Wspomaganie cos ciezko zaczelo chodzioc!co to moze byc???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam!
zauwazylem ostatnimi czasy ze cos ciezko zaczelo chodzic mi wspomaganie jak w czasie jazdy np. skrece mocno kola to jak chce je wyprostowac to malo tego ze ciezko idzie to na dodatek dzieje sie tak jakby te kola wracaly jakos tak pulsacyjnie(jakby szlo a zaraz stawalo i znowu szlo) co to moze byc i gdzie szukac przyczyny


[ wiadomość edytowana przez: cabrio dnia 2007-02-05 00:04:59 ]
  
 
sproboj tego odkrecasz korek z plynem od wspomagania krecisz kola na max w lewo az zasyczy, zakrecasz korek. prostujesz kola ... pozniej analogicznie w prawo.

Po skonczonej opercaji prostujesz kola i dolewasz plynu jesli jest za malo
  
 
Cytat:
2007-02-05 00:46:14, kormoran pisze:
sproboj tego odkrecasz korek z plynem od wspomagania krecisz kola na max w lewo az zasyczy, zakrecasz korek. prostujesz kola ... pozniej analogicznie w prawo. Po skonczonej opercaji prostujesz kola i dolewasz plynu jesli jest za malo


wielkie dzieki napewno jutro tego sposobu sprobuje!
pozdro.
  
 
takie cos zazwyczaj pomaga w sytuacji gdy np w jedna strone kreci sie nieco ciezej niz w druga... cos jakby zapowietrzenie ukladu... moze pomoze
  
 
no jutro sie przekonamy
pozdro.
  
 
up
a jesli sie okaze ze po tej operacji bedzie malo plynu w zbiorniczku to jakiego najlepiej dolac? i czy musi byc taki sam kolor??
moze ktos ma jeszcze jakies pomysly??
pozdro.
  
 
plynem do wspomagania ,,, kolor czerwony ATF DEXTRON 2
  
 
p.s. a czy nie poszerzales koł?? od tego tez moze ciezko chodzic :/
  
 
oponki mam wszedzie 215/40 ale jak jezdze na zimowych 195/50 to jest to samo!!
  
 
moze za gesty plyn masz...albo za malo...lub siada ci pompa od wspomagania :/
  
 
oki ide do garazu zobaczy z tym kreceniem kierownica
  
 
oki plyn dolany , uklad odpowietrzony!! nie powiem chodzi troche lepiej ale pompa nadal brzeczy! niestety to juz chyba zbliza sie koniec jej zywotu
  
 
Moze pomogla by ci calkowita wymiana plynu, do ukladu wchodzi ok 1 litra i można go kupic w tesco za ok 25 zl mobil ATF 220 1 litr

ps poszukaj w archiwum mojego watku na temat wymiany są tam informacje które wyłuszczyłem z poszukiwan w archiwach i które zastosowalem w praktyce.
... bo ciezko jest spuscic wiekszosc plynu z ukladu -calego bez rozkrecania przewodow i innych nie spuscisz


[ wiadomość edytowana przez: art13 dnia 2007-02-05 20:54:19 ]
  
 
U mnie wlasnie ten Mobil ATF, o ktorym pisze Art13 drastycznie poprawil dzialanie pompy.