VWej T4 caravelle

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej
To i ja zaprezentuje swoja malutką

e.lusterka, wpomaganie, klimatyzacja, tempomat.


Jak widzimy w prawym gornym rogu nieorginalny wyswietlacz
jest to od czujnikow parkowania, pierwszego dnia niebardzo do tego podchodzilem pojechalem pod garaz i poprubowalem stwierdzielm ze dziala nawet ok, pozniej na parkingach kozystalem bo malych osobowek czasem niewidac a busa jeszcze niemam wyczutego. a ostatnio cofam sobie do osobowki zazwyczaj zaczynalo pokazywac od 1,5m a tu dzisiaj nic jakos niepokazalo, odbilem haka na rejestracji :/ troche zly jestem na to :d





wnetrze, hmm orginalna caravellka, nawiew na tyl , 8 miejsc.


o mam jeszcze szyberdach z tylu.

no i serducho chodzi az milo 2.5 tdi 102ps 220tys km, choc chce go podpiac pod vaga po kolega mowi ze kiedys takim jezdzil i byl bardziej zwawy a ja mam porownanie do 2.4 a tu niema co porownywac



Jak narazie bardzo chwale autko
do zmiany, caly przedni grill chce orginalny i z cala listwa podreflektorowa
tyl mi sie bardzo niepodoba klapa jest bez zadnych znaczkow przez to jak dlamnie strasznie lyso jest, znaczki caravelle i tdi musza zagoscic, chce zalozyc orginalny wydech bo jakis tuner dospawal jakas tunerska koncowke, nietrawie tego. No i felgi ale na wiosne trzeba poczekac
I pamietaj nie draznij lwa
  
 
nowy gejowóz milusi i fajniusi jak stary
  
 
Cytat:
2007-01-16 10:06:02, CZUCZU pisze:
nowy gejowóz milusi i fajniusi jak stary


Hehe Nastepca Gejowoza! Fajnyy
  
 
Cytat:
2007-01-16 09:37:25, Marek pisze:
chce go podpiac pod vaga



Jesli za dwa tygodnie bedzie to aktualne to zrobie Ci to po promocyjnej cenie: 15 zł.
W cene wchodzi sprawdzenie wszystkiego + kasowanie bledow jesli one by wystapily.


P.s Fajne autko. Jak na 2.5 t ma troszke malo mocy ale pewnie daje rade. Gratulacje za dorwanie caravelki w dosyc dobrym stanie.
Pozdrawiam
Taz
  
 






fela i odrazu lepiej
  
 
No felgi dodały uroku Tylko te naklejki pod tylnymi szybami jakieś nijakie takie Pozdrawiam
  
 
naklejki do zdarcia tylko czekam zeby je slonko troche nagrzalo bo jak zdzieralem z tylu to mi z farba odeszlo