Wyjazdy na rajdy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proponuje w tym temacie wpisywac wszelkie propozycje wspolnych wyjazdow na rajdy, a nie co rajd zakladac nowy temat . Oto propozycja HNT wyjazdu na Rajd Magurski:

Cytat:
2007-01-30 19:09:58, HNT pisze:
mamy jeszcze 2 miejsca w BMW na wyjazd na magurski, wyjazd z Mikołowa, w piątek rano, składka na gaz (zakładajac ze pojada autem 4 osoby) to 30pln, nocleg- 2 dodatkowe osoby jesli sie zdecyduja to albo znajda sami sobie nocleg, albo tam gdzie my mamy załatwiony- jesli beda chetni to mozna cos zaklepac. kontakt: 662289278

  
 
ostatecznie nikt się nie zgłosił więc ogłoszenie nieaktualne. Wyjazd sie rozbił o kasiore (araczej jej brak )
pozdro i do zobaczenia na rally
  
 
A ktoś z TGR-u wybiera się na Magurski?
  
 
Ja bede na oesach, ale jade z krk.
  
 
Ja niestety nie, nie planowałem .
  
 
Co tam sie dzialo
Na 1os ppzm pasiu na zderzaku mial Poloka, na jego zderzaku jechala toyota starlet, a cala trojke poganiala zaloga Kwasny/Swiat



[ wiadomość edytowana przez: bart322 dnia 2007-02-04 16:00:14 ]
  
 
heh działo sie działo
zaraz kilka fotek wrzuce na serwer- a tymczasem mała relacja- czyli rajd magurski z punktu widzenia mechanika JANPOL RALLY TEAM :

- 21:00 czwartek- kompletowanie service-busa

-24:12 piątek- wyjazd service'u z rajdówką na lawecie

-02:20 piątek- skrót sie nie udał- 500m cofania z oblodzonej górki i koniecznosc jazdy objazdami- strata 3 godzin



-07:00 piątek- dojazd na miejsce (wysowa), rajdowka- do garage i oklejanie auta,



-9:00 piątek-krótki czas na spanko dla mechanikow

-11:50 piątek- kontynuacja przegladu rajdowki- załoga z badania wraca wystepują problemy z elektryką- nie ma długich z prawej i mijania z lewej strony, podłaczamy tylko mijania, tak coby na kolejny wyjazd były swiatła

~16:00 piątek- wyjazd teamu na oglądare na przegrupowanie i 3 OS piękna pogoda, piekny klimat, po odcinku- zwiedzanie miasteczka rajdowego i rozpoznanie terenu pod sobotni service











~19:00 piatek testy rajdówki na bocznej drodze, lewe swiatła umarły, smród palonego plastiku

ok 20:00 piątek - obiad

ok 22:00 piatek- walka z elektryka -c.d. , ostatnie przeglądy, trytytki, race tape itd itp


ok 1:30 sobota- zakończenie prac, 100% sukcesu, przyczyna dyskoteki w elektryce- niezabezpieczona wiązka elektryczna poprowadzona tuz nad lewym kołem
ciekawe kto serwisował to auto wczesniej
efekt- przetarta instalacja kilku kabli, spięcie, brak oswietlenia.
Oczywiscie poprowadziło sie nowe kable, zasłoniecie i podwieszenie wiązki

ok 2:00 sobota- krótkie swietowanie teamu przed rajdem


ok 3:30 sobota- sen

7:00 sobota- pobudka,

kartke nakleiła Ania- dziewczyna drugiego mechanika...



ok 8:30 sobota- wyjazd na service, na miejscu zastaliśmy już chłopaków z service'u Radeckiego i Pasia z Kubą
rozbilismy sie zaraz obok, (nie chce nam sie stawiać namiotu ) czekając na Jacka Poloka i Anię



na serwisie - 20 min na załozenie kół z kolcami, przegląd, drobiazgi



po serwisie pojechalismy teamem na oglądare- i tu wielki jak związek radziecki + dla chłopaków z service'u Pasia (Radecki Rally service)- za to że przypomnieli telefonicznie Jackowi (debiut w PZM) żeby jechał na znakowanie kół


fajnie że po każdym serwisie mogliśmy zostać do końca, żeby obejrzeć maluszki aż serce rośnie na taki widok! tylko bredy żal...


