Opel astra 2002 tdi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Mam problem!!!!
Zmienilem sobie kierownice na skorzana w oplu astra 2002 tdi z komputerem pokladowym
w czasie zmiany musialem odlaczyc poduszke zeby zdemontowac kierownice po zalozenie pali mi sie kontrolka air bag sprawdzalem czy przypadkiem nie zapomnialem podlaczyc jej ale wszystko jest podlaczone>
Nie wiem czy teraz musze jechac na komputer skasowac tego bledu z pamieci? A nie chce placic za nie potrzebne podlaczenie do komputera
pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz
  
 
Cytat:
2007-01-30 17:16:03, abdul1 pisze:
Witam Mam problem!!!! Zmienilem sobie kierownice na skorzana w oplu astra 2002 tdi z komputerem pokladowym w czasie zmiany musialem odlaczyc poduszke zeby zdemontowac kierownice po zalozenie pali mi sie kontrolka air bag sprawdzalem czy przypadkiem nie zapomnialem podlaczyc jej ale wszystko jest podlaczone> Nie wiem czy teraz musze jechac na komputer skasowac tego bledu z pamieci? A nie chce placic za nie potrzebne podlaczenie do komputera pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz



np spróbuj sam zrestartować kompa poprzez odłączenia akumulatora na jakieś 15 minut
  
 
jak na moje to poduszka musi byc na nowo aktywowana i bez komputera diagnostycznego sie nie obejdzie.
  
 
Przy zdejmowaniu kierownicy trzeba było pierw odłączya akumulator
teraz zostaje ci skasowanie błedu
odłączeniu aku na 15 minut, a nawet na tydzien nic nie da
  
 
Cytat:
2007-01-30 21:09:47, Grzesiek pisze:
Przy zdejmowaniu kierownicy trzeba było pierw odłączya akumulator teraz zostaje ci skasowanie błedu odłączeniu aku na 15 minut, a nawet na tydzien nic nie da



oo mądrego to i przyjemnie posłuchać