Do kina, czy na film ??? - Strona 23

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dobry, trzeba przyznać.
Ale do Listy Schindlera bym nie porównywał, tak jak to w radio słyszałem. Tylko temat podobny.
I Oskara raczej nie dostanie
  
 
Cytat:
Geneza planety małp - koleżanka strasznie zachwalała ten film a ja z 3 razy przysnęłam. Nuda. Owszem fabuła jest nieco inna ale jakieś to takie smętne...



Nienawidzę gościa który sprofanował fantastycznie wymyśloną oryginalna planetę małp.

Z nowych filmów polecam we need to talk about kevin, trochę wyciszony, artystyczny ale strasznie warto bo wstrząsający.
  
 
Sztos 2 - recenzje są miażdżące ale jak na polską komedię to nie najgorzej. Oczywiście pierwsza cześć była 100 razy lepsza. Sztos 2 wypada zdecydowanie lepiej niż polskie komedie z ostatnich lat.
  
 
Widzę że forumowicze kino wzięli i zaniedbali ja ostatnimi czasy też często nie bywam ale byłem na bondzie... bo to pozycja na ten rok obowiązkowa była... Tak jak nadchodzący wielkimi krokami "hobbit"..
ale wracając... Bond to już nie jest Bond... Fakt dziewczę wychodzi z wody a Aston db5 się pojawia... Ale toż to Mission Imposible czy jak mu tam a nie bond.... dla mnie padaka... choć jako kino sensacyjne niezłe
  
 
Po Hobbicie mam mały niesmak. Nie wiem czy kino miało jakieś problemy, czy z 3d coś im nie wyszło, ale obraz był miejscami za ciemny i rozmazany. Wszystko się zlewało przy szybkich ujęciach jak się coś więcej działo.
Zrobiłem sobie powtórkę całej serii i sam film już jakoś tak nie wciągał jak Władca pierścieni.
Miałem wrażenie, że większość budżetu poszło na efekty i animacje A tu jeszcze 2 części zostały

Za to trailer Star Treka przed seansem był obiecujący.
I o dziwo nie zauważyłem takich problemów z obrazem jak powyższe


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2013-01-04 10:40:30 ]
  
 
pojadę zobaczę... zastanawia mnie tylko jak scenarzysta z takiej krótkiej książki dla dzieci zrobił trylogię.,... hmmmm
  
 
A ja obejrzałem "Dziewczyna z tatuażem" i jeśli chodzi o mnie, to fajny film. Trochę długi, ale da się znieść
  
 
W takim razie moje kino też było zepsute bo mnie również trochę waliło po oczach

Cytat:
2012-12-29 20:20:09, Talus pisze:
Po Hobbicie mam mały niesmak. Nie wiem czy kino miało jakieś problemy, czy z 3d coś im nie wyszło, ale obraz był miejscami za ciemny i rozmazany. Wszystko się zlewało przy szybkich ujęciach jak się coś więcej działo. [ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2012-12-29 20:22:56 ]

  
 
tak zobaczyłem stary wips madzi o sztosie
i dobrze ze go w domu obejrzałem
  
 
W konie nie byliśmy całe wieki, oglądamy w domowym zaciszu

Ostatni film 6 kul - opowiada o poważnym problemie porywania dzieci i umieszczania ich w domach publicznych ale nie do końca coś wyszło. Ot taki sensacyjny filmik, Van Damme tłucze wszystkich jak to w każdym swoim filmie i czegoś tu brakuje. Gra aktorska nie powala. przysnęłam na samym końcu choć teoretycznie nie powinnam...
  
 
A ja obejrzałem dwa filmy w weekend:
Protektorklik
i
Jestem bogiem klik
Oba mi się podobały z różnych powodów. Pierwszy-lubię Stathama choć ma określony schemat ról. Jednak miło się ogląda.

Drugi film jest z całkiem innej beczki, ale wciągająca fabuła i sam pomysł usprawnienia umysłu tabletką, nie jest az taką abstrakcją.
  
 
Wczoraj zobaczyłem film, który umknął mi w zeszłym roku z kategorii "musisz na to iść do kina" a mianowicie Dwoje do poprawki
świetna, ciepła komedia z nutką obyczajówki w najlepszym wydaniu.. Tomy lee Jones i Maryl Streep dalej w świetnej formie.... a później zerknąłem na hotel transylwania ... super zabawa dla całej rodziny.. Gorąco polecam
  
 
Cytat:
2013-01-17 10:12:26, jadzka1233 pisze:
A ja obejrzałem dwa filmy w weekend: Protektorklik i Jestem bogiem klik Oba mi się podobały z różnych powodów. Pierwszy-lubię Stathama choć ma określony schemat ról. Jednak miło się ogląda. Drugi film jest z całkiem innej beczki, ale wciągająca fabuła i sam pomysł usprawnienia umysłu tabletką, nie jest az taką abstrakcją.


"Jestem Bogiem" ogdlądałam. Całkiem niezły, faktycznie ciekawa fabuła
  
 
"Atlas chmur" ... hmmm... obejrzałem... niby wszystko oki ale po tych wszystkich ochach i achach ze strony widowni jak i krytyków... To się zawiodłem.. może nastawienie było zbyt optymistyczne ;P
  
 
TED - jeszcze niegdy nie jarałem z misiem
  
 
Cytat:
2013-01-23 11:40:39, Suchy pisze:
TED - jeszcze niegdy nie jarałem z misiem


fakt dialogi są dobre.. zwłaszcza jak się patrzy przez pryzmat tego, że to miś

a ja obejrzałem wczoraj "Cosmopolis". Ciężki film ale dialogi... tylko zajarać i posłuchać
  
 
TED dobry film, można się pośmiać.. Ostatnio oglądałem atlas chmur, film prawie 3 h trwał i był naprawdę ciężki do ogarnięcia ale i efektowny
  
 
Cytat:
2013-01-22 23:26:06, Gandzialf_83 pisze:
"Atlas chmur" ... hmmm... obejrzałem... niby wszystko oki ale po tych wszystkich ochach i achach ze strony widowni jak i krytyków... To się zawiodłem.. może nastawienie było zbyt optymistyczne ;P



Stwierdziłem, że będę musiał oglądnąć go jeszcze raz, bo za dużo mi chyba umknęło.
Albo po prostu za głupi jestem na to

  
 
Dziś obejrzałem django i zajebiście mi się podobał.
  
 
Cytat:
2013-02-09 19:49:22, jadzka1233 pisze:
Dziś obejrzałem django i zajebiście mi się podobał.



true... jak dla mnie w tym roku nr 1

a wczoraj byłem w kinie na "gangster squad"... hmmm... piękna komiksowa sceneria i jeden dobrze grający aktor... tyle...
w domu można obejrzeć a do kina szkoda kasy