o! identyczny namiot i podnośnik do naszego!



na 1 odcinku Jacek wpieprzył się w zaspę i załoga Przemek/ Kuba go minęła,

potem nasz Pug dogonił Pasia, a puga kolejne auto i mamy konwój w tym miejscu niestety kibice dość opieszale zareagowali na prośbę załogi by pomóc w powrocie na drogę, na szczescie kilku pomocnych się znalazło, (pozdro dla Juniora i Bogusia z AZT którzy towarzyszyli naszemu teamowi i znalezli sie w odpowiednim czasie na odpowiednim miejscu, by pomóc w wypychaniu )

~11:30 2 service- naprawa spryskiwaczy i... szybka adaptacja mechanizmu wycieraczki tylniej z hondy civic treningowej do puga (nawet profi wyszło ) ale za to civic - szyba z klapą spięta trytytką, i zaklejona race-tape


po servisie znów na oglądare,




-potem chronologicznie juz nie pamiętam, na 4 odc. Jacek skarżył się że tył samochodu żyje własnym życiem- prawdopodobnie usterka zawieszenia

-na przedostatnim servisie szybka przekładka kól- tylnie na przednie, przednie na tylnie, okazało sie że belka z jednej strony źle była poskładana- kilka cosów pyrolem doraźnie pomogło

-u przemka prawdopodobnie uszkodzony przewód hamulca tylniego lewego- pożyczyliśmy chłopakom płyn hamulcowy

-wyjazd na strefe tankowania, znakowanie kół...



- po 5 OS nieoficjalnie dowiadujemy się że nasza załoga (Jacek/Ania) są pierwsi w klasie i 19 w generalce oczywiście ktoś z teamu polecuiał po szampana, w między czasie grzejemy się przy grillu chłopaków z Radecki-service i wcinamy kiełbaski którymi sie z nami podzielili
no i w końcurozpięliśmy namiot, bo już zaczęło sypać porządnie

-po 6 odc. kolejny service- ostatni juz- oblewamy rajdówke szampanem gadamy gratulujemy, sąsiedniemu teamowi udziela sie atmosfera, jest cholernie klimaciarsko piwo i szampan sie leją , z tego wszystkiego zorientowaliśmy sie ze pozostało nam raptem 7 minut na zmiane kół z kolców na zwykłe zimy
ale co- my nie damy rady??!!
załoga opuszcza service i jedzie na mete bez spóźnienia- to samo załoga Pasia/ Qzyna...





pakowanie service,u wszyscy są zadowoleni... wszyscy?? niestety jakieś nieporozumienie wynikło w sąsiednim teamie z kierowcą ich busa - w rezultacie podjęliśmy część ich wyposażenia na naszą serwisówke, w międzyczasie dowiadujemy się że załoga Jacek Polok/ Anna Gondzik mają jednak 17 miejsce w generalce !!


~19:00 sobota- udajemy się całym teamem do Gorlic na oficjalne ogłoszenie wyników- a nasza załoga- na parc ferme. Ostatecznie miejsce w generalce- 15, miejsce w klasyfikacji gr. N- 4, miejsce w klasie- 1

dowiadujemy się że na rozdanie nagród trzeba będzie jechać o godz. 22:00 dopiero- wracamy więc do naszej noclegowni by się troche ogrzać, umyć, przebrać, następnie załoga udaje się na rozdanie nagród, a pozostali - na ciepły posiłek do pobliskiego baru "u Tomasza"

po powrocie załogi swiętowanie trwało do godz. 4:00, niektórzy musieli sie udac spac wczesniej, niektórych sen dopadł na miejscu, co nie do końca było dla nich dobre- fotki niebawem

10-12:00 niedziela- powoli wstajemy z wyrek na śniadanie...

