VI runda MT 17.12.2oo6 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to zycze wszystkim powodzenia startujacym jutro w Tychach

pozdro
  
 
Zdjęcia z VI rundy Mistrza Tychów na www.f-rally.prv.pl
  
 
i jak Wam poszlo? mi nie zabardzo, ogolnie proby fajne. bylo ich 3 trzykortnie przejezdzane, z czego trzecia proba byla po "szutrze"- wyryp maksymalny. Ostatecznie zajelismy 6 miejsce w klasie i 9 w generalce. Wazne ze ostatni punkt zdobyty

pozdro
  
 
impreza w Tychach dość fajna chociaż oczywiście jak to u nas bywa były niedociągnięcia, a w dodatku ta paskudna pogoda. Dziękuje Januszowi za możliwość startu - naprawdę fajnie jeździ się malaczem . Nie ukrywam, że przeżyłem również jedną na najlepszych rajdowych przygód w życiu, mianowicie dane mi było popilotować Piotrka Meresińskiego w Lancerze evo VI - wrażenia, zwłaszcza podczas przyspieszania były piorunujące
  
 
Adam gratulacje dla ciebie za pilotowanie i widze ze jeszcze sie nie pochwaliles ze zdobyles 2 wicemistrza slaska w klasie 3 . wiec gorace brawa dla ciebie od załogi SoGa_Rally.


[ wiadomość edytowana przez: SoGa_Rally dnia 2006-12-17 20:15:30 ]
  
 
a tam, nie ma o czym mówić Dzięki za miłe słowa
  
 
Wie ktoś gdziesą wyniki?

  
 
Z tej strony mozna sciagnac WYNIKI
  
 
Witam
Mi dane było Pilotować Roverka 220 Coupe. Był to nasz debiut ale mysle ze nawet dobrze nam poszlo. Wylotem z trasy pogrzebalismy swoje szanse na pierwszą piątke w klasie 5... no trudno następnym razem pokażemy coś lepszego. Nasz samochodzik dużo lepiej spisuje się na suchej nawierzchni tymbardziej ze z tyłu mielismy "balony" i troszke nami rzucało.
Jezeli ktos ma fotki lub filmiki z naszym udziałem to prosze o przesłanie na admin@moto-fanatic.pl . Będe bardzo wdzięczny

Pozdrawiam was bardzo serdecznie i dziękujemy wam za świetną zabawe.

Pozdrawiamy
Ekipa Roverka.

[ wiadomość edytowana przez: RadekW dnia 2006-12-18 00:20:57 ]
  
 
Siema.

Ma ktoś kontakt do:
Zbigniewa Matuszczyka (Lancer EVO V)
Leszka Kapłana (Peugeot 106)
Adama Stokowskiego (Fiat SC)
Jacka Swachy (126p 900)
albo do Jerzego Tomaszczyka (Fiat 126p)??
  
 
Cytat:
2006-12-18 17:35:36, killcio pisze:
Siema.
Ma ktoś kontakt do:
...Jerzego Tomaszczyka (Fiat 126p)??


Jurek ma na tym forum nicka junior-rally
  
 
http://video.google.pl/videoplay?docid=-190249386195572270

krótki klip z eliminacji (niestety się aparat wys...ł)
  
 
Niestety nie udało się zdobyć żadnych punktów, na których bardzo mi zależało. Podziękowania dla Adama i Pasia, którzy tym razem zastępowali Magdę na prawym fotelu.
  
 
Siema.

Macie może jakiś konkretniejszy kontakt do Jurka?? Bo na PW nie odpowiada...
  
 
A co ci tak zalezy na kontakcie z Jurkiem chcesz sie przejechac
  
 
Nie nie... ;] sprawy dziennikarskie...
  
 
Cytat:
2006-12-20 19:39:43, Janusz_TGR pisze:
Niestety nie udało się zdobyć żadnych punktów, na których bardzo mi zależało. Podziękowania dla Adama i Pasia, którzy tym razem zastępowali Magdę na prawym fotelu.


Znalazlem fajna fote:

  
 
Noooo - to chociaż fajnie to z zewnątrz wyglądało. Ta fota znacznie poprawiła mi humor. dzieki za opublikowanie
  
 
Cytat:
Janusz_TGR Wysłany: 2007-01-11 12:35:28

Noooo - to chociaż fajnie to z zewnątrz wyglądało. Ta fota znacznie poprawiła mi humor. dzieki za opublikowanie





Motywacja do dalszego rozwoju maluszka i startów!
  
 
wow, extra fota!!!