Wesołych świąt:-)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Życze wszystkim wesołych świąt,wymarzonych pezentów(tzn.rajdówek),dla kierowców najlepszych czasów w przyszłym sezonie-dla pilotów jak najmniej strachu.Radosci,i czego sobie kto tam życzy.

Mrally


.................................................................................................
  
 
Dzis Mikołaj jest nie w sosie,
elf przeleciał mu gosposie,
w akcie zemsty dziad brodaty
ruchał inne wszystkie skrzaty,
renifery obrazone, bo ich dupy tez ruszone,
a wiec zycze ci kolego by Mikołaj Cie nie tego.....



rowniez Wesołych :]



mam nadzieje ze admini sie nie obraza
 
 
Dołaczam się do życzeń niech marzenia się spełniają
  
 
Wszystkiego najlepszego oraz wesolych swiat zycze wszystkim, szybkich i nie psujacych sie rajdoowek, wielu fajnych pojezdzawek, za niewielkie wpisowe w sezonie 2006 i zadnych wypadkow!
  
 
Ja wam życze tego czego sami byscie dla siebie chcieli a ponadto fantastycznych swiąt takich co by zapamietane świąteczne chwile wracały i wywoływały dobry nastroj bo "w życiu najważniejsze są tylko chwile"
  
 
Zdrowia Szczescia, Powodzenia w dniu Bozego Narodzenia, szkrzynka piwa ,wiadro wódki by odgonic wszystkie smutki.

powodzenia wam zycze w nowym roku 2006
  
 
A więc kolejne święta nadejszły
Z tej okazji chciałbym wszystkim z TGR życzyć zdrowych, spokojnych i wesołych świąt, i żeby pod choinką Mikołaj siakieś graty do rajdówek przytargał
  
 
A ja życzę całej ekipie TGRu nieograniczonych budżetów, wypasionych rajdówek, gumowych drzew i...

...żeby AZT wysypało Tor Fiata szutrem
  
 
Ja również dołączam się do życzeń, będe nadwyraz oryginalny i życzę Wszystkim Wesołych Świąt Wszystkiego tego, co tam tylko sobie życzycie Ja sobie chciałbym życzyć mniej policji na drogach bo znowu jestem szczuplejszy o 200 zł
Wesołych!
  
 
Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia,
to tradycyjne, najszczersze życzenia.
Wesołych Świąt i Roku szczęśliwego.
Niech obficie da, co ma najlepszego!
Zyczy MateuszC
  
 
A ja wam zycze "zdrowego" budzetu na przyszly sezon
  
 
Wszystkiego najlepszego zdrowia , i zeby wasze rajdowki byly bez awari przez caly sezon i zeby przyszly rok był lepszy od tego co jest teraz .
KARTKA SWIATECZNA tylko wpiszcie swoje imie.

[ wiadomość edytowana przez: SoGa_Rally dnia 2006-12-23 14:06:22 ]
  
 
naj
  
 
i ja zycze Wam wszytkim zdrowych i spokojnych Świat, duzo zdrowia,szczescia, wymarzonych rajdowek,no i pozamykanego budzetu na przyszly sezon
  
 
No to wszystkiego naj dla wszystkich
  
 
No to wszystkiego dobrego na Święta i następny, lepszy rok... dużo zdrowia, dużo miłości, dużo pieniędzy, dużo taniej benzyny i wszystkiego co sobie wymarzycie!

...aaaa no i śniegu Wam i sobie życze
  
 
Wszystkigo najlepszego, prostych zakrętów, pierwszeństwa na mecie, gumowych drzew, napompowanych kapci, słabych przeciwników, dużo mocy, dobrego zawiasu, genialnego pilota i aby się wiodło jak najlepiej także w życiu codzienym.
Wesołych, pełnych ciepła, zdrowia Świąt Bożego Narodzenia.
  
 
  
 
Ja też wszystkim zycze wesołych Świąt i WRC`ów S1600 i S 2000 pod choinka a jak nie byly w tym roku to może będą w nastepnym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Wesołych Świąt ale tym razem Wielkanocnych