Zimowe Kryterium o puchar AZT - 21.01.2007

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza na Zimowe Kryterium AZT połączone z wręczeniem nagród za Mistrzostwa Tychów 2006.
Impreza odbędzie się 21 stycznia 2007 na Torze Prób Fiat Auto Poland.

Zapisy do 18 stycznia ( czwartek ) poprzez włatę na konto AZT ( wpłata jest jednocześnie potwierdzeniem startu do imprezy ) 80 zł , lub w dniu zawodów na Torze Prób FAP 100 zł.

Szczegóły pod telefonem 605 202 657 , 601 187 550

Dyrektor Imprezy: Bogumił Hulist




Kto z naszych się wybiera? Ekipa z Jaworzna nie wyklucza startu, choć to jeszcze nic pewnego (jeśli nie na starcie to w roli kibiców się zjawimy na torze).


[ wiadomość edytowana przez: 130TC dnia 2007-01-13 18:54:28 ]
  
 
Zimowe?
Ja bede poogladac
  
 
Niestety najwyżej oglądara - auto mam na warsztacie w Radlinie
  
 
Ja zobacze czy nie skoliduje mi z czymś waznym w szkole.

OT: Janusz, co robisz z maluszkiem?
  
 
ja postaram sie być , nie wiecie czy to bedzie tylko na torze czy bedą jakies inne próby? aha i czy pilot jest obowiązkowy?
  
 
ja myslalem zeby sobie wystartowac, tak zeby sie przejechac, ale jak zwykle na drodze stanela mi szkola :-/

pozdro
  
 
Cytat:
2007-01-12 07:01:23, ziober pisze:
ja myslalem zeby sobie wystartowac, ...



Treningowka?
  
 
oczywiscie mam nadzieje ze wpadne, byc moze jako service- jak zwykle ostatnio, ale ja tu wurce, yyyy wróce!!
  
 
Cytat:
2007-01-12 08:08:52, bart322 pisze:
Treningowka?



no ba
  
 
Na autoklubie wyczytałem że w Bieruniu Nowym mają być jakieś rajdowe atrakcje z okazji WOŚPu. Wie ktoś coś więcej? Wybiera się ktoś?
  
 
Cytat:
2007-01-13 18:55:22, 130TC pisze:
Na autoklubie wyczytałem że w Bieruniu Nowym mają być jakieś rajdowe atrakcje z okazji WOŚPu. Wie ktoś coś więcej? Wybiera się ktoś?



ten "karlik" to jest zaraz pod kopalnią "Piast". I w sumie nie wiem kaj tam chcą jeździć bo za dużo miejsca to tam nima
  
 
[quote]
2007-01-11 21:46:11, rallyfilip pisze:
Ja zobacze czy nie skoliduje mi z czymś waznym w szkole. OT: Janusz, co robisz z maluszkiem?


Wałek 555, nowy moduł zapł., krótka skrzynia, krótki skręt, regeneracja lewego tylnego amortyzatora, bo nie trzyma (dzięki temu są fajne efekty na zdjęciach ) no i interkom chce załozyć bo nie słyszę Magdy pomimo jej wysiłków Tak więc na zimowym sprincie będę w charakterze widza
  
 
wow, a miales dalej nie grzebac.
  
 
Ło żesz!!!! No to szykuje się fura do wygrywania. Pozazdrościć
  
 
hehe Janusz w tym sezonie wbija sie na pudlo na kazdej imprezie w ktorej wystartuje
  
 
Luka i ja bedziemy rano na torze ok. 10-12 potem examin
  
 
tez bede ok 10 bo pozniej mam... tez examin
  
 
A nas jednak nie będzie. Miłej zabawy!
  
 
A ja bede miał examin o 8 i pojawie sie moze później chyba koło 15 dopiero... mam nadzieję że nie skonczy sie jeszcze, a tym co startuję życzę pudła w klasie
  
 
no to tak..bylo zajebiscie jak dla kibica;D
duzo załudg duzo boków i wogle super...pogoda git..lukajta na rajdy.org.pl bo wieczorem lub jutro powinny byc foty
a tu ładny slide w wykonaniu snail'a