Filmik Polonezy Fiaty i inne - Strona 81

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czysta jazda bez zbędnych fajerwerków, szybko i skutecznie! O to w tym sporcie chodzi, co niektórym ciężko zrozumieć że to nie jazda figurowa
  
 
Oglądając na żywo przejazdy Kurasa na Festiwalowym każdy stwierdzał jednoznacznie,że jechał na krawędzi. Nie dość,że w długich łukach leciał w mocnym poślizgu to prędkość była naprawdę duża bo na odkręconym prawie do końca 4-tym biegu...
No i Polonez też świetnie wystrojony,nie dość,że z ITB ciągnie od początku do końca to jeszcze zawieszenie robi robotę
  
 
A ja trochu z innej beczki, ... takiej plastikowej, jaka stoi u mnie w garażu.

Kojarzycie chodziarz fragment jakiegokolwiek nagrania w którym można dostrzec Fiata w wersji GTJ ? Biało czerwone

powinien to być okres 1975 - 1977

Ale nie ten film z tymi niebieskimi szrotami na Miedzianej Górze, pod tytułem "Polski Fiat w sporcie 1977"

Może jakieś nagrania z Finlandii ?

  
 
Na pewno ma TVP z Grand Prix Karowej.
  
 
Może byście się tak pochwalili, jak to wyglądało ?
https://www.youtube.com/watch?v=eLP5II3tioE

KJS- FSO
  
 
Cytat:
2015-06-22 21:20:08, Lukasz_Wais pisze:
A ja trochu z innej beczki, ... takiej plastikowej, jaka stoi u mnie w garażu. Kojarzycie chodziarz fragment jakiegokolwiek nagrania w którym można dostrzec Fiata w wersji GTJ ? Biało czerwone powinien to być okres 1975 - 1977 Ale nie ten film z tymi niebieskimi szrotami na Miedzianej Górze, pod tytułem "Polski Fiat w sporcie 1977" Może jakieś nagrania z Finlandii ?



a dlaczego szrotami?
ten bialo czerwony byl wczesniej i byl protypem
jezdzil w rajdach
Komornicki Wojtyna
pytalem ostatnio pana Janusza o niego
ale oni søabo to pamietaja i miesza im sie co i jak
w koncu to bylo 40 lat temu
mozliwe ze bylo wiecej niz 2 szt
potem te auta zostaly przemalowane na bialo niebiesko
ale dalej to te same auta tylko dopracowane
jeden zostal bialo czerwony i jezdzil w Rallycrosiie
mial motor 1800 16v


[ wiadomość edytowana przez: winiar7 dnia 2015-11-20 09:22:37 ]
  
 
G. Kozera Onboard
Polecam obejrzeć, miło widzieć dobrze przygotowane rajdowe FSO i ogarniętego szofera
  
 
Mój dom z ogrodem
Życie podróżnika

[ wiadomość edytowana przez: niewiemjan dnia 2024-04-22 10:24:54 ]