A moze stowarzyszenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zakladam nowy temat i moze zalozyc ankiete kto byl by za uwazam ze stowarzyszenie bardziej uporzadkowalo by dzialnosc klubu i dalo nowe mozliwosci
  
 
Max, poczytaj archiwum. było już na ten temat pisane.
Stowarzyszenie LKP to utopia.
  
 
Witam
no włąsnie Góral mnie uprzedił z odpowiedzią, chyba jeszce nie czas na ten temat, ale poszukaj sobie i poczytaj, magiczne słowo: stowarzyszenie
  
 
prerobiłem to. i po zarejestrowaniu stowarzyszenia pierwszą decyzją było zawieszenie bezterminowe.
  
 
potwierdzam.
sie ni da
  
 
sluchajcie albo mi szukajka zle dziala albo ni ma takiego
  
 
ja tez nie znalazlem . dlaczego sie nie da ??? to nie jest jakis wielki problem oststnio bralem udzial w zalozeniu jednego stowarzyszenia i przeciez to nie jest jakas wielka sprawa 15 chetnych do dzialnia osob i juz , i powiem tak klub jest fajna sprawa ale jest strasznie skostnialy ja wiem ze trudno jest cos zrobic ale niektorym sie udaje
  
 
Cytat:
2006-12-22 15:32:04, maciekk pisze:
sluchajcie albo mi szukajka zle dziala albo ni ma takiego



Wyszukiwarka działa i było już o tym, tylko, że trza umieć z niej korzystać , o stowarzyszeniu jest w temacie "Nowy serwer na stronę klubową potrzebny..."




[ wiadomość edytowana przez: Huey dnia 2006-12-22 22:01:26 ]
  
 
Cytat:
2006-12-22 21:39:19, maxymilan pisze:
ja tez nie znalazlem . dlaczego sie nie da ??? to nie jest jakis wielki problem oststnio bralem udzial w zalozeniu jednego stowarzyszenia i przeciez to nie jest jakas wielka sprawa 15 chetnych do dzialnia osob i juz , i powiem tak klub jest fajna sprawa ale jest strasznie skostnialy ja wiem ze trudno jest cos zrobic ale niektorym sie udaje



Max, a poczytałeś o zasadaach funkcjonowania stowarzyszenia? jakie warunki trzeba spełnić, jak się rozliczać, jaki status napisać. W tym klubie to utopia. Nie potrafimy sami dobrze strony klubowej zrobić, a kto będzie pisał rozliczenia roczne, prowadził księgowość itd...
  
 
Cytat:
2006-12-23 06:11:15, Góral pisze:
W tym klubie to utopia. Nie potrafimy sami dobrze strony klubowej zrobić,



Tomek, dlaczego za każdym razem stawiasz jako argument stronę klubową? Strona jest i działa, fakt dużo jej jeszcze brakuje ale nikt nie poprzestał na gadaniu.

Cytat:
a kto będzie pisał rozliczenia roczne, prowadził księgowość itd...


a kto do tej pory jest skarbnikiem? czy to będzie takie trudne? skoro na wszystko są rachunki, przychody i rozchody są udokumentowane, to żaden problem...
Więc nie mów, że to jest nie możliwe
  
 
jaka strona działa? wpisz adres: www.ladaklub.pl i zobacz co widzi zwykły użytkownik netu. widzi stronę HUmela, w połowie niezrobioną, aktualizowaną w październiku po zlocie, na któej nawet życzeń świątecznych nie ma.
Dla ludzi spoza klubu strona o adresie:
http://lkp.superhost.pl/j/
NIE ISTNIEJE.

