Oswietlenie Kokpitu-problem - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tu są instrukcje

http://www.corsa.ja.pl/downloadFile.php?browseCategoryByID=1
  
 
Witam chcialbym poprosić o tą instrukcje co do oświetlenia kokpitu.. Porsze moj mail.. mwink@o2.pl Pozdrawiam Mateusz
  
 
Witam.
Widzę, że pare osób też ma taki sam problem co ja. Czy i ja mogę otrzymać instrukcję wymiany żarówek w kokpicie.

marek.piotrowski@vp.pl

Pozdrawiam
  
 
ja również z problem oświetlenie kokpitu.Prośba o instruktarz.
teyadogo@wp.pl
  
 
teyadogo & Marko0202
albo nie umiecie czytac albo wam oczy zarosły
  
 
ja rowniez proslilbym taka instrukcje! waldemar.pieniazek@wskrz.com z gory dzieki wielkie
  
 
pieniadz
a nie chcesz trochę spamu na tak beztrosko podawany adres ?
  
 
jak cos sie dostanie na ta poczte to gratuluje:
  
 
ludzie po co wiecznie prosicie o tą instrukcję skoro kolega pionaj zapodał linka ?? proszę CZYTAĆ dokładniej...
  
 
Witam wszystkich. Jeżeli ktoś ma ta instrukcje do zmiany żarówek w kokpicie to bardzo bym prosił o podesłanie jej na adres rg1982@o2.pl.
pozdrawiam!!
  
 
Cytat:
2007-10-04 16:46:26, pionaj pisze:
pieniadz a nie chcesz trochę spamu na tak beztrosko podawany adres ?


Z tym że jest pewien problem z tym linkiem. Żeby coś ściągnąć trzeba się zalogować-- i tutaj klops- nie działa łącze do rejestracji nowego użytkownika.
Więc jeżeli można to też poproszę tą instr na miala: zaper@op.pl[addsig]
  
 
ja tez prosilbym o taka instrukcje gronio@op.pl ai czy ktos wie jak wymienic podswietlenie zegarow?
  
 
Witam, faktycznie z rejestracja nowego uzytkowanika jest problem wiec tez bym poprosil instrukcje na maila raymen13@o2.pl
  
 
Cytat:
2007-10-05 16:20:44, bednarz15 pisze:
ludzie po co wiecznie prosicie o tą instrukcję skoro kolega pionaj zapodał linka ?? proszę CZYTAĆ dokładniej...





..tak ale jest problem z rejestracją nowego użytkownika, więc nici z pobrania instrukcji . Jeśli można to ja także poproszę o taką instrukcję na maila......oraz o wszelkie rady jak zmienić kolor podświetlenia zegarów, daty z zegarkiem oraz nadmuchów... Dziękuje i pozdrawiam
  
 
ok trzymajta linka do instrukcji :



jest w niej zapis o prawach autorskich i udostępniając ją nie łamię prawa. Jednocześnie mam nadzieję, że już więcej nie pojawią się prośby typu : "podeślijcie mi na maila" - zdarzają się geniusze
pozdrowionka
  
 
Cytat:
Jednocześnie mam nadzieję, że już więcej nie pojawią się prośby typu : "podeślijcie mi na maila" - zdarzają się geniusze pozdrowionka



Dać im paluszka a zaraz będą chcieli całą RĘKĘ
  
 
siema też musze te żarówki wymienić ale nie wiem jak sie do tego zabrać prosze mi przesłać jakąś dobrą instrukcje jak sie do tego dostać nic nie niszcząc na adres: tomek_17@tlen.pl
Dziękuje i pozdrawiam
Tomek
  
 
A czy w knurowie nie uczą czytać ? Wyżej masz linka do instrukcji ...
Wiedziałem, że znajdzie się ktoś bystry i zapyta
  
 
Witam!
Rónież bym prosil o przeslanie tej instrukcji do wymiany żarówek w kokpicie w Corsie B.
dzieki,oskar322@gazeta.pl
  
 
w gdyni też co niektórych nie nauczyli czytać...
trzeba usunąć tą instrukcję skoro ludzie z niej nie potrafią korzystać ...
skoro lepiej rozsyłać drogą mailową to niech tak będzie...
ciekawe jak na finał wyjdzie lepiej ?
Niech jeden z drugim gamonie czekają aż ktoś się zlituje i podeśle im zamiast kliknąć w link !! ehhhh