AUDI ATAKUJE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
AUDI MOIM ZDANIEM BIJE MERCEDESA. MERCEDES STYLISTYCZNIE STAJE SIE POWOLI AUTEM DLA WIESNIAKÓW, BMW TO TERAZ TEZ NIE TO CO KIEDYS ZATRACIŁO SWÓJ STYL. NO ALE W POLSCE PANUJA CIAGLE TE WIEJSKIE STEREOTYPY ZE MERCEDES JEST ZAWSZE NAJLEPSZY I BMW TEZ. UWAZAM ZE JESLI CHODZI O WYGLADWNETRZA I NADWOZIA AUDI BIJE MERCEDESA I BMW. A CO WY O TYM MYSLICIE?
  
 
z nowych audi podoba mi sie tylko Q7. reszta srednio. i nie lubie przedniego napedu. jakby Bóg popieral przedni naped chodzilibysmy na rekach...
pozdr
  
 
kazdy ma swoj gust , gadanie ze to jest ladniejsze czy lepsze od tego jest CHORE !!

Mnie auta coraz mniej ciagna, bynajmniej nie mam jakiegos takiego faworyta ktorego bym chcial za wszelka cene, bardziej szaleje za motocyklami i stylem freestyle . Mam swoja 600cm3 i mierze w 750 albo 1000, w 2 kolkach podoba mi sie to ze nie ma tam jakis dodatkow ulepszen, systemow elektronicznych, ktore moga oszalec. Motocykl ma swoj styl i swoja dusze . 2 wazna tez sprawa: O gustach sie nie rozmawia.
  
 
Cytat:
2006-12-13 22:54:00, zdunekm pisze:
kazdy ma swoj gust , gadanie ze to jest ladniejsze czy lepsze od tego jest CHORE !! (...) O gustach sie nie rozmawia.


Tak jest i dlatego na wszelki wypadek zamknę temat, żeby nie było dymu. Takie dyskusje i tak do niczego nie doprowadzą.

Pozdrawiam.