[126] beżowa rajdówka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie uzyłem żadnej trytytki hehe ale dziś chciałem, a co do oleju to tylko z korka wlewu leci hehe taka drobnostka wymienone juz a kolanko nie wiem czemu odpadło, widać kobieta nie dała rady przykręcić ale juz zrobiłem zobaczymy ile będzie trzymać, a śruby i nakrętki daje zawsze nowe bo mam tego troszke w pracy to nie problem, przyjedz jutro na tor to zobaczysz tą moc trytytek hehe
  
 
to on-bordzik z ostatniego super oesu
no-bord
  
 
całkiem przyjemnie Ci sie to napędza, no i powiem Ci że łącznik miedzy kierownicą a pedałami nawet daje rade
  
 
Dobrze go gniecie, daje rade jak trzeba, spoko próba.
  
 
oj łącznik to musi jeszcze dużo potrenować po półrocznej przerwie, ale dzieki za pozytywne opinie, a autko jak autko napedzać sie musi
  
 
I taka mała aktualizacja, poszedł bil na przód, nowy obrotek, wskaźnik ładowania, ogromne koło na altek wieksze niz 1:1, czarna klapa wróciła na miejsce i fotki są z odnowionym silniczkiem w środku Trzeba tylko naprawić w skrzyni biegów ślimak bo sie rozpadł i został w środku, szkoda ze nie wiedziałem o tym bo bym go wymienił przed wsadzeniem do autka ale cóż takie już życie hihi poniżej troszke foteczek







  
 
odkurzam bo i sie maluch zakurzył i wątek
taka mała próbka przyspieszenia na tekli, jak będzie oc zapłacone będę testował pustaka i brede i porównywał jak sie to wszystko spisze
beż przyspieszenie tekla
  
 
fajny bączek-nieźle sie napędza
gratki dla właściciela-pozdrawiam
  
 
temat troszkę upadł to go z lekka reanimuje, niby sie nic nie dzieje, jakieś tam starty były a w tym czasie szykują sie fele i silnik na zime
[img=http://img84.imageshack.us/img84/1425/dsc00017gz6.jpg]




[ wiadomość edytowana przez: Try3ek dnia 2007-10-14 16:00:40 ]
  
 
a ten filmik co wrzuciles pare postow wyzej (post 28 lipiec) to na jakim silniku ?
ten opisywany na poczatku 700 na 385 wałku ?
skrzynka 3,4 jak mniemam
  
 
dokładnie to ten silniczek, choć bywa ze zbiera sie lepiej, tekla troszke go przymuliła na pustaku jest sympatyczniej, jeździłem też na bredzie ale zdecydowanie nie na ten wałek, silnik traci duzo na elastyczności. niestety trzeba go odbudować i skrzynia 3,4
  
 
a głowa to ta z opisu na 1-szej str ?
2,5mm ? a jakie ssaki ?
jak ci sie kreci ten motor ?
  
 
duże zawory sące z cc, autki jedzie tak spokojnie od 2,5-3 tyś i kręci sie dość nisko 5-5,5tyś to max jaki ma sens go kręcić

jak chcesz sie dowiedzieć bo składasz podobnej konfiguracji silniczek to napisz do mnie na gg z chęcią pomoge


[ wiadomość edytowana przez: Try3ek dnia 2007-10-20 18:10:56 ]
  
 
bardziej informacyjnie pytam odnosnie wałka bo znajomek ma taki tylko w innym setupie.

odezwe sie jakbym cos jeszcze chcial zapytac :>

thx&pzdr
  
 
świeta są nuda hehe to sobie napisze tyle że autko leży pod pokrowcem, klamotów nie ma gdzie już trzymać, w pokoju na półce leżą, nie ma śniegu to niech będzie ciepło to sie zabiore za autko bo już chyba z 2 miesiące stoi nietknięte
  
 
silnik rozebrany doszczętnie, jutro może jakieś fotki zapodam, ciekawe jak ja to wszystko teraz poskładam hehe. A tak autko wyglada gdzieś od ostatnich 2 miesięcy, jak byscie zapomnieli jak wygada
  
 
nie wzbudza zainteresowania osiedlowych wuli taki pakunek ?
  
 
spoko o to sie nie martwie, każdy na osiedlu wie kogo to jest autko. Oni sie cieszą że stoi a nie hałasuje hehe
  
 
troszkę rajdówka się zakurzyła choć prace trwają


odpicowany tłumiczek

było troszkę ważenia

a wygladało to po skończeniu tak niestety coś nie ma ciśnienia i czeka na rozebranie i sprawdzenie co mu dolega

i niestety smutny czas gdy sie ruda wdziera

Jak dobrze sie wszystko poukłada to niedługo zaczne reanimować bude
  
 
Prace trwają nad reanimacją malca, silnik składa się... a teraz pora była wziaść się za budę, a wiec do wymiany poszły progi i troszke podleczyć go w paru miejscach szkoda tylko że aż w tylu go trzeba leczyć bo zapowiadało sie troszke lepiej, prace trwają, dziś jadę po drut do miga i działam dalej