Sylwester 2007

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdzie bawimy się w tym roku w naszym licznym gronie??

Narazie propozycja jest jedna, wyjazd na słowacje, jakaś tam miejscowośc gdzie byli w zeszłym roku Marcin, Sławny i Misiek. Jest to akademik, więc ceny przystepne, moglibyśmy wynając całe piętro dla siebie np.

Przypominam, i uśmiadamiam nieświadomych, że to ostatni dzwonek na jakaś zorganizowana akcje z noclegiem.

Jak już coś ustalimy to trzeba migiem zebrac pieniądze na zaliczke.
  
 
Myślę, żeby jak najszybciej zdeklarowały się osoby, które chcą jechać i za zgodą większości przeznaczyć resztę z koszulek na rezerwację (jak braknie dopłacić). Ja się pisze na wyjazd.
  
 
Ja bym się chętnie wybrał
  
 
A ja mam dylemat gdzie jechać
Macie coś więcej konkretów o tej Słowacji?
  
 
No niezła myślo z tą Słowacją
  
 
Jestem za
  
 
ja też jestem za )) no chyba, że nastąpią jakieś nieoczekiwane zdarzenia )) mam nadzieję, że w razie czego będą jakieś zapasowe miejsca
  
 
także się piszę na wyjazd
patrząc na to co się działo wczoraj w drodze powrotnej mogę chyba napisać, że zapowiada się niezapomniany sylwester
  
 
Miejscówa zarezerwowana już przez kogo innego. Czekamy na nowe propozycje.
  
 
Wbijamy do Filipa na chate
  
 
Cytat:
2007-09-27 20:10:37, -LUKA- pisze:
Wbijamy do Filipa na chate



to chyba lepiej na działkę
  
 
ja proponuje pełen spontan, decyzja dzień przed Sylwkiem )) hihi
  
 
tak sobie myśle, że jak Andrzejki w Goczałkowicach będą udane to można się tam wybrać na Sylwka
  
 
Tam już wszystko dawno zaklepane po 300 od pary.
  
 
no to kiepsko ze zaklepane bo cena standardowa w sumie. i co my ze sobą zrobimy w tego Sylwka
  
 
Tylu ludzi, coś na pewno wymyślimy!!!!!!!!
  
 
Jeśli domek Dave`a będzie wolny i pieski się zgodzą to można zrobić sylwestra w Ochabach