I Runda Pucharu AZT 18.02.2oo7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośników sportów samochodowych na I Rundę Pucharu Automobilklubu Ziemi Tyskiej 2007 , która odbędzie się 18 lutego 2007 r (niedziela) na Torze Testowym Fiata w Tychach ul. Oświęcimska.

Wiecej na www.azt.tychy.pl

Jedzieta ?

My już zapisani
  
 
Nie jedziem bo stoim - w warsztacie w Radlinie. Przyjdziemy pooglądać
  
 
My jedziem z towarzyszem Luką. Również już zapisani i wpisowe zapłaciwszy cierpliwie przygotowujem powóz, aby funkcję swą w dniu niedzielnym spełnić raczył
  
 
Luka na prawym?????????????????? heh
My wpadniemy na oglądare i będziemy gorąco dopingować załogi TGRu
  
 
Bede napewno poogladac niestety jak zawsze
  
 
No to powodzenia wszystkim Po zdjęcia zgłaszać się od 19:00 w niedzielę.
  
 
takze zycze wszystkim powodzenia, pogoda jest swietna, mam nadzieje ze urwe sie szybciej ze studiow i zawitam na tychy na ogladare
  
 
jak tak mają wyglądać dalsze eliminacje pucharu azt to ja pier....nicze taką imprezę. Po rozmowach z wieloma zawodnikami wielu zgodnie przyznało, że byla to najgorsza próba jaką kiedykolwiek ustawiono na torze. Nie ujmując nic zwycięzcom (gratulujemy im oczywiście , ale była to raczej impreza pod moc samochodu a nie umiejętności. Żałuje pieniędzy wydanych na start.

PS. Luka jako pilot sprawdził się bardzo dobrze , jeszcze raz dzięki, również za serwisówkę ;

[ wiadomość edytowana przez: Adam_Tychy dnia 2007-02-18 16:08:37 ]
  
 
ja bylem cykac foty ale tak sie znudziłem ze kurczaki no uśpiłem sie i spadłem z barierki ...dopiero śmiech widzów mnie obudził
no ale próba fatalna ja chce nastepna jechac a jak bedzie taki zonk z trasą to łuuuuuu...cieniutko to widze. organizacja tez zajebista jak jechal centek 700 i by zabil pare osób...normalnie żałosne jak mozna niezapezpieczyć wylotu na zewnetrzną z zakretu parodia normalnie ...
  
 
Tez to dzisiaj stwierdzilem, ze proba byla bardzo kiepsko ulozona
  
 
proba byla szybka i tyle, ale co do zabezpieczenia to ja pierdole

najpierw 700 o ktorym byla mowa, prosto na ludzi, a potem fiesta ktora musiala hamowac przed kobieta, ktora sobie szla spacerkiem przez trase. moze niech namaluja linie dla pieszych i swiatelka chociaz zrobia. najgorsze jest to, ze jak zawodnik w kogos walnie to bedzie jego wina bo wkoncu sie takie oswiadczenie na poczatku podpisuje. kurfa mac
 
 
A ja nie byłem obudziłem się rano z temperaturą i mega bólem gardła, no ale cóż... widzę że w sumie nic ciekawego się nie działo. Gratuluję mety (bo nie wiem jaki wynik) Adamowi i Łukaszowi!
  
 
No faktycznie próba nie była jakaś super ciekawa, ale mi tam się i tak podobało Drajwer dawał rade Dzięki Adam za zaproszenie na prawy Szymon- w klasie 4 msc, bo maluchy 900 za szybkie były hehe..
  
 
Cytat:
2007-02-18 20:12:10, 130TC pisze:
A ja nie byłem obudziłem się rano z temperaturą i mega bólem gardła

to samo miałem w środe wieczorem...teraz jestem na antybiotyku i też z tego powodu nie mogłem dzisiaj jechać
  
 
Cytat:
Szymon- w klasie 4 msc, bo maluchy 900 za szybkie były hehe..



i tak ma być heheh maluchy rulezzz
  
 
Zdjęcia są już na http://www.f-rally.prv.pl/. Jak kto chce w większej rozdzielczości to śmiało pisać.
  
 
Zdjecie zycia...


[ wiadomość edytowana przez: bart322 dnia 2007-02-21 15:26:37 ]
  
 
Patrze na wyniki, patrze - ufff !! myśleliśmy że bedzie o wiele wiele gorzej a tu takie miłe zaskoczenie - 6 w klasie, byloby kilka oczek wyżej gdyby nie ten przestrzelony slalom i cofanie na nawrocie w pierwszym przejeździe. Na drugim przejeżdzie Kuba pojechał spokojniej co było skutkiem odrobionych prawie 10 sek. a 3 start był juz bezbłędny

Nie obyło się bez uszczerbku na Hondzie - rozbita przednia lewa postojówka na felernym pierwszym slalomie (fotoreporter przeżył ), z hamulców i sprzęgła niewiele zostało, nie wspominając o rozbitym lusterku na zapoznaniu "bo beczke za blisko postawili" hehe

Generalnie było SUPER ( !!! poza zabezpieczeniem !!! )

Czekamy na SRSa

POZDR.
  
 
Qzyn juz tak ma , ze jak wsiadzie to odrazu popsuje...