SRS nr 13 - gliwice

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie, trawja przygotowania do organizacji, termin 10 marca, wybiera sie ktos ?

http://www.sekcja-rajdowa.com/portal.php


[ wiadomość edytowana przez: comar dnia 2007-02-10 01:38:45 ]

[ wiadomość edytowana przez: comar dnia 2007-02-10 01:39:47 ]
 
 
no ba, tylko ze ja tym razem prawdopodobnie na prawym
  
 
Jesli wszystko sie pouklada to bedzie 1 test auta po rocznej przerwie
nie moge sie doczekac
  
 
No a w moim przypadku będzie to ostatni start przed remontem (przynajmniej taki jest plan)
  
 
jeśli się uda poskładać sprzęt to bardzo chętnie
  
 
ja sie może pojawię jako pilot ale nie na fiacie bo do tego czasu nie dam rady przygotować mojego malca
  
 
ja się pojawię... na oglądarce, chyba że... coś mi odbije i pozyczę od kogoś jakieś jeżdzidło- moze nawet największą padakę- zeby tylko wystratować
  
 
ja sie wybieram, wiadomo juz cos gdzie beda próby??
  
 
Ja też mam zamiar pojechac ale to zależy tylko i wyłącznie od finansów a póki co niemam,jedyny ratunek to sponsor.
  
 
Oj raczej nie przegapimy

PS
Napisz co tam ciekawego się szykuje pod tą zmienioną, wygodniejszą formułą?
  
 
ja nie jestem jako organizator wiec wlasciwie nic nie wiem o srsie, tylko umieszczam info. bedzie pare zmian, trasy ponoc tez inne, jak tylko bedzie oficjalny komunikat z regulaminem itp to napewno tu umieszcze. nawiasem poprzewdni 12 srs rowniez byl organizowany przy pomocy Signum Sport
 
 
Jak tylko dojadą kaski i auto zacznie spalać określone normą (jakąkolwiek) ilości paliwa to może bez sponsora się obejdzie Póki co jesteśmy dobrej myśli, trening się przyda przed zvoleniem bo tychów 18.02 raczej nie damy rady jechać ze wzgledów rodzinnych
  
 
Pewno trzeba będzie mieć dobry refleks żeby się załapać Od kiedy zapisy?
  
 
Jak uruchomie w koncu auto to startuje
  
 
Cytat:
2007-02-11 11:17:22, dommel pisze:
Pewno trzeba będzie mieć dobry refleks żeby się załapać Od kiedy zapisy?



jak tylko bedzie wiadomo to odrazu daje znac

 
 
Zapisy na 13. SRS rozpoczęte 23.02.2007r.



No i stało się!
Jeśli jesteś zainteresowany wystartowaniem w 13. SRSie to znalazłeś się na właściwej stronie - oficjalnej witrynie internetowej cyklu Otwartych Samochodowych Mistrzostw Gliwic i Zabrza. Formularz oraz wszystkie niezbędne informacje znajdują się w dziale ZAWODNICY w podkatalogu 13. SRS. W zapisach zaszły pewne zmiany, w stosunku do poprzednich edycji, dlatego zachęcamy do przeczytania dokładnie procedury rejestracji uczestników.

Zapisy rozpoczynamy już w piątek - natomiast pełny Regulamin imprezy podamy w poniedziałek. Przez weekend przygotujemy zarys trasy. Dla niecierpliwych jednak już teraz jest możliwość wypełniania formularza zgłoszeniowego tutaj

Nie wszystkie fakty związane z imprezą są potwierdzone - sukcesywnie będziemy zamieszczać kolejne informacje z "placu boju" - to co wiemy poniżej..



Sekcja Motorowa Signum Sport oraz Sekcja Rajdowa Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych w sobotę, 10 marca 2007r. na szczęśliwą, trzynastą edycję Studenckiego Rajdu Samochodowego! Patronat nad imprezą tradycyjnie już objął J.M. Rektor Politechniki Śląskiej, prof. Wojciech Zieliński.

Tradycyjnie również bazę SRS-a stanowi Nowa Hala Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Mniej tradycyjnie przedstawia się trasa – istotną zmianę stanowi brak „wyjeżdżonego” już do granic możliwości Radanu, następcy są jednak doskonale przygotowani do przejęcia jego roli!

Zawodnicy (serdecznie zapraszamy do udziału także tych, posiadających już licencje sportowe!) będą rywalizować w sześciu klasach pojemnościowych: do 652 cm3 – „Puchar Fiata 126p”, powyżej 652 do 903 cm3, powyżej 903 do 1300 cm3, powyżej 1300 do 1600 cm3, powyżej 1600 do 2000 cm3 oraz powyżej 2000 cm3. Licząc na znaczne zainteresowanie płci pięknej, przygotowaliśmy dla pań dwie osobne klasyfikacje – Pań Kierowców oraz Pań Pilotek. Nie zabraknie także znanych z poprzednich edycji klasy historycznej i Pucharu RWD. Także tutaj wprowadziliśmy istotne zmiany - samochody historyczne muszą mieć teraz minimum ćwierć wieku (rok produkcji 1982 i starsze) a w Pucharze RWD nie będą klasyfikowane…… „Pucharowe” Maluchy o pojemności do 652cm3. Oczywiście na Studenckim Rajdzie Samochodowym nie zabraknie klasyfikacji studentów!

Do udziału w imprezie dopuszczeni zostaną wszyscy kierowcy posiadający ważne prawo jazdy, aktualne badania techniczne samochodu i ubezpieczenie OC i NNW. Wpisowe w pierwszym terminie wynosi 45 zł (dla członków Signum Sport i studentów Politechniki Śląskiej) oraz 60 zł dla pozostałych uczestników – szczegóły w regulaminie imprezy dostępnym w najbliższych dniach na stronie organizatora – www.osmgz.signum24.pl

13 Studencki Rajd Samochodowy stanowi pierwszą rundę Otwartych Samochodowych Mistrzostw Gliwic i Zabrza, na które składają się, oprócz najbliższej, jeszcze 3 imprezy – 2. Signum Race & Rally Show (27.05), 3. Signum Race & Rally Show (13.10), będący zarazem KJS-em, na którym kierowcy uzyskają możliwość zdobycia punktów do licencji krajowej oraz, kończący cykl, 14. SRS (15.12).

Pełną wersję regulaminu znajdą Państwo w najbliższych dniach na stronie internetowej www.osmgz.signum24.pl Informacji o imprezie udzielamy również pod numerami telefonów: 503-078-166, 693-133-679. Zachęcamy także do odwiedzania forum dyskusyjnego na stronie www.sekcja-rajdowa.com Aktualnie finalizujemy rozmowy na temat wykorzystania kolejnych terenów pod próby sportowe, a szczegółowa, finalna zapowiedź imprezy pojawi się na początku przyszłego tygodnia.

Zawodnikom życzymy dobrej zabawy i udanej sportowej rywalizacji w duchu fair-play, a kibicom niezapomnianych wrażeń! Do wszystkich apelujemy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i bezwzględne podporządkowanie się wskazówkom organizatorów oraz osób zabezpieczających trasę zawodów! Do zobaczenia w Gliwicach i….. Zabrzu!



[ wiadomość edytowana przez: comar dnia 2007-02-23 12:19:56 ]
 
 
jeżeli zdam egzamin na pewno się stawie
  
 
polowa miejsc juz zajeta ( znaczy prawei bo 36 ) wiec radze sie spieszyc...
 
 
My już zapisani
comar a możesz napisać ile już jest maluchów zgłoszonych?
  
 
sekcja-rajdowa.com

policzcie sobie, ja nie jestem od organizacji