SPOTY KRAKOWSKIE - MAŁOPOLSKIE - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc ja mysle ze najlepsze dni to piatek, sobota ewentualnie niedziela bo nie trza isc do pracy na nastepny dzien i mysle ze kazdy wygospodaruje troche czasu w te dni na integracje
  
 
Cytat:
2007-05-25 18:16:37, promil2106 pisze:
Czesc ja mysle ze najlepsze dni to piatek, sobota ewentualnie niedziela bo nie trza isc do pracy na nastepny dzien i mysle ze kazdy wygospodaruje troche czasu w te dni na integracje



niektorzy pracują na zmiany i mają nienormowany czas pracy tz więcej niż 8h. Ja np prędzej znajede czas wieczorem w tygodniu niż w weekend. ale niech większość decyduje
  
 
Ok to przeciez mozemy ustalic sobie taki termin zeby wszystkim chetnym pasawalo wieczorem czy po poludniu
  
 
no to propozycje :

moze nie najblizsze zeby mozna bylo sobie poustawiac :

- 8 , 9 , 10
- 15, 16 , 17


czerwiec oczywiscie niech sie kazdy wpisze kiedy moze i wylonimy date najblizsza wszystkim

ja moge prawdopodobnie w kazdy z tych dni
  
 
może ustalmy spot na ósmego - kto będzie to będzie - a tak odwleka sięto w nieskończoność
  
 
no to 8 czerwca 2007 godzina 17 (godzina do uzgodnienia ) tylko moze bysmy sie umowili na kazimierzu np czy standardowo dawny geant ???
  
 
Ja bede na 90%. Obojetne czy geant czy kazimierz.
  
 
moze zrobimy jakis spocik w krakowie wreszcie , co powiecie na termin standardowo pod realem ???28 (niedziela) X 2007 godz 12.00
  
 
Jestem za!!!! zrobmy wreszcie krakowski spocik pod real dociągnę się ładziąnawet w takim stanie jak jest - no chyba,że będzie snieg...to przyjade skodą
Paweł
  
 
jak narazie cos nas malo
  
 
jesli nic mi nie wypadnie wpadne dupowozem sie przywitac
  
 
Hmm Krawkow...
Trzeba będzie się kiedyś wybrać przywitać :]
No chyba, że prędzej w Rzeszowie się zbierze porządna ekipa.



Pozdrawiam, Rafał.
  
 
Ja tez sie prawdopodobnie zjawie...prawie napewno nieLADnym dupowozem
  
 
tak na wszelki wypadek dodam jeszcze raz dokladnie

28 (niedziela) X 2007 godz 12.00 REAL dawny GEANT, parking od strony BP ul.Bora Komorowskiego
  
 
ja będe - ale nie ładzią- bo odstawiłem ją do warsztatu. Ale na spocik przyjadę
  
 
szkoda ze nie ladzinka , no ja tez bede
  
 
Fajny spot, bezŁadowy . No nic, jest szansa że w niedzielę będę przelotem w Kraku to postaram sie wpaść - Ładą
  
 
ja bede ladna wiec nei taki bezladowy
  
 
Bezladowy - no fakt no ale niestety - ładzi teraz naprawde nie mam - ma dorabiany kolektor
ale na spociku będę
paweł
  
 
i coz spocik sie odbyl , co prawda ladzinki byly dwie ale zawsze, obecni Pawel66, Fleszer, Tical, i ja .