Brewki na światła - pytanie z czego ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc wszystkim mam małe pytanko,z czego moge sam "SAM" wykonac brewki na światła , potrzebuje podpowiedzi , bo samo wykonanie jest raczej banlnie proste po co płacic za cos co mozna zrobic samemu ,chodzi mi o materiał czy macie jakieś pomysły ;>
  
 
Zrób jak mial croma w swojej czarnej i bedzie git
  
 
Z tego co pamietam to można zrobić z maty szklanej i zywicy.
  
 
Cytat:
2006-12-11 17:58:00, GEOO pisze:
Zrób jak mial croma w swojej czarnej i bedzie git



A jak on miał zrobione bo nie bardzo wiem ;> widziałem zdiecia lae nie potrafie powiedziec z czego ,tasma to zrobił czy czym podpowiedz GEOO !! dzieki
  
 
Hm A do czego Ci ten zbedny plastik czy "cos" z czego chcesz zrobic brewki ? 91 rok to chyba juz nie auto w stylu szybcy sie wsciekli . Moze lepiej zainwestowac w cos innego.
Pozdr.
  
 
Oj zoomik brewki sa coolowe a szczegolnie zrobione z tasmy izolacyjnej

A tak serio to rob tylko z zywicy, jest troche roboty ale zrobisz jakie bedziesz chcial (o ile umiesz), jesli nie, pozostaje ci kupic na allegro (ale na 99% beda do poprawek).
  
 
hmmm powiedz a co masz na mysli,jezeli chodzi o silnik mozna by go uturbic ale to troche kosztuje ,hmm we wlasnym zakresie mogłbym tylko wypolerowac kanaly dolotowe ,zeszlifowac prog na glowicy zmniejszy to komore spalania i zwiekszy sprezanie ale jak juz bawic sie z silnikiem to nie tylko to , inne tloki korbowody ,gniazda na zaworach ,troche roboty by było.Co ty o tym sadzisz "ZOOM"-powiedz co miales na mysli,hmmm noom zgadza sie 91 rocznik silnik na pełnym wtrysku 2.0 120 km , jest juz czym jezdzic a jak mowie grzebac przy silniku to nie tylko troche ale juz wszystko,bo jak tu dodam mocy to zaraz mi korbowody powykrzywia czekam na twoja wypowiedz ;
  
 
A bo ja to taki przeciwnik plastiku Zrobisz jak bedziesz chcial. Poka foty auta. Bo cromy mi sie podobaja.
Pozdr.
  
 
Korbowody masz takie same jak w cromie turbo, czy fiacie coupe, mozliwosci rozwoju tego silnika sa przeogromne i to za smieszne pieniadze w porownaniu do innych marek. Wyobrazasz sobie jak bedzie wygladala seryjna croma z brewkami ?