Skuterek TGB 303:P:P:P

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zastanawiam sie nad modyfikacja tego skuterka wspolnie z dragsterem_13 mamy jakies wizje co do tuningu tego wlasnie pojazdu ......mam tez w glowce pomysł na utworzenie klubu skuterowców w stalowej woli ktorych przybywa hehhe...
  
 
To moze byś jakies foty pstryknał Podał jakies dokładniejsze dane ?? Ta planujemy założenie szportowych wentylków
  
 
rok produkcji 2006 przebeieg 3745 narazie predkosc skuterka to zaledwie 55km/h ale sciagam blokade to osiagnie 80 do 85 Silnik jednocylindrowy - dwusuwowy Smarowanie wtryskowe Pojemność 49,3 cc Moc 5,13 KM ( 3,77 kW ) Chłodzenie powietrzem Sprzęgło - skrzynia biegów odśrodkowe / przekładnia bezst. Rozrusznik elektryczny / nożny Rozmiar kół P/T 120/70-12 Poj.zbiornika paliwa 6,8 L Hamulce P/T tarczowy / bębnowy Masa własna 92 kg Liczba miejsc 2

[ wiadomość edytowana przez: kamcio_87 dnia 2007-01-19 19:48:53 ]
  
 
klub motocyklistów i sakuterów juz jest od dawien dawna adresu nei znam
  
 
Na terenie stalowej takie cos juz jest ? Nawet niewiedziałem
  
 
he to ciekawe czy mozna sie dołonczyc do tego klubu .....no szykuja sie pierwsze modyfikacje zakupiłem neon pos skuter swiecace wentylki i i rozmawiałem wstepnie z gosciem o zdjeciu blokady
  
 
o ile sie nie myle to jest ten skuter ktorym ostatnio z tazem i dragsterem probowalismy spalic gume... a czego napisalem probowalismy?? bo nawet nowiutki i swiezutki olej nie pomogl... na poczatku bylo "troszke" dymu i tyle.... zreszta dragster powinien miec foty bo taz mial aparat a co do neonow... :/ srednio to widze po nisku juz jezdzi taki jeden i nie za bardzo to wyglada... a jakie sa planowane modyfikacje silnika i wogole czesci mechanicznych??


ps. dzialaja hamulce?? wtajemniczeni wiedza o co chodzi
pozdro dla wszystkich
  
 
Planowane modyfikacje:
- założenie torbiny
- wrzucenie felg 24
- zalać do opon świeże górskie powietrze
- gebe zalożyć
- klatke wspawac
- ręczny hydrualik



ps. Chyba sie komuś popierdzieliły fora.!!!!!!!!!!!!!!

A wy z tazem i kaskaderem kupcie se skutery i swoimi " usiłujcie" palcić gume.


[ wiadomość edytowana przez: rzeszowiak dnia 2007-01-27 18:00:40 ]
  
 
Cytat:
2007-01-27 17:58:01, rzeszowiak pisze:
A wy z tazem i kaskaderem kupcie se skutery i swoimi " usiłujcie" palcić gume. [ wiadomość edytowana przez: rzeszowiak dnia 2007-01-27 18:00:40 ]


ej co Ty znowu do mnie tak fikasz
widze ze przez ta pogode to Ci sie cos w glowe robi
sam własciciel wyrazil chec spalenia kapcia o ile nam by to sie udalo :/
  
 
te z Niska skuterki może i mają neony ale to tyle.. właściciele ich grzebią przy nich i śmiga to konkretnie.. ( zamykają liczniki ( 120km/h ) co w skuterach już sukces ) i najlepiej na tym się skupcie ;]
  
 
Poprostu mnie denerwujesz swoją osobą. Prosze Cie nie pisz nic na tym forum.
  
 
Cytat:
2007-01-28 01:26:39, Grochu15 pisze:
te z Niska skuterki może i mają neony ale to tyle.. właściciele ich grzebią przy nich i śmiga to konkretnie.. ( zamykają liczniki ( 120km/h ) co w skuterach już sukces ) i najlepiej na tym się skupcie ;]


Pewnie masz na mysli złotego i jego ekipe bo on zajmuje sie sciąganiem blokad i rasowaniem skuterków. Mamy takiego jednego w klubie co ma skuterek który smiga sobie 120km/h ale z ekonomią gorzej w sumie 10KM w skuterze to dużo
  
 
... He z tego co wiem to zloty chyba nie zajmuje sie rasowaniem skuterow kto by sie takim go ** zajmował boshe rozumie ścigacz ale skuter ,przeciez tym sie wogole jezdzic nie da w dodatku automat , nie ma to jak cisnac do oporu i jechac 40 na godzine
  
 
Cytat:
2007-01-28 10:45:21, Mallyna pisze:
... He z tego co wiem to zloty chyba nie zajmuje sie rasowaniem skuterow kto by sie takim go ** zajmował boshe rozumie ścigacz ale skuter ,przeciez tym sie wogole jezdzic nie da w dodatku automat , nie ma to jak cisnac do oporu i jechac 40 na godzine


I tu sie mylisz bo zajmuje sie sciągnaniem blokad itp tylko u niego sie to nieopłaca No tak tak tylko zebyś sie niezdziwił jak od takiego skuterka który sobie smiga 120km/h mozesz dostać na światłach
  
 
Pewnie skuter wyrucha na światłach i bedzie szedł równo z autem do 200km/h. Ludzie opamiętajcie sie.
  
 
Cytat:
2007-01-28 11:34:18, rzeszowiak pisze:
Pewnie skuter wyrucha na światłach i bedzie szedł równo z autem do 200km/h. Ludzie opamiętajcie sie.


Gdzie ty od świateł do swiateł osiągniesz 200km/h ? Chodzi mi o przyspieszenie bo nie trace na biegach
  
 
Ale wy mówicie o aucie 1.2 na kapuście...??
  
 
widze ze panowie macie takie pojecie o skuterach ze szok skad niby mallyna masz wiedziec gdzie mozna sciagna blokade ze skutera jak ty nawet nie wiesz czym wyciszyc samochod ..... wiem macie pojecie o tuningu samochodowym ale a tuningu skuterów kompletnie nic nie wiecie wiec darójcie sobie te błache uwagi na forum .....bo za kazdym razem jak je czytam to spadam z krzesła i wale głowa o kant biurka ze śmiechu...........

[ wiadomość edytowana przez: kamcio_87 dnia 2007-01-28 13:12:00 ]

[ wiadomość edytowana przez: kamcio_87 dnia 2007-01-28 13:12:31 ]
  
 
Bo jak kolego widzisz to nie jest forum skuterów tylko samochodów a że Ci sie adresy popieprzyły to nie moja wina.

Pozdro dla Ciebie Kamcio.
  
 
Cytat:
2007-01-28 13:19:19, rzeszowiak pisze:
to nie jest forum skuterów tylko samochodów


tak ?
a mi sie wydawalo ze to jest SFM czyli Stalowowolskie Forum Motoryzacyjne
motoryzacja ogranicza sei tylko do aut ??
eeeee chyba nie