16:00- niedziela- wyjazd do domu


19:00- Mikołów- koniec rajdowego weekendu...








[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2007-02-06 08:58:56 ]

[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2007-02-06 13:44:05 ]
  
 
HNT Kapitalna relacja a tak mi sie zdaje za samochod wczesniej był servisowany przez Home.
  
 
Cytat:
SoGa_Rally Wysłany: 2007-02-05 07:36:26

HNT Kapitalna relacja a tak mi sie zdaje za samochod wczesniej był servisowany przez Home.





taak to w sumie było pytanie retoryczne... przed wyjazdem jeszcze Mirek (2 mechanik ) musiał dokrecic luzny amortyzator...

nie chce nic mówić ale mnie sie wydaje ze to wyglądało tak że Jacek przez cały sezon zapewniał Bogdana że kupi od niego Puga, a Bogdan cały czas zapewniał że auto ma profi service
w koncu znalazła sie kaska na zakup auta ze strony Jack/Ani, ale juz brakło czasu (chęci?) na porzadny przeglad auta przed sprzedazą ze strony Bogdana
  
 
HNT, chyba mamy juz pierwszy artykul na nowa strone
Swietna relacja.
  
 
Cytat:
bart322 Wysłany: 2007-02-05 11:18:24

HNT, chyba mamy juz pierwszy artykul na nowa strone
Swietna relacja.




Dzięki cieszę się że się Wam spodobał, mam nadzieje ze zaniedługo spłyną do mnie jeszcze fotki od Jacka, wiem że 130TC i Rallymatti tez robili jakies fotki- bo nas odwiedzili w sumie
załapali sie akurat na zlewanie auta szampanem heheh


[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2007-02-05 12:54:25 ]
  
 
No rajdzik fajny tylko z zabezpieczeniem miejscami było krucho (szczególnie na tym długim oesie - na wolnym nawrocie wyganiano ludzi z wewnętrznej, a kawałek dalej na mega szybkiej partii tłumy na wypadkowej zakrętu!). Gratki dla Pasia, Qzyna no i dla HNT za udany debiut w roli serwisanta

FOTKI
  
 
Tez chcialbym pogartulowac wszystkim. Mam nadzieje ze HNT pomozesz mi w serwisowaniu mojego auta jak zaczne jezdzic hehe Taki byl plan z Jackiem w celu ograniczenia kosztow - wspolny serwis
  
 
Cytat:
ziober
Wysłany: 2007-02-05 17:43:54

Tez chcialbym pogartulowac wszystkim. Mam nadzieje ze HNT pomozesz mi w serwisowaniu mojego auta jak zaczne jezdzic hehe Taki byl plan z Jackiem w celu ograniczenia kosztow - wspolny serwis



no spoko ziober- w razie czego możesz na mnie liczyć
myśle że nie byłoby problemu jeśli chodzi o taki wspólny serwis- z Mirkiem - 2 mechanikiem swietnie sie dogadalismy choc nigdy wczesniej nie dzialalismy razem
ale zeby 2 autka na raz serwisowac musiałoby byc min. 4 ludzi- po 2 na auto
być może nast. rajd - na mazurach
dzieki 130 TC
  
 
Cytat:
2007-02-05 11:18:24, bart322 pisze:
HNT, chyba mamy juz pierwszy artykul na nowa strone Swietna relacja.



Czyzby ktos robił nowa strone TGR??
  
 
heh Soga, poprzegladaj dokladnie forum. Nawet Ci podpowiem - temat to "Reaktuwacja TGR"

[ wiadomość edytowana przez: ziober dnia 2007-02-06 07:06:16 ]
  
 
Ziober, ten temat jest tylko dla klubowiczow
  
 
Cytat:
2007-02-06 07:40:37, bart322 pisze:
Ziober, ten temat jest tylko dla klubowiczow



No wlasnie ja go na kompie nawet nie widze.
  
 
hehe faktycznie, zapomnialem
  
 
szli bomba - 4 na raz