Welna mineralna w aucie ! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ciężko jest po Tobie cokolwiek przeczytać bo robisz byki jak chłopczyk z 4 klasy I nie badz taka Matka Teresą bo co wolno wojewodzie... Chcialbym zauwazyc ze jestes tu nowy i za bardzo szczekasz. Ten poprzedni post nie był kierowany do Ciebie wiec chyba Twój komentarz jest zbędny i to już Sławka sprawa jak go odbierze I nie rób OT bo jak chcesz napisac cos o mojej "Fiacinie" to znajdz temat ktory by do tego pasował choć oprucz brewek na lampy umiem jeszcze troche więcej ale skąd Ty to możesz wiedzieć, przecierz jesteś tu od niedawna.
Żebym nie był gołosłowny to polecam pewną stronę która może pomoże Ci rozwiązać Twój problem z kar ałdjo Klik Klik

Kurwa, gdzie są Mody ?
Pozdr.
  
 
Malina nie wiem jakie mądre książki czytałeś ale wełna mineralna stosowana w budownictwie nasiąka woda jak szmata czy gąbka, kto twierdzi że nie nasiąka to chyba nie wie co mówi. A w drzwiach masz do czynienia nie z wilgocia ale woda płynącą po szybach do środka drzwi, po to konstruktorzy zrobili w nich takie małe otwrki na dole i zabezpieczyli tapicerkę folią. Czy auto zgnije za pół roku czu za rok to kwestia obecnego stanu i konserwacji ale na logikę kupa mokrej wełny tylko ten proces przyspieszy, a fiat nie słynie z mocnych blach. Co wsadzisz twoja decyzja ale nie piszcie głupot że wełna się nadaje a pozatym czym ją przykleisz żeby ci nie właziła między mechanizmy podnoszenia szyb. A efekt z tego jaki? Car audio przez to lepiej ci nie zagra A jeśli wygłuszasz auto bo ci za głośno w środku to po co montowałeś głośny wydech. Gdzie tu logika?

P.S
To może cement i gips wykorzystać do tuningu
  
 
... sorry zoom . Wy ciagle gadacie o tych drzwiach a przeczytaliscie mojego 1 posta co z podloga ?? tak raczej nie ma wilgoci a wygluszenie by napewno bylo np,tak jak kolega zlukal mam spoortowy tlumik i mysle ze choc troche by to mi wygluszylo nie ?? napewno cos by ciszej bylo co o tym myslisz zoom ??
  
 
Wiesz co ty naprawde niezły teoretyk jestes.
Na podłodze już masz takie maty które co wiosne przydałoby się porzadnie wysuszyc bo zawilgotniały przez zimę.

Nie ma wilgoci na podłodze a co pada w fiatach zaraz po progach - podłoga a czemu - od wilgoci.
Chyba ze wycierasz buty idealnie przed wejsciem do auta i masz dywaniki z których nigdy ani kropla sie nie uroniła
Weź po kilku dnaich deszczu wyciagnij dywanik gumowy i zobacz czy wykładzina nie ejst wilgotna.
A jak juz chcesz iść w matę to kup na amtery matę do wyciszania aut seryjnych i tym wygłuszaj - zawsze lepsze od wełny

  
 
... Jezeli oto chodzi to ja w samochodzie mam napewno czysciej niz ty w pokoju ... zawsze przed wejsciem mam idealnie czyste buty wiec sam wiesz ...
  
 
To super ze byles u mnie w pokoju że tak mowisz.
mimo wszystko zanim owełnujesz auto zastanów sie nad tym.
To nie jest idealne wyjscie ale jak kto chce
  
 
Temat zupelnie zszedl ze swojego toru. Chyba zapomnieliscie o zasadzie, ze tutaj nie obrazamy sie nawzajem. Skoro do niczego to nie prowadzi, a Ty Mallyna jak sam powiedziales postawisz na swoim, wiec temat zamykam. Nastepnym razem posty obrazajace druga osobe beda automatycznie kasowane.

P.S. Mallyna jesli masz zamiar cos napisac to pozniej tego nie kasuj, lepiej sie 2 razy zastanowic a dopiero pozniej klikac "wyslij".
A swoja droga warto czasem posluchac sie kogos niz unosic sie duma.

Pozdrawiam