Szumy przy basach w głosnikach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Podłączyłem nowe radio, wcześniej miałem starego kaseciaka. Kable podłączyłem zgodnie z kolorami czyli plus do plusa i minus do minusa. Wcześniej głosniki lekko harczały ale jakiś bas był, a teraz po włączeniu słyszę praktycznie same soprany, a gdy zgłośnie to zamiast basów słychac jakiesz szumy.

Co z tym fantem zrobić ????
  
 
Próbowałem dzisiaj chyba wszystkich możliwych kombinacji kabli i nadal nic.
Najdziwniejsze jest to, że po około 3 minutach grania, tył od mojego radia tak się nagrzał, że można by było na nim jajka smażyć. O CO CHODZI ????
  
 
Witaj
Napisz jakie radio kupiłeś bo od tego trzeba zacząć hym dużej filozofi tam nie ma są tylko trzy kable do zasilania tak standardowo żółty(pamięć) czerwony(zasilanie radia) oba mogą być złączone razem i czarny to masa (tylko pamietaj że ja pisze o standardowym okablowaniu ) sprawdż może kable od głośników może tam coś zwiera podłącz sobie na poczatku jeden głośnik do radia i testuj może tu znajdziesz jakiś błąd i tak ze wszystkimi pokoleji pozdrówki
  
 
Problem jest w tym, że radio w slkepie gra normalnie - dzisiaj je testowałem. Jeśli chodzi o głosniki to podłączyłem nawet dwa inne w samochodzie, kładąc je na siedzeniach, żeby miec pewność, że to nie wina przewodów - efekt - dalej buczą. Gdzieś wyczytałem, że powinnienem podłączyć czerwony plus bezpośrednio od akumulatora, ale problem jest w tym, że nie wiem któredy poprowadzić kabel.
Jutro jadę do specjalisty bo już nie mam sił i nerwów, żeby z tym walczyć.
  
 
witam
Chym jak bym wiedział jakie auto to może bym coś poradził którędy.
Kabel + od aku to najpewniejsze rozwiązanie bo omijasz wszystko po drodze co może zakłócać np przekaźniki itp