Oswietlenie Kokpitu-problem - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
następny leń
  
 
Mam problem nie mogę dość do tego jak się wymienia żarówki w kokpicie w corsie B. Mógłby mi ktoś w tym pomóc mój numer gg 4194528

[ wiadomość edytowana przez: piotruuch90 dnia 2008-12-30 18:39:00 ]
  
 
zadnych informacji w tym poćie kazdy zostaiwa swoje dane wymiana nie jest trudna wystraczy troche pokombinowac ja wymienialem wszstkie zarówki kokpit licznik radio właczniki bez zadnych pomocy pozniej poszykalem i znalazlem instrukcje nie bylo ciezko wiec troche przesortujcie google i z pewnoscia znajdziecie duzo potrzebnych info a w odpowiedzi na wypowiedzo "choince" to ze ktos che miec inny kolor podswietlenia nie znaczy ze jest to "choinka" jak kupie golfa z niebieskim corse z pomaranczowym to co kazdy ma wybór wiec troche tolerancji pozdrawiam
  
 
Witam. Niestety link nie działa - plik został już usunięty. czy ktoś mógłby zamieścić go jeszcze raz, lub podesłac na emaila? bo też mam problem z żaróweczkami podświetlenia konsoli... Proszę... speedee@wp.pl
  
 
Witam!
Rónież bym prosila o przeslanie tej instrukcji do wymiany żarówek w kokpicie w Corsie B.
Z góry wielkie DZIĘKS!
mój e-mail kk17@interia.pl
  
 
http://www.google.com/search?q=o%C5%9Bwietlenie+kokpitu+Corsa+B&rls=com.microsoft:pl:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7EGLC
  
 
witam,czy mogłby mi ktos przeslac schemat wymiany podsietlenia kokpitu??!!!

qbass-21@o2.pl
  
 
witam! i ja poproszę o instrukcję wymiany żaróweczki na środkowym kokpicie. z góry wielkie dzięki
mateusz@pingwin.eu.org
  
 
Witam wszystkich. Czy moglby mi ktos tez wyslac ta instrukcje? bardzo bym byl wdzieczny
kamil_wietrzyk@op.pl
  
 
witam wiem że powtarzam się ale co zrobić gdy nie mam pojecia jak wymienić żaróweczki pod pokretłami w panelu srodkowym? dodam że pod tym środkowym pokrętle było proste natomiast z tymi pokretłami z lewej i prawej strony juz nie hehe. czytałem ze jest jakis link z instrukcja proszę o pomoc
  
 
zapomniałem o adresie swoim sorki : blizna26@interia.pl
  
 
Witam wszystkich. Czy moglby mi ktos tez wyslac ta instrukcje? bardzo bym byl wdzieczny Rybok8@o2.pl

[ wiadomość edytowana przez: Ryba44 dnia 2010-12-29 17:11:46 ]
  
 
http://www.google.com/search?q=o%C5%9Bwietlenie+kokpitu+Corsa+B&rls=com.microsoft:pl:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7EGLC
  
 
W nawiewach odkręcić trzeba śrubki. Nawiewy mocno do siebie na dół i wyskoczą tak że zobaczycie śrubki. pokrętła wyciągnąc i niżej tam gdzie ustawia się opływ powietrza trzeba ściągnąć ten plasticzek na zatrzaski jest i tam też są śrubki. wtedy schodzi to. Są tam diody, najlepiej kupcie ledowe Pozdro.