Pomroczność jasna albo skleroza - śruby

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Mam 4 śruby (takie jak sie przykręca zegary do kokpitu) i za cholere nie wiem gdzie mam wkrecic 2 z nich. Tak jak pisałem 2 sa do przykrecenia licznika a 2?? Do kokpitunie sa napewno bo kokpit sie przykreca na czarne a te sa złote, a rozkrecony mam tylko kokpit. Macie jakies pomysły??

[ wiadomość edytowana przez: Lukas_power dnia 2007-02-05 15:45:43 ]
  
 
CHYBA QQQQQ ŚRUBY JEGO MAĆ - ORTOGRAFIA.



[ wiadomość edytowana przez: wer1207 dnia 2007-02-05 20:53:03 ]
  
 
Zegary przykręca sie 4 śrUbami, do tyłu.
Plastik maskujący przed zegarami dwiem śrUbami, do góry.
Nie wiem szczerze mówiąc dokładnie o co Ci chodzi.
  
 
wer1207 post nie dotyczył ortografii tylko śrub więc jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to się nie wp.. wcinaj. Jak kiedyś nie będziesz spał 5 dni pod rząd to pogadamy czy Ci się nic nie popierdzieli. Nieomylny człowieku.
Wojo masz rację 4 śruby tylko jak pisałem mam tyle roboty ze przestaje pomału myśleć

[ wiadomość edytowana przez: Lukas_power dnia 2007-02-05 15:52:22 ]
  
 
Wer trochę przesadził z emocjami, choć ja osobiście też to napiętnuję

Czyli już jest OK ze śrubkami? Mam nadzieję że poskładasz elegancko do kupy
  
 
Wiem Wojo bo ja też nie lubie "byków" ale bez przesady, nawet najlepszemu może się zdarzyć. Już poskładane ja rozbierałem konsole chyba z 10 razy ale mam teraz tyle na głowie, że ... stąd ta skleroza. Pozdro i thx.

[ wiadomość edytowana przez: Lukas_power dnia 2007-02-05 19:55:45 ]
  
 
Wiem Wojo bo mnie też rażą "byki" ale bez przesady, nawet najlepszemu może się zdarzyć. Już poskładane ja rozbierałem konsole chyba z 10 razy ale mam teraz tyle na głowie, że ... stąd ta skleroza. Pozdro

[ wiadomość edytowana przez: Lukas_power dnia 2007-02-05 19:56:34 ]
  
 
sorki Panie Lukas_power. Może trochę za ostro, ale tak mnie to wq, że nawet nie czytałem posta, bo to w temacie było.

swoja droga z tego co pamietam u mnie 4 zlote sruby + szly do przykrecenia licznika.

potem jeszcze zobaczylem takie slowa
Cytat:
za cholere



ale jak juz wiemy najlepszym sie zdarza.