Gdzie naprawiacie swoje esinki w krakowie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bo moj mechanik mnie troszke wq..... i musze poszukac jakiegos nowego ale naprawde znajacego sie na esinkach, podajcie namiary gdzie mozna podjechac i fochowo zostanie moja esinka naprwawiona

podawajcie dokladne adresy (ul/nr/nr tel)

pozdrowionka
  
 
Witam. Zdecydowanie mogę polecić warsztat swojego mechanika, robią solidnie i dość tanio. Specjalizują się w fordach;
Wojciech Miller 12/643-68-88 Kraków Centralna 79 /okolice M1/
  
 
To zależy co masz do zrobienia godny polecenia jest servis w cichym Kąciku a dokładniej na Piastowskiej wjazd jak na stacje benzynową na wysokości Błoń a drugi masz ul.Zbożowa
  
 
Cytat:
2005-05-19 16:07:10, gardenia1 pisze:
To zależy co masz do zrobienia godny polecenia jest servis w cichym Kąciku a dokładniej na Piastowskiej wjazd jak na stacje benzynową na wysokości Błoń a drugi masz ul.Zbożowa



... tesh polecam ... ... .....
  
 
podpisuje sie obiema rekami pod rekomendacja chlopakow z ul. Zbozowej - juz od dawna do nich jezdze i zawsze jestem zadowolony, wiec smialo mozesz do nich uderzac
  
 
ul Zbozowa jade w przyszlym tygodniu, zobaczymy co powiedza a moze macie jakis nr tel do nich, to bym sobie przedzwonil i umowil bym sie na termin zeby nie smigac przez cale miato bez sensu
  
 
Cytat:
2005-05-19 15:50:52, optymista79 pisze:
Witam. Zdecydowanie mogę polecić warsztat swojego mechanika, robią solidnie i dość tanio. Specjalizują się w fordach; Wojciech Miller 12/643-68-88 Kraków Centralna 79 /okolice M1/


To koło mnie
  
 
http://www.fortax.pl/, prosze bardzo goscie naprawde ok
polecam !!
  
 
Witajcie koledzy! Ja polecam autoserwis"LEON" ul. Kasprowicza 19(osiedle Oficerskie) nie tylko dla forda. Tam pracują pasjonaci samochodowi naprawdę i wielcy znawcy tematu. Gorąco polecam.
www.leon.krakow.pl
  
 
z fortaxu niestety chlopaki sobie nie poradzili

jade w czwartek na ul centarla 79 zobaczymy co wymysli
  
 
Cytat:
2005-10-10 13:22:56, pawelo pisze:
z fortaxu niestety chlopaki sobie nie poradzili jade w czwartek na ul centarla 79 zobaczymy co wymysli



A moze pochwal się nam co dolega Twojemu bolidowi.Kto wie?może uda się komuś z nas coś podpowiedzieć?
  
 
sprawa jest taka autko odmowilo posluszenstwa na bezynie, jakies 15tys km temu zagazowalem esinke i wszystko bylo ok a jakies 5tys km temu zaczely sie male problemy, tzn wariowal na bezynie a obecnie juz na bezynie prawie nie chodzi, tzn chodzi ale musze caly czas dodawac i puszczac gaz bo w przeciwnym wypadku traci obroty i gasnie, nawet jak wkrece go na obroty to je traci ii gasnie, w fortaxie bylem 3 razy i nic nie stwierdzili, najlepiej to wszystko wymieniac po kolei ale to za duze koszty;(
  
 
To tyle jest serwisow ?
hehe moja essinka tylko w jednym miejscu jest serwisowana no moze nie w jednym miejscu ale przez jedna osobe i jeszcze jezdzi
Pozdro Seba_Dominika

  
 
Cytat:
2005-10-10 23:12:14, pawelo pisze:
sprawa jest taka autko odmowilo posluszenstwa na bezynie, jakies 15tys km temu zagazowalem esinke i wszystko bylo ok a jakies 5tys km temu zaczely sie male problemy, tzn wariowal na bezynie a obecnie juz na bezynie prawie nie chodzi, tzn chodzi ale musze caly czas dodawac i puszczac gaz bo w przeciwnym wypadku traci obroty i gasnie, nawet jak wkrece go na obroty to je traci ii gasnie, w fortaxie bylem 3 razy i nic nie stwierdzili, najlepiej to wszystko wymieniac po kolei ale to za duze koszty;(



I co? samodiagnostyka nic nie wykazała?Domyślam się że masz złącze samodiagnostyki w swoim aucie?Jeżeli test nie wykazał żadnych usterek pozostaje Ci sprawdzenie wężyków podciśnieniowych oraz sprawdzenie ciśnienia paliwa.Jeżeli masz instalkę z tzw "ochroną katalizatora"(kompem do gazu) i na LPG autko pracuje dobrze a test nie przynosi rezultatu to podejrzewam 3 rzeczy które nie mają nic wspólnego z LPG a mianowicie:
pompa ( ew filtr paliwa)
regulator ciśnienia paliwa
ewentualnie sam wtryskiwacz( może być zapieczony)
Pozostałe czujniki biorą udział w pracy silnika na LPG więc skoro na LPG jest OK to zacząłbym od tego.
  
 
kolejny mechanik chce mi wymienic silniczek krokowy no i nie wiem czy mam do nigo jechac,
pytanie czy silniczek krokowy odpowiada za prace LPG na biegu jalowym???
bo ten mechanik mowi ze nie, a szkoda byloby wydac 600zl na silniczek a nic sie nie naprawi
  
 
no ja nie polecam wywalenia 600 na krokowca, (chociazby z tego wzgladu ze na allegro dostaniesz go taniej - w okolicy 300 zl), jak chcesz to podjedz na zbozowa - tam chlopaki robia naprawde dobrze, obok maja tez gazownika i jeszcze elektryka wiec spora szansa ze Ci pomoga, polecam
  
 
ja znam takiego jednego co potrafi bardzo duzo naprawić z tym ze zajmuje się tylko sprawami silnikowymi byłem strasznie zadowolony z niego.Na ZBOŻOWEJ w fordzie mnie załamywali chłopaki.... pierwsze co ty wymiana silnika krokowego mówili ze moze to moze nie i takie.... jeden szef i drugi.... poza tym nie za miła obsługa ...(chociaż i tak są nieźli w porównaniu do 95% mechaniorów) az pewnego dnia dostałem od znajomego numer do czarodzieja który naprawia koło osiedla piastów zrobił dziadkowi saab-a nikt nie wiedział a on za 4 h naprawił nawet w serwisie nie zrobili mu tego zapłacił mu chyba 300 zł i wszystko smiga do dzisiaj a w salonie 9 tysięcy i nic nie dało ja tez z moim rs2000 sie denerwowałem az trafiłem do niego bo mi na jednym garkku auto nie chodziło okazało sie ze głupi oring na listwie wtryskowej był nieszczelny koleś super jak cos to pisac to dam numer do niego adresu nie pamiętam tylko cza sie chyba z me wczesniej umówić