[Polonez] [Tuning] - badlook

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Okazało się, że zostało ojcu po lakierowaniu nieco, wiec jeden wydatek odpad. A ja jak w temacie chcialabym zrobic niebieskiemu BADLOOKa tylko tak pożądnie, dospawać blachę do maski(brewki)ale i kawałek takiego wyszczuplenia nad atrapą podoba mi się to strasznie ostatnio widzieliśmy takiego polaja w Węgrowie wygladał świetnie. Teraz pytanko czy możecie mi polecić(sama nie zrobie na pewno, a OLO powiedzial ze nie umie)jakiś TANI!! warsztat gdzie mi to ładnie zrobią i polakierują?? No i oczywiście ile mniejwiecej mnie to zaboli?? Dzieki za wszystkie odpowiedzi.

Venus


[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-03-14 18:41:02 ]
[ powód edycji: Zmieniałem tytuł ]
  
 
Tanio, ladnie i porzadnie - troche sprzeczne. Jesli chcesz, to moge Ci polecic warsztat (a raczej duza firme), gdzie Ci to zrobia na pewno ladnie, porzadnie i tak, jak bedziesz chciala, ale czy bedzie tanio, to nie jestem pewny. Jak co, to masz do mnie numer.
  
 
A mi się takie cuś nie podoba Jednak jeśli chcesz takie "fuj"trzeba zrobic toto naprawdę starannie,żeby nie wyłaziła później nasza kochana "ruda".Jednak może jeszcze się zastanów czy warto kaleczyć szlachetną linię Polinezjii...
  
 
Cytat:
2003-09-05 16:35:23, adamus pisze:
Oczywiscie nie warto!


warto!Poldek badlook szerokie kapcie obnizone zaiwszenie
no i jakies fajne zderzczki to jest to!!!<-szkoda, ze kradna POldzie, bo bym sie szarpnal na cos takiego
  
 
Jutro jade gadac z gosciem w sprawie badlooka do CC kumpla, mechanior jest moim znajomym drogo tez nie bedzie, ale dokladnie bede wiedzial jutro. Moj numer masz takze jak by co. przydala by sie jeszcze jakas fotka.
pozdr.
  
 
Niedalej jak wczoraj widziałem poloneza z badlookiem, sprawa jest bardzo prosta do wykonania, wystarczy dospawać 2 małe trójkąciki na krawędzi maski, troche szpachli, lakier i efekt jak na zdjeciu - ja już mam :



  
 
Wygląda jak kanciaty Peugeot 406 Jeśli ma byc to taki delikatny BADLOOK jak zaproponował GDA to nie jest tak źle...Jednak niektórzy zasłaniają tym ustrojstwem pół świateł!
  
 
Cytat:
2003-09-05 21:28:23, kaovietz pisze:
(...) Jednak niektórzy zasłaniają tym ustrojstwem pół świateł!


I tak też podejrzewam chce zrobić Venus, przynajmniej z jej opisu wynika taki wygląd - FOTO
  
 
Venuska chce wlasnie takiego badlooka, jak jest na zdjeciu, ktore wrzucil GDA. Mi sie takie cos w carowce bardzo podobie.
  
 
Cytat:
2003-09-06 14:27:21, KiLeR pisze:
Venuska chce wlasnie takiego badlooka, jak jest na zdjeciu, ktore wrzucil GDA. Mi sie takie cos w carowce bardzo podobie.


Właśnie oto chodzi że taki HALF-BADLOOK jest do przyjęcia i pewnie kiedyś to zrealizuję - dlatego też wykonałem szybki VT aby zobaczyć jak to sie prezentuje
  
 
GDA po tym Twoim VT przekonalem sie do badlooka - kurde bardzo fajnie to wyglada - az szkoda ze fabryka na to nie wpadla...
  
 
Hello , a moze ktos by mi umial zrobic cos takiego w moim poldku tak jak ten zielony ma - no i jak cenowo??by to wychodzilo??
  
 
Cytat:
2003-09-05 22:09:46, GDA pisze:
Cytat:
2003-09-05 21:28:23, kaovietz pisze:
(...) Jednak niektórzy zasłaniają tym ustrojstwem pół świateł!


I tak też podejrzewam chce zrobić Venus, przynajmniej z jej opisu wynika taki wygląd - FOTO



A w zyciu NIEEEE!!!!!! Ten zielony jest ochydny!!! Zrobie [po swojemu tak zeby bylo ladnie i nie bylo Przesadnie!!! Napewno nie tak jak ten zielony fuj
  
 
Tak jak zrobił GDA w VT to mi sie podoba. Jużodparulat czekałem na moment ze bede cos robiłz maską. Bo tak bez okazji to trudno sie wziąść.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
To wez maske od evo3 - on jest akurat do roboty
  
 
Plush
Moze sie zdziwisz, ale fabryka na to wpadla! Powiem, wiecej niewiele braklo, a wlasnie tak jak pokazal GDA wygladalby seryjny Caro. Mam takie zdjecie... ale to moze przy innej okazji.
Taki pomysl jest jeszcze calkiem sympatyczny, ale wykonywac, to zaslaniajac reflektory - troche nie bardzo.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
Mam takie zdjecie... ale to moze przy innej okazji.


Adamus jak masz tę fotkę to dawaj na forum, bo zaciekawiłeś mnie pisząc że seryjnie miał mieć badlook`a. Myśle że to jest właśnie ta okazja
  
 
MMaguda zrobił sobie właśnie takiego BADLOOKa
I jak???????


  
 
Cytat:
2003-09-08 15:03:39, anmimo pisze:
MMaguda zrobił sobie właśnie takiego BADLOOKa
I jak???????




śliczny jest, piekny wrecz... taki moglby byc i moj

Venus
  
 
Nie ma sprawy. Tobie też może coś takiego zrobić!!!