Croma

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco




Hmmm cos o Cromiee,jestem jej posiadaczem od 5 miesiecy ,jek narazie siadl mi rozrusznik,tulejka miedziana,przez ktora zmiazdzony zostal caly wieniec.

Samochod stał 3 lata pod blokiem,nie byl w najlepszej formie jak go kupilem nie mal chamulcow z tylu ,oraz recznego wymienilem wszystkie klocki chamulcowe ,chaulce powrocily,jednak recznego dalej nie ma zostaje mi do wymiany linka .Przyciemnilem swiatla z tylu,sportowy tlumik,wydech przelotowy,sam zrobilem brewki na swiatla ktorych jeszcze nie pomalowalem,wiele osob wolalo by pewnie kupic nie maja zaufania do wlasnej roboty,wszystko przy Cromie robie sam,silnik 2-litrowy daje rade 120 koni.

Ogolnie w samochodzie bardzo duzo elektryki,elektryczne lusterka wszystkie 4 szyby ,szyberdach elektryczny 2-stopniowy,regulacja temperatury w samochodzie dziala jak klima -ale troche jej brakuje.Welurowa tapicerka,bardzo duzo miejsca z tylu.Na ten rok szykuje sie do wymiany amortyzator tylni prawa strona,zakup linki od recznego moze jakies CAR-Audio ? Chcialbym jak najwiecej zroic ale czy starczy czasu i kasy to sie okaze !


Pozdrawiam wszystkich i czekam na komentarze !!

[ wiadomość edytowana przez: Mallyna dnia 2007-01-17 18:03:43 ]
  
 
Te brewki to z folii? A tablicę to po co przestawiłeś?
  
 
Sprobuj sobie zrobic z foli,watpie zeby ci sie trzymaly a tablice przestawilem zeby sie Croma wyrozniala nikt tak nie ma,nawet alfa ma po drugiej stronie,poprostu !
  
 
Ja mialem pare lat temu w malcu tak rejestracje.
Daj go na glebe rejestracja na srodek i fele z ładnym parapecikiem i bedzie miłe autko
  
 
no i albo dospawaj maske albo to sciagnij moim zdaniem ze swiatel MOIM ZDANIEM. ogolnie spoko ale on chyba stal kolo mojego bloku miedzy 80 a 88 poniatowskiego nie? a i czy jestes pewien ze hamownia pokazalaby 120km?

[ wiadomość edytowana przez: skarap dnia 2007-01-18 19:58:10 ]
  
 
tak stal tam przy bloku .w ogolnych danych pisze ze samochod ma 119 koni ! wiec mysle ze jak by wszystko z nim bylo w jak najlepszym to tak by bylo,jest to silnik 2.0 8v . Widze za masz w aucie identyczne fele jak ja jakie masz na nich oponki bo ja mam 205 i mysle nad zmiana na mniejsze rozmiarowo.
  
 
mnie szersze niz 195 sie nie zmieszcza do auta.. wlasciwie to nawet te sa za szerokie do mocy mojego silnika.
  
 
Sciagnalbym to cos ze swiatel, tablica na swoje miejsce + gruba gleba
Cos w Twojej cromce brakuje.. co np ta croma ma..
  
 
gruba gleba co masz na mysli ? zoom ? hmmm nie mam pojecia o glebie jedynie co wiem to mozna obnizyc auto poprzez zmiane sprezyn a u mnie w Cromie moze sie zdziwisz ale nie widzialem sprezyn !


[ wiadomość edytowana przez: Mallyna dnia 2007-01-20 18:05:49 ]
  
 
hmm to moze masz wersje z resorem piorowym
albo jakies decydenty ci je zajemali lobuzy!!
  
 
No ale jak ci napisali na forum cromy sprezyny są i nie nalezy ich ciąć tylko wymienic na sportowe.
Wejdź pod auto to zobaczysz je w okolicach koła

potem poszukaj kogoś z programem by doszedł jakie auto miało takie same sprezyny z rodziny fiata bo lipe masz konkretną bo do cromy ciezko o zawias.
poszukaj pod unem nby inna masa ale tkos cos pisał o przeróbce z uno turbo - na forum które moderuje jest facet który tunuje ostro crome

  
 
jedyny sluszny koncept cromy widac u Tomka "2.5 V6"
  
 
... Wiem widzialem Crome Tomka , nie dosc ze samochod ma super wyglad bardzo mi sie podoba to i gleba jest dobra ! Hmmm skad mam wytrzasnac inne sprezyny a zarazem amortyzatory ehh bo jak zaloze krotkie sprezyny i twarde to seryjne amorki mi wytrzymaja tyle co nic wiec jesli go glebowac to amorki i sprezyny a to chyba juz niebagatela wydatek !
  
 
uderz do dziadka
robi do cc to i dorobi do cromy
tyle ze mmusisz je na slunsk wyslac wiec 2 tyg bez auta
Jan Papoń
Imielińska 64
Imielin tel. (032) 2256038
300 max z wysylka w dwie strony
  
 
... dzieki wszystkim za rade prosze o zamkniecie tego postu !!
  
 


  
 
Potraciles konia ?
  
 
  
 
Cytat:
Wejdź pod auto to zobaczysz je w okolicach koła



dobry tekst


Cytat:
Potraciles konia ?

a ten jeszcze lepszy
  
 
Nie pasuje ta rejestracja z boku.. Moze Croma to prawie Alfa ale jednak nie Alfa A to kopytko to raczej pasuje do jakiegos emeryta który przemierza pustynne tereny w Alabamie.
Lusterka automat ?
Pozdr.