Mercedes C200, C220, C250 ktory wybrac

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
to moj pierwszy post na forum. Od razu pragne zaznaczyc ze nie znam sie na mercedesach (ogolnie to na zadnych samochodach ) , ale interesuje mnie kupno c-klasy.
A mianowicie chcial bym kupic rocznik 1996-1998 diesel, sedan, najlepiej okolo 130 KM. Reszta jest dla mnie mniej wazna, nie musi tam byc super wypasu.
Mam kilka pytan czy mercedesy sa tak bez awaryjne jak sie o nich pisze no i jaki silnik wybrac najlepiej. Czy moze byscie polecili jakigos innego mietka w podobnych granicach cenowy i o podobnym roczniku (pytanie poza tematem czy wie ktos ile moze kosztowac taki mercedec w niemczech ?? bo ceny na aukcjach sa troche zawyzane bo wychodzi to drozej niz by u nas w polsce kupic).
Pozdrawiam.

Ps: Przepraszam za nieuzywanie polskich znakow i za bledy ort. (jesli sie takie pojawily), poniewaz jestem bardzo leniwy i nie chce mi sie sprawdzac tego co napisalem .



Ps 2: Myslalem ze ktos od czasu do czasu zaglada na to forum ale sie przeliczylem.

[ wiadomość edytowana przez: Marley dnia 2007-01-29 18:36:27 ]
  
 
C 200 - SŁABIUTKI WOLNOSSĄCY DIESEL NIE POLECAM OSOBOM PONIŻEJ 50 ROKU ŻYCIA, NAPRAWE CIĘŻKO NAWET WYPRZEDZIĆ,
C 220 - SILNIKI CDi - NOWA GENERACJA SILNIKÓW DIESLA TURBODOŁADOWANYCH, NIESTETY POMPOWTRYSKI SĄ BARDZO KOSZTOWNE - SILNIKI TE , A ZWŁASZCZA ELEKTRONIKA BARDZO SŁABA I KOSZTOWNA W RAZIE AWARII,
c 250 TURBODIESELEK - STARA GENERACJA SILNIKÓW - ALE NAJBARDZIEJ ŻYWOTNA, SWEGO CZASU A NAPEWNO JESZCZE I TERAZ -TAKSÓWKARZE I INNI , JEŚLI MAJĄ ZAMIAR KUPIĆ GWIAZDĘ TO SZUKAJĄ TYLKO Z TAKIM MOTORKIEM, SILNIKI WYTRZYMUJĄ DO 1000000 KM, - BEZ REMONCIKU, PROSZĘ WIERZYĆ.
WIĘC JEŚLI GWIAZDA TO TYLKO 250-TKA,
  
 
c 220 cdi lub 250
  
 
Cytat:
POMPOWTRYSKI SĄ BARDZO KOSZTOWNE


Z tego co wiem mercedes nie wprowadzil takiego czegoś jak pompowrtskiwacze. Sa to poprosty elektroniczne wtryski.