[k] klamka lewa tylna

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak jak w temacie, najlepiej uzywana, w mojej jakos dziwnie plastik popekal na zewnatrz na okolo klamki - wyglada to tak jakby ktos probowal dobrac sie do esperaka, ale pewnie tylko tak to wyglada, a popekalo na mrozie po dostaniu sie wody

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
a wyglada to tak:





sie zrobilo czy ktos zrobil? o to jest pytanie...

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
bez zlosliwosci...ale idz do sklepu i po prostu kup..to nie jest droga rzecz..30-45zl np tu
  
 
pewnie tak to sie skonczy, ale ze mi sie nie spieszy to zarzucilem tutaj watek bo moze ktos ma odstapic bo mu sie wala

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2007-02-09 23:47:48, lucas48 pisze:
pewnie tak to sie skonczy, ale ze mi sie nie spieszy to zarzucilem tutaj watek bo moze ktos ma odstapic bo mu sie wala


Ja se zrobiłem identycznie... Miałem torby jakieś i docisnąłem te drzwi kolanem... Debil ze mnie bo docisnąłem kolanem klamkę, a nie drzwi... i efekt mam niemalże identyczny do tego na fotkach...
  
 
ja nie dociskalem a efekt jak na fotkach
za to docisnalem (rowniez kolanem) inne drzwi przy klamce i efekt taki ze mam pogiete drzwi, wiec nie mysl sobie ze jakbys docisnal drzwi a nie klamke to by bylo dobrze
PS musze przyznac ze moje dociskanie tez bylo debilizmem

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..