foty bo jestem ciekaw jak esperak na 19 calach wyglada
  
 
Cytat:
2006-12-16 21:49:21, Outcast pisze:
dawaj foty bo jestem ciekaw jak esperak na 19 calach wyglada



NO NIE WYTRZYMAŁEM!!!
Chuj*wo!!!
Zobaczcie w profilu waszego nowego kolegi!!!
MASAKRA!!!! Johnny drugi się znalazł.

No to... baj...

[ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2006-12-16 22:10:25 ]

[ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2006-12-16 22:11:18 ]
  
 

A próbowałeś włożyć 20-tki?
Zaoszczędziłbyś na oponach
I w razie wojny po torach kolejowych mógłbyś pogonić...

PS.
Piotr-ek: też bym nie wytrzymał

Pzdr.
  
 
Cytat:
2006-12-16 22:19:21, roland66 pisze:
A próbowałeś włożyć 20-tki? Zaoszczędziłbyś na oponach I w razie wojny po torach kolejowych mógłbyś pogonić... PS. Piotr-ek: też bym nie wytrzymał Pzdr.


To może od razu 25" ??.....bo też się kiedyś się dobrze kojarzyło ....tyle że z TV
  
 
Cytat:
2006-12-16 22:37:43, bogdan1 pisze:
To może od razu 25" ??.....bo też się kiedyś się dobrze kojarzyło ....tyle że z TV


25" i odrazu na tory z nim


-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
nooooooo.... ogolnie to mi sie felgi, LCD i ew ta kobietka przy aucie podobaja
takie fele to fajne na pokazy ale nie do jazdy...
  
 
Cytat:
2006-12-16 22:43:02, Adam4302 pisze:
25" i odrazu na tory z nim



Się kurka nie naśmiewaj! Tak wyglądały drezyny w latach 70-tych ubiegłego wieku. Jako, że dla mnie głównym terenem zabaw były tory kolejowe toteż pamiętam takie Warszawy. Ciekawe ile teraz można za nią dostać... pewnie na wypasioną nówkę z salonu by starczyło.

NO TO JUŻ NAPRAWDĘ BAJ...
  
 
Cytat:
2006-12-16 22:54:36, ETomek_GT pisze:
takie fele to fajne na pokazy ale nie do jazdy...



A auto do czego służy...? TV do oglądania, samolot do latania, panienka do stukania, a auto do DO JAZDY!!!

Sorry... zagalopowałem się. Żegnajcie, chyba, że znowu ktoś mnie zmusi do powrotu
  
 
Cytat:
auto do DO JAZDY!!!


jak sie ma za duzo kasy i pewne hobby to niekoniecznie...
  
 
Cytat:
2006-12-16 22:56:39, piotr_ek pisze:
Się kurka nie naśmiewaj! Tak wyglądały drezyny w latach 70-tych ubiegłego wieku. Jako, że dla mnie głównym terenem zabaw były tory kolejowe toteż pamiętam takie Warszawy. Ciekawe ile teraz można za nią dostać... pewnie na wypasioną nówkę z salonu by starczyło. NO TO JUŻ NAPRAWDĘ BAJ...


A czy ja sie kurka naśmiewam z tej ładnie odnowionej warszawy?? NIE!! Tak mi sie tylko skojażyły koła 20" w esperaku.

PS. Ceny zabytków jeszcze w polsce nie osiągają aż tak zawrotnych cen, ale na logana mogłoby starczyć.


-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Fajne espero to po pierwsze po drugie on tu sie nie pytal nikogo czy wam sie podoba ze ma 19 cali czy nie tylko jaka zawieche dac ja mam 17 cali i myslalem ze juz nie da rady wiecej jestem pelen podziwu. Bardzo fajne espero nie przejmuj sie ale na tym forum jest mnostwo balasow co tylko krytykuja wszystko zamiast cos doradzic
  
 
Cytat:
2006-12-16 23:40:53, Warmi pisze:
.... na tym forum jest mnostwo balasow co tylko krytykuja wszystko zamiast cos doradzic..."


...wiedziałem !!...nawet Adamowi napisałem zaraz po wklejeniu że tylko czekać aż ktoś się w ten sposób odezwie

Bo to , Kolego Warmi trza mieć jeszcze takie obce Ci "coś" co zwie się poczucie humoru ...ale.... na tym forum jest mnostwo balasow co tego nie znają


P.S. Piękna ta Warszawa ....prawda ??

[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2006-12-16 23:48:47 ]
  
 
Cytat:
balasow


to w jakim jezyku??? bo pierwszy raz slysze...
  
 
Cytat:
2006-12-17 00:12:26, ETomek_GT pisze:
to w jakim jezyku??? bo pierwszy raz slysze...


zamknij się hitlerowcu...bo Ci zara na Stalowy skujom ryja
  
 
Cytat:
na Stalowy skujom ryja


yyyyyyyyyyy ze co ??

czy wyscie dzis wszyscy cos pili??
  
 
Warszawka wklejona przez Adasia jest zajefajna, Esperak Saba....
jest śmieszny i brzydki, a poza tym, ja iowszem piłam, aczkowiek nie za wiele (jak na moje możliwości)
Pozdrawiam dyskutantów
  
 
Cytat:
ja iowszem piłam, aczkowiek nie za wiele (jak na moje możliwości)


Ty to w granicach

B1 niby "lata" z psem a faktycznie wychodzi obalac Carlsbergi a potem pisze ze nic nie rozumie z tego
  
 
ta super tylko mi nie chodzi o to czy wy macie poczucie humoru czy nie czy to jest smieszne czy tez nie czlowiek sie pyta o cos a wy sobie jaja robicie po cholere piszecie jak chcecie sie posmiac to do oof topic a nie tu ale to juz tak za kazdym razem albo odpowiedz jest juz bylo albo podniecacie sie waszym humorem i ze inni go nie maja