SPOTY KRAKOWSKIE - MAŁOPOLSKIE - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pojawie sie i ja tez- oby wozem
  
 
no to super,miło mi Was bedzie zobaczyc
  
 
Hej!
Odbył się super spocik - ja dawno tu nie zaglądałem ale na szczęscie Jasiu o mnie nie zapomniał i zadzwonił z informacją,że własnie spotkali sie z andrzejem i fleszerem w geancie w Kraku. WIęc wsiedliśmy z Konradem z ...skodę i dołączylismy do nich.
Po pólgodzinnej posiadówce przy piwku i coli podjechaliśmy do mojej ładzi, której nie mogliśmy odpalić.Ale tym razem- dzięki pomocy kolegów - udało się!!!!!!dzięki Panowie!!!!
A taks woję drogą..to jednak smutno jest jak nic się nie dzieje w Kraku jesli chodzi o nasz klub. Trzeba coś zacząc dzialać!!!!
P.S.dziś jużna bank obiecuję,że zaglądnę na klubowe konto i podam listę tych, którzy wpłacili składki!!!!
sorry Panowie- ale ostatnio byłem zbyt pochłonięty robotą i nawet nie zajarzłem na Mbank by sprawdzić jak wygląda sprawa składek. obiecuję poprawę
Paweł
  
 
a ja niestety zaspałem,haha no ale jak sie z pracy wraca o 3 w nocy to tak jest,ale to nic pewnie na nastepnym sie pojawie
  
 
Miło było się znowu spotkać!
Jasiu
  
 
A kiedy nastepny spocik w Krk?
Pozdrawiam
  
 
Możemy zrobuić niedługo-myslę,że raz w miesiącu poainniśmy się spotkać i pogadać.
Ja tezsię cieszę,że po tak długiej przerwie znów Was widziałem
Paweł
  
 
to ja sie odrazu pisze
  
 
tylko moze spoty bysmy zroznicowali np na takie z samochodem i bez w koncu czlowiek nie wielblad czasem by sie piwa napil a neikoniecznie w realu nad soczkiem
  
 
Max, rozwiązaniem jest weekendowy wypadzik na łono natury...
wtedy i coś dla duszy, i dla ciała
  
 
jakos mi to tak erotycznie zabrzmialo wiec ide na wszelki wypadek do domu
  
 
ja rozumiem że jak każdemu normalnemu białemu facetowi wszystko ci się kojarzy z dupą, ale czasami można inaczej zaspokoić potrzeby ciała...
  
 
mmm jestem od 10 dni szczesliwym posiadaczem samary, w zwiazku z czym chcialbym sie jakos z grupa krakowska zintegrowac niestety widze ze od prawie miesiaca w tym watku cisza... moze daloby sie jakis spot w najblizszym czasie zorganizowac?
  
 
jestem za!
myslę,że krakowksa grupka powinna się zpotkac znów i pogadać o tym co chcemy robić na naszym terenie i jak właczyć sie aktywniej w działalnośc klubiku
mnie co prawda czesto nie ma w domu i w kraku bo taką mam robote- ale postaram sie zawsze być na takich spotkaniach.
Nie wiem jak Wam pasuje - ale moim zdaniem najlepsza pora na takie spotkanka przy kawie to wieczór, Obojętne jaki dzień.
MOze najblizsze spotkanie zorganizujemy w przyszłą niedzielę wieczorem???gdzies tak ok. godziny 18.00. Miejsce ? może kawiarnia w jakims markecie?
Zwykle psotykaliśmy się w geancie ;ae może to być równiez inny krakowski "kołchoz" których przeciez nie brakuje. Sa również inne , moim zdaniem lepsze miejsca na to by usiąśc i pogadac. Takich w Kraku równiez mało nie jest. Może Kazimierz????

paweł
  
 
o!nareszcie ktos sie odezwal mi pasuje kazdy dzien po 18 oprocz pon i sr. z niecierpliwoscia czekam na jakies spotkanie.
  
 
no wiec podnosze temat moze 2 lub 3 czerwca pod realem dawny geant ???
  
 
OK - zróbmy w końcu spot- Z tym,że ja nie przyjade ładzią. Ale chętnie się w końcu z Wami spotkam
Paweł
  
 
ja b.chetnie - jednakze nie w w/w terminie, gdyz od 28.5-8.05 jestem dalekodaleko od krk.

  
 
Czemu nie ja jestem chetny, ale moze zrobilibysmy sobie spotkanie lokalne w jakis dzien wieczorkiem przy piwku pogadali i takie tam. Co wy na to?
  
 
dla mnie bomba tylko ustalmy jakas konkretna date


[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-05-25 16:23:20 ]