Oswietlenie Kokpitu-problem - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzieki bednarz15,Ty nie musisz nic nam wysyłać.
  
 
Bednarz15 jeszcze jedno do Ciebie inteligencie;Z tym że jest pewien problem z tym linkiem. Żeby coś ściągnąć trzeba się zalogować-- i tutaj klops- nie działa łącze do rejestracji nowego użytkownika.
  
 
Cytat:
2008-01-03 20:37:20, wojtek2315 pisze:
Bednarz15 jeszcze jedno do Ciebie inteligencie;Z tym że jest pewien problem z tym linkiem. Żeby coś ściągnąć trzeba się zalogować-- i tutaj klops- nie działa łącze do rejestracji nowego użytkownika.


z którym linkiem człowieku !! ?? z gotową instrukcją podaną jak na dłoni ? link działał i nie wymagał żadnego logowania się ... o czym ty mówisz
Oczywiście teraz link nie działa skoro instrukcja została usunięta z powodu nadal pojawiających się, mimo próśb, bezsensownych postów o przesłanie jej na maila...Inteligencie
skoro to jest preferowana forma jej zdobycia to dlaczego nie
  
 
witam wszystkich bardzo serdecznie, jestem nowym użytkownikiem ale mam podobne zmartwienie jak większość tutaj piszących - nie świeci mi się oświetlenie od nawiewów, bardzo bym prosił o przesłanie mi instrukcji jak rozwiązać ten problem bardzo dziękuję za pomoc.
rafal198125@o2.pl
  
 
Panowie, Panie prosił bym o troszkę wyluzowania się.
Po co te nerwy? każdy wypowiedział swoje zdanie i wystarczy.
Prosił bym o nie obrażanie nikogo tutaj bo dostałem już PW z wiadomością że zrobiło sie nie miło.
pozdrawiam
  
 
czesc niewiecie przypadkiem jak dostac sie do kontrolek od kierunkowskazów bo mi nieswieca .a jestem z tego zielony .jak cos to prosil bym instrukcje na dariusz8812@wp.pl dzieki
  
 
wyjąć licznik i wymienić żarówkę
  
 
Witajcie.
Mam taki problem :/
Wyjąłem tą całą śmieszną konsolkę z pokrętłami, odpiąłem te linki, kable zasilania podświetlenia także i teraz jak odpalam z kluczyków auto to nie zapalają się kontrolki na zegarze od oleju, poduszki, EPS i inne takie co zawsze sie swieca jak sie przekreci kluczykami i jak odpale auto to cały czas świeci mi sie znaczek z rysuneczkiem akumulatora...jakby nie ładował...co to oznacza !!!!
POMOCY
  
 
widzę...że nikt tutaj nie jest obeznany.
  
 
panowie w czym wy macie problem z tymi zegarami ja w swojej korsce mam teraz czerwone podswietlenie mialem niebieskie poprostu rozkrecaciw cala deske rozdzielcza linki lepiej nie ruszac i troszke cierpliwosci i zaroweczki wymienione a kupicie je w lepszym sklepie motoryzacyjny tak samo mozna zrobic z wyswietlaczem radia i godziny 4 srubki i kolorek jaki chcecie haha a co do pokretel od nawiewow to mam teraz blekit i tez nie jest to takie skomplikowane wystarczy troche cierpliwosci pozdrawiam i powodzonka corsiarze
  
 
choinkę to ja włączam ale ....w okresie Wigilijnych Swiąt
  
 
witam
czy moglbym rowniez dostac wskazowki jak wymienic zaroweczki w kokpicie z gory dziekuje i pozdrawiam
mail piesidzik@interia.pl
  
 
Cytat:
2008-05-29 16:16:11, piesidzik pisze:
witam czy moglbym rowniez dostac wskazowki jak wymienic zaroweczki w kokpicie z gory dziekuje i pozdrawiam mail piesidzik@interia.pl



no tak
teraz rozumiem dlaczego normalni userzy omijają to forum z daleka
  
 
hehe forum nie jest takie złe
Tylko naprawdę nudzi mnie ten temat.
Wiem że chodzi tu o pomaganie ludziom w rozwiązywaniu problemów ale czy tak trudno jest znależc śrubki żeby odkręcic zegary czy nawiewy? metodą prób i błędów wymieniałem tam żaróweczki i nigdy nie widziałem żadnego schematu.
Panowie trochę własnego wkładu w pracę przy aucie.

Pozdrawiam
  
 
dla tych co mają jeszcze problem z wymianą żarówek podaję link do instrukcji:

http://www.speedyshare.com/451568696.html

nie trzeba nic wysyłać na maila
pozdrawiam
  
 
aha link wklejamy w wyszukiwarce na górze a jak sie otworzy stronka klikamy prawym przyciskiem na podkreślony niebieski napis przy skrzyneczce z zieloną strzałką, a potem na "zapisz jako element docelowy".
to wszystko

Link wygasa po 90 dniach bez ściągania pliku

pozdrawiam raz jeszcze
  
 
thx

[ wiadomość edytowana przez: Zbilek dnia 2008-06-15 21:02:07 ]
  
 
Witam . wyśle mi ktoś moze instrukcje wymiany żarówek w środkowym kokpicie oraz żarówek w zerach corsa b dzięki

bogusiab7@o2.pl
  
 
leń
  
 
witam - wiem, że się powtarzam ale też mam problem z panelem w corsie - ciemno jak ... Nie mam pojęcia jak to wymienić. Proszę o pomoc - instrukcje jak to zmienić. piotr.klonowski@interia.pl z góry dziękuje