VI runda MT 17.12.2oo6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośników sportów samochodowych na Zimowy Sprint- VI Rundę Mistrzostw Tychów Kierowców Amatorów , która odbędzie się 17 grudnia 2006 r (niedziela) .
Biuro rajdu znajdować się będzie w kompleksie handlowo-usługowym „U Przewoźnika” w Tychach ul. Piłsudzkiego 14 (obok nowego targowiska) .
Zapisy na adres e-mail: azt-tychy@o2.pl. Wpisowe do 15.12.2006 - 90 zł na konto klubu :
Pko-bp o/TYCHY 33 1020 2528 0000 0102 0114 0524
Wpłacenie wpisowego jest jednocześnie zgłoszeniem do zawodów , formularz zgłoszeniowy do wypełnienia w dniu zawodów w biurze imprezy.
W dniu imprezy wpisowe 110 zł. Limit zgłoszeń 90 załóg. Badania Kontrolne : parking przy hipermarkecie REAL 7:30 – 9:30 Start pierwszej załogi 10:30 .Planowanych jest 7 Prób Sportowych w tym 4 na torze FIATA.
Dyrektor Imprezy Marcin Kobryń.
Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel 602 382 573 , 505 850 971
UWAGA !!! Rozdanie nagród zwycięzców Mistrza Tychów 2006 odbędzie sie po zawodach ZIMOWE SAMOCHODOWE KRYTERIUM NA TORZE FIATA w dniu 28.01.2007 . Rozdanie uświetni BIEG LAUREATÓW-2006.


wybiera sie ktos? ja raczej odpuszczam, jade do Krakowa na KJS po moj ostatni punkt .Oczywiscie o ile sie odbedzie...

Pozdro

[ wiadomość edytowana przez: ziober dnia 2006-12-11 06:59:25 ]
  
 
Mnie wogóle nie bedzie, powód: szkoła + zaliczenia
  
 
ja zakończyłem już sezon sobotnim kjs-em w Będzinie, a poza tym jak wiadomo Tychów w tym sezonie nie jeżdżę. Także standardowo przybędę tylko pokibicować.
  
 
Ja moze tez wpadne popatrzec
  
 
Wreszcie mogę pojawić się na torze. Popilotuję Marcina Wójcika w CC. Do zobaczenia!
  
 
Bart od kiedy masz Swifciaka? moze sie pochwal tu na stronce?
  
 
Naprawde narazie nie ma sie czym chwalic, fura jest w trakcie doprowadzania do porzadku.
Zreszta nie tylko ja mam sie czym chwalic ale ciii...
  
 
Cytat:
Zreszta nie tylko ja mam sie czym chwalic ale ciii...



Czyżby jakiś klubowicz niespodziewanie pojawi się na starcie VI el. MT
  
 
Cytat:
rallymati Wysłany: 2006-12-12 14:41:17

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

Zreszta nie tylko ja mam sie czym chwalic ale ciii...

--------------------------------------------------------------------------------



Czyżby jakiś klubowicz niespodziewanie pojawi się na starcie VI el. MT




TZN??
no i pytanie w takim ukł powinno brzmiec nie "czy sie pojawi" ale "czym sie pojawi i kto?"
  
 
Nie pojawi sie, bo tez doprowadza fure do porzadku
Ale ja tam nic nie wiem i wiecej nie powiem
  
 
A ja wiem, ale nie powiem

nie jade do Krakowa, bo bylo za malo zgloszen i odwolalmi KJS, ale za to jade do Opola

pozdro
  
 
ależ tu tajemniczo
  
 
  
 
Tajemniczo i to bardzo! Ale w moczu coś czuję iż to layer sprawi nam niespodziankę.... ale to tylko moje przypuszczenia
No chyba że Luka startuje Sprinterem
  
 
Cytat:
2006-12-12 22:37:59, 130TC pisze:
... No chyba że Luka startuje Sprinterem



No i sie wydalo
  
 
News:

UWAGA !!! VI Runda MT

Z przyczn nie zależnych od AZT ulega zmianie program VI rundy Mistrzostw Tychów Kierowców Amatorów , która odbędzie 17 grudnia 2006. Biuro imprezy , jak i zakończenie , oraz wręczenie nagród odbędzie się tak jak było zaplanowne w kompleksie handlowo-usługowym " U Przewoźnika " w Tychach. Sama część sportowa na terenie Toru Prób Fiat Auto Poland. Więcej informacji pod tel:605202657 , 505850971.

Czyli znow tylko na torze?
  
 
Tak, bedzie sam tor, poniewaz organizatorom zapomnialo sie ze 17.12 bedzie niedziela handlowa i targ bedzie czynny


Pozdro
  
 
Jedziemy. Do zobaczenia
  
 
Seeeeeeee Yooouuuuuuuuuuu
  
 
Wracam po długiej przerwie.
Na Tychy wpadne na jeden przejazd popatrzeć bo mam szkołe i nie mogę sobie pozwolić na większe olewanie.