po wtóre: ja nie mówię o rozlicaniu wydatków, tylko o prowadzeniu księegowości i prowadzeniu sprawozdań dla Urzędu Skarbowego, co jest obowiązkiem każdego stowaryszenia.
pomijam drobiazg że od składek należy odprowadzać podatki itd.
pomijam kolejny drobiazg że głównej atrakcji na zlocie oficjalnie byśmy nie załatwili. i nie każ mi tego łumaczyć.
stowarzyszenie dla nas to kaganiec, który bardziej na sformalizuje, ale i zbiurokratyzuje. i nic poza tym.
  
 
a ja po wigili , co do rachunkow moja zona jest ksiegowa ale wiem ze nie jest latwo bo sam to przechodzilem, przez rok zbieralo sie 15 osob ale tareaz to dziala i funkcjonuje i wiem jak dziala stowarzyszenie ale jezeli wszyscy beda twierdzic ze sie nei da to sie rzeczywiscie nie da poaztym moze nam potrzeba sformalizowania i biurokracji bo narazie kazdy sobie rzepke skrobie choc z drugiej strony moze nei mam racji ja po prostu rzucilem temat
  
 
A ja tam jestem za stowarzyszeniem,
nawet jako nie klubowicz moglbym sie dolozyc do Ladne autka po prostu pokochalem

Pozdro.
 
 
Max, ja nie mówię że się nie da. Oczywiście że się da. Pytanie tylko, do czego nam potrzebne nam stowarzszenie. co możemy więcej osiągnąć, czego nie możemy załatwić teraz?
  
 
Cytat:
2006-12-23 06:16:13, arii82 pisze:
Tomek, dlaczego za każdym razem stawiasz jako argument stronę klubową? Strona jest i działa, fakt dużo jej jeszcze brakuje ale nikt nie poprzestał na gadaniu.

bo poprostu do czegos trzeba sie doje...ć
  
 
Cytat:
2006-12-25 12:12:20, arsen pisze:
bo poprostu do czegos trzeba sie doje...ć




jojć... cóż za twórcza argumentacja w temacie stowarzyszenia. pogratulowac panu radnemu... teraz na pewno znajdziemy rozwiązanie nurtującego nas tematu.


btw.
przygadał kocioł garnkowi...


[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2006-12-25 21:30:38 ]
  
 
hm niewiem do czego moze organizacja bardziej sformalizowana bedzie lepiej dzialac ale ja pisze na swoich doswiadczeniach i tu jest troche inna sytuacja
  
 
Cytat:
2006-12-28 11:04:48, maxymilan pisze:
hm niewiem do czego moze organizacja bardziej sformalizowana bedzie lepiej dzialac ale ja pisze na swoich doswiadczeniach i tu jest troche inna sytuacja

maxymilian mozemy sie zformowac, nie potrzeba sie stowarzyszać klub tez mozna zalegalizować , mozemy nawet zalegalizowac partie LKP, tylko czy to napewno dobry kierunek w tym momencie?? nie ma składu , nie ma spójnosci narazie grozi rozbicie w klubie, powodów jest wiele i nie ma co sie na d nimi tu rozwodzic.
Osobiscie uważam ze pierwsza rzecza jaka trzeba zrobic to dojść do konsensusu w klubie(nie koniecznie niepłodnymi ankietami, i jeszcze bardziej jałowymi sporami) raczej polecałbym wysyłanie pomysłów na "wizje klubu" na mail a potem sworzenie z tego "zlewu" i dopiero wtedy "ankieta akceptacyjna"

to tylko moje zdanie ale to tyyylko arsen nie trzeba go słuchac...
  
 
ja jestem za a co do moich pomyslow to ja bylbym za wprowadzeniem legitymacji (kart czlonkowskich) dla klubowiczow placacych skladki i postaranie sie o znizki na te legitymacje w np sklepach moto , pozatym hm grozi nam rozlam to jzu bylo by smieszne bo i tak ladziazy w polsce jest niewielu wiec lepiej chyba sie dogadac
  
 
oto adres ARSENA

misman@op.pl

tu mozna słac pomysły

prosze podpisywać sie NICKIEM Z FORUM