Wyjazdy na rajdy - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
My bedziemy z Mateuszem Martynkiem od srody ale na prologu obowiazkowo sie pojawimy
  
 
My sie wybieramy na prolog ze Słupim a co do soboty to nie jade, bo musze pracowac na to, zebyscie mogli kibicowac na wisle jednej zalodze wiecej
  
 
Ja jadę już jutro do naszej hacjendy w tamtejszej okolicy W planach mamy uderzyć na prolog, w piątek na OS2 i OS5, a w sobotę albo na OS7/OS10 lub OS9/OS12. Jakby co to dzwońcie [511-997-786]

Powodzenia SoGa!
  
 
Na rajd jedziemy niezła ekipa To mnie bardzo cieszy Jak już było wspomniane miejsca w subarynce zajęte (roman, szczepan, edyta, ja i moze jeszcze ktoś) Drugim wozem podążał bedzie Janusz, z Marta i Layerem, i kolegą, a trzeci wóz to Dave, który ma wolne miejsca. szczególy na biezaco beda omawiane. Z tego co dzis rozmawiałem z januszem to prawdopodobnie wybieramy sie na OS 9/12, jest tam niezłe spadanie, po nierównym z szybkim łukami.
  
 
siema ziomy tak jak już wspominałem filipowi i zioberowi że w drodze powrotnej zapraszam na impreze porajdową w górki Puszcza Wielka okolice Kęt nocleg free po szczegóły do ww. 2 typków
  
 
Ja jutro bede po poludniu w Tychach, wiec jak ktos sie chce zabrac do Krk (transport w jedna strone ) to mam kilka miejsc
  
 
jutro 5.45 pod Data Ci którzy jada w góry po rajdzie niech bedą spakowani.
  
 
Ktoredy jedziecie? Bo moze sie podlacze kolo Wieliczki?
  
 
SoGa, co sie stało ze nie jechaliście?
  
 
Wlasnie, co to za "awaria techniczna"?
  
 
Cytat:
2007-07-06 23:26:29, SoGa_Rally pisze:
Panowie mozemy sie zgadac i jechac wszysscy razem



Najlepiej jest jechać razem jestem za!



A na rajdzie Subaru byłem z niewiastą na odcinku 7/10 trafiliśmy akurat na początek przejazdu RSMP, PZM jechał wcześniej, w trakcie przedzierania się na górę spotkaliśmy 3 ofiary przejazdu PZM.:
1) Opel Astra na podjeździe dość krętym i początkowo obślizłym ześlizgnęła się w urwisko i jakoś udało jej się nie wpaść do bajora
(przedzieraliśmy się grupką wraz z wesołym kierowcą pechowej Astry )

2) Bordowe (?) SC - padło z powodów mechanicznych, bo było bez śladów rozbicia, troszkę powyżej Astry

3) Powyżej SC rzucił się w oczy jaskrawy czerwony kolor pewnego znanego mi z forum maluszka na tyskich tabulach i z oczoj..m napisem SOGA na szybie szkoda że chłopaków wyeliminowała usterka pożyczonego silnika...
po ostygnięciu i zakończonym przejeździe silnik odpalił i zjechali jakoś... Sogę nie poznałem w pierwszym momencie tak dawno go już nie widziałem (chyba od czasu kiedy z Bartem na zimowym 11 SRS startowali bartowym swapem )

szkoda że nie udało się ukończyć Wam tego rajdu, Soga


Janpol Rally Team zadebiutował świerzo poskładanym Peugeotem 106 S16, i niestety musieli się wycofać, powodem była wadliwa elektryka, najpierw pompy paliwa, potem jakies inne awarie elektryczne...

no cóż poległo luda sporo na rajdzie, podobno w piątek także była rzeź niewiniątek




[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2007-07-16 14:36:49 ]
  
 
Panowie rajd był masakrycznie trudy na samym zapoznaniu z trasa bylo tak ze auta sie psuły ja sejem pod ta feralna gorke wjechalem na 1 biegu taka ostra byla .Sam rajd na dojazdowce silnik chodził elegancko miał bucika i wszystko ale ino zobaczył ta gorke olej sie normalnie zagotował a zalany był castrolem rs, pod koniec naszej jazdy silnik chycilo i zgasł zaczoł sie cały kopcic, tu chcialem podziekowac chlopakom czyli Mrally,Piana(nasz kierowca busa), Jurek Tomaszczyk.Lukasz Slosarczyk, Adam Gałuszka ktory zakonczył nasze rajdowanie troche nieszczesliwie ,I oczywiscie Mateuszowi Martynkowi ktora siedzial na prawym i spisal sie kapitalie w tej roli .Ale pierwsze koty za poloty mam nadzieje ze nastepne rajdy beda dla naszej ekipy lepsze .
  
 
No rajd był strasznie "dzwonowaty". Masa załóg nie ukończyła zawodów. My tak jak pisałem zaliczyliśmy wszystkie 3 dni rajdu W sobotę spotkaliśmy caaaaaaaałą ekipę TGRu Było mega śmiesznie (głównie za sprawą Szczepana ) "Biedronka" i "dwóch nagich mężczyzn" pozostaną w wspomnieniach na długo

Fajnie było Was wszystkich spotkać.

Gratulacje tym co są na mecie i tym co jej nie osiągnęły.
  
 
No ja moge tylko napisac ze było niezapomnianie 130TC wrzuc jakies fotki na forum.
  
 
Wysłałem do Luki 1 cz zdjęc z wyjazdu TGR na Subaru Rally Poland - jak go wszyscy popędzą, to powinny się wkrótce pojawić - wyjazd był super
  
 
Cytat:
2007-07-18 01:47:18, rallyfilip pisze:
130TC wrzuc jakies fotki na forum.


Będą fotki w swoim czasie Dopiero dziś odzyskaliśmy kompa po dłuuuuugiej przerwie.
  
 
organizujemy się jakąś większą ekipą na krakowski?
  
 
Ja się chce jechać, tylko potwierdze jak bede wiedział jak z praca. Rozmawiałem z Ziobrem i nie może bo bedzie musiał być na warsztacie, Szczepan oczywiście chętny, kto jedzie samochodem?
  
 
Ja też jestem chętny na wyjazd, ktoś ma ochotę się przejechać moim żółtym czołgiem (nowa ksywa kanta:lol na rajd ?
  
 
ja bardzo chętnie . jak coś klepie dwie miejscówy