Do kina, czy na film ??? - Strona 24

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2013-02-11 19:29:39, Gandzialf_83 pisze:
true... jak dla mnie w tym roku nr 1



U mnie chyba też. Tarantino zrobił kolejny świetny film... U mnie na równi z Pulp Fiction, jeśli chodzi o tego reżysera.
  
 
Obejrzałem wczoraj "Apollo 18" i powiem wam że naprawdę dobry film klimatem nieco przypominającym "blair witch project" dobre kino mimo słabych ocen... polecam
  
 
Polecam "Drogówkę". Nie dziwię się, że wokół filmu jest tak głośno.
  
 
wczoraj obejrzałem "Edison"
i powiem wam że dobry film... warto
  
 
Drogówka - moim zdaniem film zbyt przerysowany ale cóż... podobał mi się jak większość filmów Smarzowskiego
  
 
Dziś obejrzałem takie coś: Gangster o prohibicji w latach 30-tych. Film na faktach i mnie się podobał.
  
 
"Skóra, w której żyję" jak się przeżyje pierwsze, nudne pół godziny to rewelacja... mocne 8/10
"Dream house" ... hmmm Daniel Craig w niezłej roli... moim zdaniem ryje mózg lepiej niż "Truman show" polecam
  
 
Odświeżyłem "grindhouse: death proof" eh ta muzyka i klimat....
  
 
parker

Obejrzałem i podobał mi się, a do tego Jennifer Lopez wygląda świetnie, nawet tyłek ma nie taki wielki
  
 
"człowiek ze stali" tudzież superman... wybiera się ktoś?? ja koniecznie )
  
 
Nie cierpię supermana - Batman 100 x lepszy
  
 
Cytat:
2013-06-17 20:59:26, madzia_83 pisze:
Nie cierpię supermana - Batman 100 x lepszy



hmmm... bo bardziej ludzki??) myślę, że jednak w bezpośrednim pojedynku kiepsko widziałbym jego szanse
  
 
ps... a był ktoś na "w ciemność" bo ciekaw jestem strasznie opinii
  
 
Cytat:
2013-06-18 00:00:48, Gandzialf_83 pisze:
hmmm... bo bardziej ludzki??) myślę, że jednak w bezpośrednim pojedynku kiepsko widziałbym jego szanse


No właśnie Batman nie jest tak "wyimaginowany"
  
 
ja odświeżam Lyncha aktualnie ^^
  
 
dziś może bardziej o soundtrackach.... po depechach w wawie posłuchałem sobie kilku kawałków zespołu "Chvrches"... jak dla mnie bomba.. a do auta polecam soundtrack z filmu "drive" nie skłania do ciśnięcia na pedał gazu a przejażdżki stają się przyjemne
  
 
polecam horror "Obecność"
  
 
Czy wy też czekacie na premierę "Rush" .... do 8 listopada jeszcze tyle czasu
  
 
wczoraj zrobiłem sobie wieczór "kocham kino"
i tak na początek poszedł "Paranorman"
hmmm... moim zdaniem ocena na fw co najmniej o 2 za wysoka... ale obejrzeć się dało... Później leciał "Abraham Lincoln-łowca wampirów" i już było lepiej... Wartka akcja ciekawe sceny walki... a na deser kino europejskie "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie" no to już miodzio a Michela Quattrociocche ... o losie... jak dla mnie powinna być modelką