I Co z logo ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie włąściciele Hultajów

Dołączam do grona użytkowników fajnych auteczek typu hultaj

Osobiście posiadam Pony 1.5 GLS Sedanik, super autko, nic sie nie psuje , leje i zmieniam tylko olej , no... ostatnio lakierek popawiałem gdyż tu i tam jakaś brązowa szadź wyszła , a tak to wszystko ok.

Słyszałem coś otworzeniu klubu hultaja wraz z logiem i co dalej ??
jeste chętny

pzdr

Peter
  
 
Witam.. Milo jest mi powitac hultajowca i to jeszcze wlasciciela pony.
Prace nad logiem trwaja, jak masz pomys na logo to zarzuc...

Zainteresowanie klubem coraz wieksze... chyba trzeba bedzie sie ostro wziac do roboty i popracowac nad logiem i reszta...no i jakis zlocik zapodac.
  
 
tak tak i jeszcze raz tak na temat zlociku dobry zlocik nie jest zły trzeba by jakieś takie miejsce wymyślić żeby wszyscy mieli wmiarę blisko
  
 
dobry plan nie jest zly. ..wychodzi na to ze gdzies srodek polski chyba to powinien byc.
  
 
A gdzie mozna zobaczyc dotychczasowe propozycje na logo?

Pozdrawiam.
  
 
Witam wszytkich !

pierwsze probki na http://hyundai.tnt.pl
prosze o opinie i wasze propozycje


pozdrawiam!
  
 
dzis probowalem cos ustukac przy wykorzystaniu loga 'Tuscani' ale na razie nie mam czasu - sesja!!! do czwartku
  
 
No to powodzenia na tej sesji
  
 
no i kurde z dnia na dzien plany sie zmieniaja.. sesja na pozniej.. teraz do pracy do Reichu.
  
 
Ta strona na tnt jest dość ....osobliwa
  
 
Czekam z niecierpliwością na logo, bo będę musiał umieścić u siebie, otrzymałem dwa projekty i oba są OK. Myślę że strona www.witurb.iap.pl będzie stroną klubową. Myślę również że na tej stronie powinny znajdować się wszystkie Hyundaie klubowiczów, opisy, może zdjęcia itp.

Pozdr.
  
 
zgadzam się
  
 
podzielam