A moze stowarzyszenie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-12-29 11:34:19, arsen pisze:
maxymilian mozemy sie zformowac, nie potrzeba sie stowarzyszać klub tez mozna zalegalizować , mozemy nawet zalegalizowac partie LKP, tylko czy to napewno dobry kierunek w tym momencie?? nie ma składu , nie ma spójnosci narazie grozi rozbicie w klubie, powodów jest wiele i nie ma co sie na d nimi tu rozwodzic. Osobiscie uważam ze pierwsza rzecza jaka trzeba zrobic to dojść do konsensusu w klubie(nie koniecznie niepłodnymi ankietami, i jeszcze bardziej jałowymi sporami) raczej polecałbym wysyłanie pomysłów na "wizje klubu" na mail a potem sworzenie z tego "zlewu" i dopiero wtedy "ankieta akceptacyjna" to tylko moje zdanie ale to tyyylko arsen nie trzeba go słuchac...



o ile zgadzam się z prawie całą twoją wypowiedzią, to nie rozumiem dlaczego pomysły na klub mamy wysyłać na twój mail. dlaczego to forum nie jest twoim zaniem dobrym miejscem na przedstawianie konkretnych ofert?

nie rozumiem również, dlaczego ankiety o które tak walczono i które miały być "głosem ludu" nagle stały się "bezpłodne".
  
 
Przerobiłem już stowarzyszenie, ba, nawet pełen zapału, optymizmu i wiary w ludzi byłem (chyba jeszcze jestem) jednym z członków-założycieli, w tym momencie już tylko na papierze
Nauczony przykrym doświadczeniem jestem zdecydowanie na NIE.
Rogacek, mówimy o tym samym ?
Pozdro.
  
 
Cytat:
Rogacek, mówimy o tym samym ?





też.