Ankieta w sprawie Przyjaciół LKP - Strona 2

Ankieta: czy jesteś za przyznaniem PRYJACIELOWI pełnych uprawnień KLUBOWICZA?(pozostaje rozróżnienie w nazwie
tak
nie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Tak czytam te wasze posty i stwierdzam jedno.. Ale macie problemy Koledzy . FSOAK wogóle powy....ał sympatyków, zamknął forum tylko dla klubowiczów i nikt z "poza klubu" nic napisać nie może. U was to przynajmniej skrobnąć coś mogę. Pozdrawiam
BTW Oj chyba jednak w przyszłym roku kupie jakąś 2107



POWÓD EDYCJI - A literówki mi sie sypnęły więc zedytowałem


[ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2006-12-23 22:19:37 ]
  
 
i moze by trzeba bylo tak zrobic elitarny klub dla posiadaczy lad ale z drugiej strony to skoro krtos czuje sentyment do lady to co z nim zrobic i skoro mozna liczyc na jego pomoc w sprawch ladnej a ma inne auto co do FSO to oni maja przewage bo ich jest w sroc i troche a nas niewiele i tyle, ja akurat nie jestem w klubie fso a pisac na forum moge chyba ze sie cos zmienilo


[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2006-12-24 17:40:25 ]
  
 
Cytat:
Do tej pory nikomu nie przeszkadzało manie innego auta poza ładą, więc teraz też nie powinno przeszkadzać



I nadal to nikomu nie przeszkadza...
Chodzi o to aby osoba Która chce być Klubowiczem POSIADAŁA lub UŻYTKOWAŁA Ładę.
  
 
no dobra klubowicz uzytkuje łade oki ale dlaczego w takim razie przyjaciel ma placic skladke niech beda po prostu klubowicze i juz
  
 
Cytat:
2006-12-27 10:54:27, maxymilan pisze:
no dobra klubowicz uzytkuje łade oki ale dlaczego w takim razie przyjaciel ma placic skladke niech beda po prostu klubowicze i juz


Otóż dlatego, że klubowicz musi zapracować na swój statut, utrzymuje ładę dba o nią. więc dlaczego Przyjaciel który jeździ innym nieładnym autem miałby mieć taki sam statut jak Klubowicz?
Przyjaciele płacą składki po to aby mieć np, pełny dostęp do forum, do wątków klubowych.
  
 


[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-01-02 21:32:24 ]